BMW Sport

Największe forum dyskusyjne fanów marki BMW w Polsce

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Teraz jest 21 stycznia 2017, 01:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Regulamin działu

Dodając jakąś opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.
Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca, mile widziane jest też podanie adresu warsztatu, w miarę możliwości również numeru telefonu kontaktowego.
Warto również napisać w czym owy fachowiec się specjalizuje, jak wygląda u niego cennik itp.- wszystko merytorycznie zasadne i pomocne dla innych użytkowników- będzie mile widziane.

Przypominam iż tutaj- tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin

Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: >> woj. kujawsko-pomorskie
PostNapisane: 27 lutego 2006, 11:40 
Przyjaciel forum

Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
Witam.

Wszelkie uwagi i opinie dotyczące warsztatów w województwie którego dotyczy temat tego wątku, zamieszczamy właśnie tutaj.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 13 stycznia 2007, 13:23 
Moderator

Osobiście nie polecam ASO BMW w Bydgoszczy.Byłem tam kilka razy i za każdym razem odnoszę wrażenie że ludzie którzy tam pracują robią to za kare i mają brak szacunku dla klienta.Chciałem rozwiązać kilka problemów i powiedzieli mi że to niemożliwe i się nie da.Dzwoniłem w tej samej sprawie do ASO w Poznaniu i Wawie i tam nie było z tym żadnego problemu wszystko dało sie załatwić sprawnie i szybko

Tytuł:
PostNapisane: 7 marca 2007, 14:55 
Poszukaj zanim zapytasz

Moje BMW: bmw x5
Kod silnika: M57N
Witam
Aso Posłuszny w Bydgoszcy to jakas pomylka. Brak mi jest slow do opisania tego niby autoryzowanego zakladu. Nie maja szacunku do klienta, moga doprowadzic czlowieka do zawału. Teraz nie mam czasu na opisanie calej sprawy ale jak znajde chwilke to opisze caly przebieg. Napomkne tylko iz dalem rowne 2 tygodnie temu swoje bmw 730d E65 do serwisu w celu odpalenia, poniewaz po niefachowej wymianie turbosprezarki moje bmw nie chcialo odpalic. A do dzisiaj jedyne co wiem to ze codziennie do mnei dzwonia z nowa wiadomoscia bo sami nie wiedza co jest. A stac ich tylko na to ze kazzda nowa wiadomosc od nich konczy sie nowa kwota do zaplaty oczywiscie za nowa czesc. A juz tyle rzeczy chca mi wymienic ze chyba koszta dojda do niewyobrazalnej kwoty.
Pozdr
Artur

Tytuł:
PostNapisane: 14 czerwca 2007, 22:26 
Poszukaj zanim zapytasz

Witam!

Chciałem polecić warsztat samochodowy "Ewa" w Bydgoszczy. Istnieje od niedawna, ale naprawiałem u nich samochód już z 3 razy i wszystko wykonali jak należy. Ba, nawet umyli mi samochód. ;) Obsługa miła i zna się na rzeczy. Warto dodać, że specjalizują się w tej marce, a właściciel sam jeździ BMW. Warsztat jest na Gdańskiej (wcześniej był na Towarowej) - numeru nie znam. Dowiedziałem się też o ich stronie: autoewa.pl
Pozdrawiam
Michał

Ostatnio edytowano 12 października 2008, 12:49 przez M5, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2007, 18:33 
Osobiście serwisuje moje autka w Bosch Serwis M.Kluszczyński na ul.Sępiej Osowa Góra.
pełen profesjonalizm, tylko dobrze jest się umawiac wczesniej bo pomimo iz warsztat jest całkiem pokaźny, na brak roboty nie narzeka. :ok:

Tytuł:
PostNapisane: 17 września 2007, 15:39 
Forumowicz

Kolejny serwis Boscha w Bydgoszczy i tez polecam !!!!!!

Tobolski ul. Brzozogłowego 16a 1 ( os. Jary) po wielkich bólach (moich bólach) uruchomil moj m50b20 i to za rozsadna cene!!
:D:D:D

ps. sterowanie bylo Siemensa a nie Boscha

Tytuł:
PostNapisane: 9 listopada 2007, 08:28 
Poszukaj zanim zapytasz

Chciałbym polecić warsztat Auto Raf-Mar na ul. Solnej w Bydgoszczy.
Chłopaki znają się na BMW, robią szybko i solidnie.
Serwisowałem u nich moje E-36 teraz z E-39 nigdzie indziej się nie wybieram.
Pozdro.

Tytuł:
PostNapisane: 6 stycznia 2008, 13:46 
Zacna persona forum

Moje BMW: AR 159
pare dni temu dalem moje e32 do mechanika, autopunkt24 przy torunskiej (na rogu kolo luczniczki) i powiem ze jestem strasznie nie! zadowolony! jak oddawalem samochod to spisalismy liste co ma zrobic,
-uklad kierowniczy,
-plyn ham...
-plyn wspom...
-reczny ,
-diagnostyka silnika.

-to zrobil uklad kierowniczy, i
-diagnostyke silnika, a o reszcie zwyczajnie ZAPOMNIAL :zdziwko:
a diagnostyke taka zrobil ze samochod po 3 dniach nie chcial odpalic :znudzony:
-Diagnostyka silnika 90zl
-naprawa ukladu kier okolo 400zl :zdziwko:
- czyszczenie czujnika polozenia walu 70zl :|
cos jeszcze bylo, ale za calosc wziol 600zl :zdziwko:
wiec NIE polecam :zly:

Tytuł: AUTO RAF-MAR ul.Solna - banda amatorów i idiotów
PostNapisane: 9 marca 2008, 01:36 
Poszukaj zanim zapytasz

Morales napisał(a):
Chciałbym polecić warsztat Auto Raf-Mar na ul. Solnej w Bydgoszczy.
Chłopaki znają się na BMW, robią szybko i solidnie.
Serwisowałem u nich moje E-36 teraz z E-39 nigdzie indziej się nie wybieram.
Pozdro.

No dobra panowie to przeczytajcie tą historię. Oddałem moją beemkę właśnie do "specjalistów" z AUTO RAF-MAR. Coś tam było do zrobienia z zaworem sterującym turbiną. No więc te paździerze zawór naprawili ale niestety PODCZAS JAZDY PRóBNEJ OTWORZYłA IM SIę MASKA!!!! Przyjeżdżam a tu maska pozwijana jak stara gazeta, lakier odłazi no generalnie masakra! Zanim wydarłem twarz podbiegł pan i powiedział "wiem wiem, nie będzie pan zadowolony". Pomyślałem, że prawdziwy z niego kolumb odkrywca. Pan powiedział, że otworzyło mu się ale na pewno zamykał maskę przed wyjazdem! I że to w sumie moja wina bo zamek jest niesprawny... Po rozmowie umówiliśmy się, że ja nie robię syfu, on zmienia maskę, naprawia turbinę i mam dożywotni rabat. Panowie najpierw próbowali sprowadzić taką samą maskę z giełdy poznańskiej. Niestety nie dali rady. W związku z tym dali do blacharza i lakiernika moją pogiętą maskę (mimo, że uzgodniliśmy że będzie nowa). Oczywiście kolor wyszedł zupełnie inny niż reszta samochodu. Po naprawie turbiny i założeniu polakierowanej i wyklepanej maski pan podliczył mnie na 700PLN. Powiedziałem, że według mnie jesteśmy kwita i za wszystkie upierdliwości naprawa turbiny powinna być gratis. Pan najpierw się na mnie śmiertelnie obraził, że w ogóle o co mi chodzi?!? Stwierdził, że żaden sąd by mi tego nie uznał, że zamek był wadliwy i że "on nie jest dobry wujek". Po długich targach cena stanęła na 350PLN. Pan był baaardzo niezadowolony i urażony. Dla pełni efektu panowie na koniec źle założyli mi spryskiwacze - nie działały. mIMO 3krotnych prób spryskiwaczy także nie udało się im naprawić. Banda amatorów. NIETERMINOWI, NIERZETELNI, NIEHONOROWI, NIEPROFESJONALNI. Ostrzegam wszystkich!

Tytuł:
PostNapisane: 8 kwietnia 2008, 10:59 
Poszukaj zanim zapytasz

polecam zaklad mechaniki pojazdowej Pana Iskry ``Tomasz Iskra`` w Labiszynie (labiszyn wies) ja wlasnie jestem w oslo a moj silnik od bmw u niego :) robi mi kapitalke chociarz samochod jest tu a silnik tam, bez mozliwosci odpalenia, wymienialem tam takrze 2 miesiace temu rozrzad (lancuchy, kola zebate, napinacze, slizgi) poza tym kupe innych rzeczy, i powiem wam, pelen profesjonalizm, na prawde pracuja tam fachowcy, zajmuja sie takze nabijaniem klimatyzacji

VW LT 40
BMW e-36 318 TDS

Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2008, 06:52 
Poszukaj zanim zapytasz

No witam serdecznie!! A może koledzy podpowiecie mi, gdzie jest jakiś ciekawy i tani warsztacik w okolicach Fordonu??W dniu jutrzejszym dokonam tranzakcji zakupując E36 i chcę pojechać na komputer i ogólne sprawdzenie auta?? Z góry dziękuję!! pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 28 kwietnia 2008, 15:11 
Poszukaj zanim zapytasz

Witam Panowie
może mi ktoś polecić warsztat w którym zostanie uruchomiony alarm i dostane nowy pilot którego nie dostała od sprzedającego nieświadomego istnienia alarmu w mojej 525. :beta:

Tytuł:
PostNapisane: 29 kwietnia 2008, 10:08 
Forumowicz

Polecam
Zakład Mechaniki Pojazdowej Balcewicz Wiesław
Świecie n/Wisłą , ul. Witosa 7, tel. 052 330 22 05
Naprawili mi padnięty automat w 525TD, mimo że nie było wielkich szans na jego wskrzeszenie :) W mojej e46 wszystkie awarie i usterki zostały tam zdiagnozowane i usunięte. Fachowa i miła obsługa, niedługie terminy, przystępne ceny. Gorąco Polecam! ;)

Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2008, 08:18 
Zacna persona forum

Matzerath napisał(a):
AUTO RAF-MAR.

kolega mial problem z poprawnym dzialaniem ukladu chlodzenia w e32, zadzwonil do warsztatu AUTO RAF-MAR a przemily glos z telefonu powiedzial ze E32 nie robią :szok: :mur: (maja za duzo w d :cenzura: )?

:dobani:

Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2008, 19:33 
Poszukaj zanim zapytasz

lex2222 napisał(a):
Matzerath napisał(a):
AUTO RAF-MAR.

kolega mial problem z poprawnym dzialaniem ukladu chlodzenia w e32, zadzwonil do warsztatu AUTO RAF-MAR a przemily glos z telefonu powiedzial ze E32 nie robią :szok: :mur: (maja za duzo w d :cenzura: )?

:dobani:

Taa. Za to z maski, którą polakierowali mi w złym kolorze zaczyna mi odpryskiwać farba. Oczywiście teraz mogę koniowi zameldować...

Tytuł:
PostNapisane: 18 maja 2008, 08:22 
Zacna persona forum

Matzerath napisał(a):
Taa. Za to z maski, którą polakierowali mi w złym kolorze zaczyna mi odpryskiwać farba. Oczywiście teraz mogę koniowi zameldować...

dawno ja lakierowales? jak mniej niz rok to bądz upierdliwy i musza ci ja polakierowac jeszcze raz!!

pracowalem w zakladzie blacharsko lakierniczym, i wiem ze upierdliwy klijet dostanie tego czego chce, a tym bardziej jak jest to poprawka! w bydg,, sie strasznie popieprzylo z warsztatami, mialem renaulta to tez nie mialem gdzie go naprawic! :kwasny:

Tytuł:
PostNapisane: 14 czerwca 2008, 16:54 
Częsty bywalec

Znacie jakiś w miarę dobry i tani zakład gdzie porządnie zagazują mi 318i ?Oczywiście sekwencja.

Tytuł: mechanik
PostNapisane: 20 czerwca 2008, 08:55 
Poszukaj zanim zapytasz

Wycofane

Ostatnio edytowano 16 kwietnia 2009, 19:20 przez wojtek 535i, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 5 sierpnia 2008, 08:29 
Poszukaj zanim zapytasz

Witam,

Widze ze zaden z kolegów nie poleca zadnego warsztatu z okolic Wlocawka. Jak wiadomo we Wloclawku nie ma ASO , ale jest Pan Marcin. Zaklad znajduje sie zaraz za podjazdem pod tame w stone lipna , na prawo skreca sie do kulina a na lewo w taka zuzlowke do pana Marcina. Robi tylko BMW i ogolnie jest maniakiem BMW. Bardzo dobrze zna sie na elektronice, ale nie mozna powiedzioec bo na zawieszeniu takze. Wart polecenia ...

Tytuł:
PostNapisane: 17 września 2008, 17:39 
Poszukaj zanim zapytasz

wojtek 535i, A ten mechanik zajmuje się silnikami też ? Padła mi IS'ka i szukam dobrego fachowca co by mi spojrzał i ocenił straty :zalamany:

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1