BMW Sport

Największe forum dyskusyjne fanów marki BMW w Polsce

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Teraz jest 22 stycznia 2017, 17:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Regulamin działu

Dodając jakąś opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.
Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca, mile widziane jest też podanie adresu warsztatu, w miarę możliwości również numeru telefonu kontaktowego.
Warto również napisać w czym owy fachowiec się specjalizuje, jak wygląda u niego cennik itp.- wszystko merytorycznie zasadne i pomocne dla innych użytkowników- będzie mile widziane.

Przypominam iż tutaj- tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin

Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 449 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: >> woj. mazowieckie
PostNapisane: 27 lutego 2006, 11:31 
Przyjaciel forum

Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
Witam.

Wszelkie uwagi i opinie dotyczące warsztatów w województwie którego dotyczy temat tego wątku, zamieszczamy właśnie tutaj.

Ostatnio edytowano 11 sierpnia 2007, 10:01 przez LEGO, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 12 marca 2006, 11:16 
Administrator

Moje BMW: jest
(22) 722 00 80 p. Sławek

ul. Zielna 27 Blizne Łaszczyskiego
Jadąc Górczewską w stronę Sochaczewa, za Lazurową pierwsza asfaltowa w prawo i potem druga w lewo.

Człowiek solidny, generalnie naprawia wszystkie samochody (ja robiłem u niego Fiata, Honde, Opla no i teraz pare drobiazgów w BMW), człowiek myśli jak coś robi i robi wszystko bardzo solidnie. Przy okazji ceny ma na jak najbardziej ludzkim poziomie (przykładowo, wymiana piasty i łożyska, trochę za tym jeszcze pojeździł, robocizna - 100 PLN).

Tytuł: Łomianki trasa z Warszawy na Gdańsk
PostNapisane: 12 marca 2006, 21:19 
Jak tylko minie sie napis ŁOMIANKI po lewej stronie jest SERWIS BMW duzy budynek kilka wjazdow duzy warsztat 50zl wzieli za podlaczenie do kompa (w tym kasoanie bledow inspekcji oil serwis)
SPORT AUTO Warszawa Ul.Burakowska ma u mnie neutrala wzieli 100zl za 4 godz roboty poprawilo sie ale usterka nie usunieta!

Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2006, 11:39 
Forumowicz

Mi dzis, juz drugi raz w histiorii tego auta, pomogl wlasciciel piaseczyńskiego MAG-POL'u.
Tym razem telefonicznie i gratis a bylem pewien ze bez lawety sie nie obedzie!!!!
Naprawde polecam, bardzo sympatyczny i w 100% wie co mowi, niestety terminy dlugie, ale w jego przypadku to zaleta bo jest na co czekac!!

tel. 22 7570048

Pozdrawiam, Karol.

Tytuł:
PostNapisane: 22 marca 2006, 23:05 
Poszukaj zanim zapytasz

potwierdzam MAG-POL w Piasecznie.

właśnie tam mam teraz moje autko ma leczenie. Jutro lub pojutrze sobie odbiore to dokładnie opisze.
Ale juz po miłej i fachowym i darmowym malym przegladzie widze, ze bedzie oki co do cen i podejscia..... Ja jestem na duży plus wiele osób chwali i mysle, że jeste w tym racja
a dzis telefon mnie w ogole rozluznil:
,, te gumy i ,,!@#$!@#$ - (jakis tam element) co mieliśmy wymienić - też są dobre to nie wymieniamy Panu, mozna jeszcze jezdzic":shock: :shock:
- w innym miejscu uslyszlabym......szkoda mowic

jak odbiore to opisze dokładniej

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 23 marca 2006, 01:27 
Forumowicz

www.mcars.pl tez oczywiscie jak najbardziej polecam, ale ich chyba nie trzeba polecac...

Tytuł:
PostNapisane: 24 marca 2006, 10:27 
Poszukaj zanim zapytasz

POLECAM
MAG-POL BIS
ul. Przesmyckiego 58
05-500 Piaseczno Chyliczki
e-mail: chinex@wp.pl
tel. 022 7570048

Obrazek

Tytuł: Re: Łomianki trasa z Warszawy na Gdańsk
PostNapisane: 28 marca 2006, 16:04 
Zacna persona forum

nyga2 napisał(a):
Jak tylko minie sie napis ŁOMIANKI po lewej stronie jest SERWIS BMW duzy budynek kilka wjazdow duzy warsztat 50zl wzieli za podlaczenie do kompa (w tym kasoanie bledow inspekcji oil serwis)
SPORT AUTO Warszawa Ul.Burakowska ma u mnie neutrala wzieli 100zl za 4 godz roboty poprawilo sie ale usterka nie usunieta!

A ja ich znam kompletnie z innej strony.
Chcieli mnie naciąć na 2000zł twierdząc że mam wywaloną uszczelkę pod głowicą, na której zrobiłem już 40 000km, wystarczyło odpowietrzyć silnik tylko....
Nie profesjonalny warsztat i tyle... :( BMW PAWŁOWSKI :arrow: ZŁODZIEJE I OSZUŚCI

Wyedytowałem
robertbmw

Ostatnio edytowano 12 grudnia 2007, 21:25 przez mac, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 28 marca 2006, 22:39 
Częsty bywalec

a ja dzisiaj pznałem gościa który wygrał bunią 1/4 mili w swojej klasie i zna się na bemach jak nikt. wylot z warszawy na gdańsk trasą nr 7. na drugim skrzyzowaniu za mc donaldem w lewo i po 900 metrach w miejscu gdzie zaczyna sie cmentarz północny to na przeciw niego znajduje się warsztat bmw. Polecam bardzo gorąco.
Mówi że ci w łomiankach z logiem bmw to złodzieje

juz go nie lubie

[ Dodano: Wto 28 Mar, 2006 ]
już nie moge pić sorry za dziwny język :idea:

Ostatnio edytowano 29 stycznia 2007, 19:10 przez robert, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 1 kwietnia 2006, 00:02 
Forumowicz

dokłądnie potwierdzam słowa kolegi a czemu bo to jest warsztat mojego kumpla(arka)ehhehe
devil-car motorsport nieznam nikogo leprzego od niego w beemkach siedzi juz dobże ponad 10lat i zna sie na tym super tak więc ja równierz polecam ten warsztat
mamy duzy asortyment części
szykujemy beemki na 1,4 mili
przerabiamy karoserie e30 na m3 e30
oczywiscie lakiernictwo tez jest
przerabianie silników zawieszenia
i oczywiscie mozliwosc negocjacji cen jeżeli zarząd klubu będzie chcial żeby załatwić jakieś znizki to oczywiscie pogadam zawsze mozna sie jakos dogadac z reszta my maniacy śmigiełek musimy sobie pomagac :lol: pozdro

DEVIL-CAR MOTORSPORT-specjalizacja BMW serwis BMW TEL 600-832-790
USŁUGI TRANSPORTOWE PRZEPROWADZKI CAŁY KRAJ DO 3,5T IVECO DAILY KONTENER

Tytuł:
PostNapisane: 11 kwietnia 2006, 09:27 
Częsty bywalec

Moje BMW: 330xi 320i MCC 450
Również polecam Mcars. Szybko, tanio i solidnie.
sie ma

Tytuł:
PostNapisane: 9 czerwca 2006, 09:56 
Częsty bywalec

Nie jedżcie do MAG-POLu w Piasecznie!!!!!!!!!!!!
To oszuści i naciągacze, a przy tym wiedza na temat BMW
śmiesznie mała.
Pojechałem do nich ze stukaniem z przodu i skrzypieniem z tyłu.
Zdiagnozowali co jest do naprawy, wycenili na ok. 900 zł.
I miały być włożone części z firmy Febi.
Po "naprawie" objawy czyli stuki z przodu i skrzypienie z tyłu było dalej.
No to panowie zrobili ponowną diagnozę (oglądali w czterech łącznie z szefem)
i wycena na 1200 zł. Szok.
Ponieważ przyjaźnię się z Radkiem 540V8, to mimo że mam dużo pracy to wyrwałem
się i przejechałem te 150km do niego
i razem wszystko przejrzeliśmy na kanale.
Okazało się że części które wstawili to polskie tanie zamienniki=shit.
Wymieniliśmy parę części w zawieszeniu które kosztowały 450zł.
i teraz nastała w aucie cisza i jest super.
I dodam że nie były to elementy które Magpol chciał mi wymieniać za 1200zł.
Omijajcie tych oszustów z daleka.
A i jeszcze okazało się że urwali mi śrubę mocowania tłumiki przy tylnym
zderzaku i nic nie powiedzieli. Dla mnie są zerem.
sie ma

Tytuł:
PostNapisane: 29 czerwca 2006, 21:49 
Moderator

Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
Zdecydowanie odradzam warsztat BMW na ul. Ostroroga.
Z kuzynem trafiliśmy tam ze stukaniem na kierownicy w Jego e39 528, wymienili mu połowę zawieszenia, po czym stwierdzili, że maglownica do wymiany, a po wymianie maglownicy nic się nie zmieniło.
Okazało się, że jest luz na krzyżaku od drążka kolumny kierownicy. Krzyżak kosztuje 35 zł :)
Generalnie naciągacze pod przykrywką miłości do BMW.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 5 lipca 2006, 18:08 
Poszukaj zanim zapytasz

[glow=blue]MAG-POL!!!!![/glow] kolejny raz plus, (bylem ostatnio - klocki, plyn hamulcowy). zawsze wszytsko sprawdzone, milo, profesjonalnie.
poprsilem o b. dokladny przeglad - (po sprawdzeniu - autko sprawne - swoją droga mogli wymyslec cos do zrobienia a byl ocena ,,wszystko gra, jezdzic i olej zmieniac"
Juz pomine kwestie organizacyjne - ktore sa zdecydowanie na + mialem problem z dojazdem autobusem z Laminy - telefon, za chwile byli po mnie - i moglem odebrac autko.

Ja się u nich ,,lecze" odkad mam autko i nie załuje i nie zmieniam (choc z dojazdem i ewentualnym odbiorem autka mam ,,nie wygodnie") Ja polecam, bardzo

a [shadow=red]zdecydowanie odradzam warsztat BMW na ul. Ostroroga. - oni powiedzili, ze mam walnieta głowice i w ogole dramat w ogromnych tyś - ale pojechalem do MAG-POLu - okazalo sie, ze uszczelnienie dekla zaworow (czy jakos tak) - za smieszne pieniadze[/shadow]

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 6 lipca 2006, 14:47 
Pragniemy ustosunkować się do dwóch negatywnych opini o naszym warsztacie:

Kucharz napisał(a):
Zdecydowanie odradzam warsztat BMW na ul. Ostroroga.
Z kuzynem trafiliśmy tam ze stukaniem na kierownicy w Jego e39 528, wymienili mu połowę zawieszenia, po czym stwierdzili, że maglownica do wymiany, a po wymianie maglownicy nic się nie zmieniło.
Okazało się, że jest luz na krzyżaku od drążka kolumny kierownicy. Krzyżak kosztuje 35 zł :)
Generalnie naciągacze pod przykrywką miłości do BMW.

Pamiętamy dokładnie ten samochód ponieważ odwiedzał nas wielokrotnie, przyjeżdzał oczywiście jego właściciel, a nie kuzyn który napisał powyższa opinię, ale cóż..

- pierwszy kontakt z właścicielem tego auta polegał na telefonicznej prośbie o zorganizowanie używanej sprawnej maglownicy ponieważ ta będaca w aucie została przez innych mechaników zakwalifikowana do wymiany- załatwiliśmy sprawną. Potem zostaliśmy poproszeni o jej montaż, przy którym diagnozę tą potwierdziliśmy - stara była zużyta, co bardzo częste w 10letnich e39. Założyliśmy sprawną bez luzów, zaznaczając że jest jeszcze kilka innych rzeczy do wymiany aby było dobrze !
Auto dalej nie prowadziło się jak należy, na co składało się wiele rzeczy - wybite przednie wachacze, wybite końcówki drążków kierowniczych, zdezelowane łyse opony, brak zbiezności geometrii samochodu (szczególnie że wcześniej naprawiane było tylne zawieszenie - które w tym modelu równiez wymaga ustawienia geometrii ) - właściciel był umówiony na jej ustawienie kilka razy, zaznaczaliśmy wyrażnie że ma to ogromny wpływ na prowadzenie auta i zużycie części - niestety nie dokonał tej czynności. Generalnie w aucie było naprawdę dużo do zrobienia - ze względu na koszty właściciel nie zdecydował się na jednorazową kompleksową wymianę zużytych elementów zawieszenia i układu kierowniczego - na wyrażne życzenie było to robione niestety "na raty", choć zawsze zalecamy naprawę kompleksową i "na raz" - jest to oczywiście spory wydatek jednorazowy - ale w przypadku zużycia wielu elementów jest to jedyne rozwiązanie które gwarantuje pełne zadowolenie klienta z jazdy swoim samochodem po naprawie. Zawsze możemy z właścicielem porozmawiać, doradzić najlepsze rozwiązanie w danej sytuacji, wystarczy do nas zadzwonić, przyjechać, czasami troszkę nas posłuchać...
+:wink:

Co do drugiej opini - właściciela e36 z cieknącym olejem silnikiem... w przypadkach kiedy nie jesteśmy w stanie na 100% stwierdzić źródła wycieku myjemy brudny silnik specjalną chemią, i zapraszamy na oględziny następnego dnia, dopiero wtedy dokładnie widać skąd leci olej. W przypadku "upapranego" silnika padły tylko podejrzenia, że może lecieć również spod uszczelki pod głowicą. Niestety nie mieliśmy szansy przeprowadzić takiej czynności ponieważ pojechał Pan do innego warsztatu. Napewno nikt by Pana nie naciągał na uszczelkę głowicy ! :shock: Do sprawdzenia szczelności tej że uszczelki mamy specjalny przyrząd, eliminujący wszelkie pomyłki !

Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2006, 01:52 
Poszukaj zanim zapytasz

Na MCars (ul. Ostroroga) trzeba uważać. Szczególnie na ich pracowników, wyglądają jak wiecznie pijani, mają żałosne, buraczane poczucie humoru i do tego nie mają kompetencji. Zatrudniają tam mechaników-partaczy co źle im z oczu patrzy i zamiast robić to gęba im się nie zamyka. Na każdym forum próbują zrobić monopol, jaki to ich warsztat nie jest wspaniały. W większości pozytywne opinie piszą koledzy jak Sybir (bezczelnie, z premedytacją oskarżając Mag-Pol), Baur (pracownik), Strzelba (pracownik), gorg (napisał tylko jeden jeden post na tym forum reklamujący ten warsztat)... Przecież to jest chamska autoreklama. Zresztą jak ktoś tam pojedzie to będzie się zastanawiał czy tam w ogóle wjechać, bo wygląda to jak rudera i prowizorka. Jest więcej niezadowolonych tylko nie mają odwagi o tym napisać.

Tytuł:
PostNapisane: 7 lipca 2006, 07:50 
Administrator

Moje BMW: jest
Naprawa szyberdachów, szyb, alarmy, etc.

0 22 814 12 60
502 072 604
03-307 Warszawa, Gersona 19
pow.m. st. Warszawa, woj.mazowieckie

brzyszcz@wp.pl

Naprawiali mi szyberdach wraz z przerobieniem na elektrykę. Znają się na rzeczy, pełna profeska, byłem mile zaskoczony obsługą i wiedzą. Polecam.

Proszę uprzejmie o zakończenie dyskusji mcars vs magpol.
Jak zwykle wśród naukowców zdania są podzielone, nie ma powodu żeby się spinać. Jak coś padnie warto zadzwonić i do magpolu i do mcarsu, wysłuchać opinii, żadem mechanik idealny nie jest i zarówno jedni i drudzy mogą się pomylić co będzie powodować niezadowolenia i niesnaski.

Z tego co czytałem to zarówno magpol jak i mcars wielu forumowiczom pomogły więc myślę że nie można żadnego z nich wykluczać.

Przed jakąś naprawą staram się zasięgać opinii u kilku mechaników.

Tytuł:
PostNapisane: 9 lipca 2006, 10:17 
Przyjaciel forum

Moje BMW: E46
Kafar napisał(a):
Na MCars (ul. Ostroroga) trzeba uważać. Szczególnie na ich pracowników, wyglądają jak wiecznie pijani, mają żałosne, buraczane poczucie humoru i do tego nie mają kompetencji. Zatrudniają tam mechaników-partaczy co źle im z oczu patrzy i zamiast robić to gęba im się nie zamyka.

a ja lubię posłuchać żartów Madeja :lol:

Kafar napisał(a):
Sybir (bezczelnie, z premedytacją oskarżając Mag-Pol)

a to mnie rozbawiło do oporu :mrgreen: Sybir jakiś ty bezczelny :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: 12 lipca 2006, 17:12 
...

Tytuł:
PostNapisane: 13 lipca 2006, 17:52 
Częsty bywalec

Krecha jak chcesz to jeździj do Magpolu jak ci się tam podoba.
Żałuję że tam pojechałem (chciałem do Mcarsu ale nie mieli wolnego terminu) a zależało
mi szybko naprawić zawieszenie bo jechałem w daleką drogę z żoną i dzieckiem.
Tak Baur to mój kolega, ale jak z nim rozmawiałem to nic złego mi o Magpolu nie powiedział. No i na forum czytałem pochlebne opinie więc tam pojechałem. Ale się bardzo
rozczarowałem.
Miały być włożone części firmy Febi i koszt naprawy ok.800 zł. A włożyli mi z Febi tylko poduchy tylniejbelki, a łączniki z przodu jakieś bez nazwy i na dodatek z plastikowym
sworzniem co pewnie szybko szlag trafi, końcówki zewn. drążka kier. firmy
Kager, której właścicielem jest firma polska tzn. Fota. I nic nie mówili że takie
części włożą. Co ciekawe, za gumy stabilizatora tylniego policzyli mi po 15zł.
za sztukę gdzie można kupić z Lemfordera po 2 złote z groszami. Śmiech na sali.
Tak śrubę tłumika mi urwali. Podczas oględzin zawieszenia okazało się że uchwyt
z tyłu trzymający tłumik jest na odwrót założony, więc powiedzieli że obrócą
go dobrze. Tak go obrócili że jak później zobaczyłem to go już nie zobaczyłem
w ogóle. Prosiłem też żeby wymienili mi olej w szperze. I wymienili, ok.
Ale jak przyjechałem do nich z reklamacją i auto podnieśli to zauważyłem że korek
spustowy jest niedokręcony i olej sobie ucieka. Oczywiście jak zwróciłem uwagę to dokręcili, ale jakbym nie zobaczył to pewnie by mi olej się ulotnił.. Piszesz że mają gwarancję i reklamację. Jak do nich przyjechałem że stuki i skrzypienie z tyłu po naprawie dalej jest, to co? Czy powiedzieli: przepraszamy, niesłusznie wymieniliśmy te części. Nie!
Powiedzieli: że trzeba kolejne części wymieniać! I będzie kosztowało jeszcze ok.1200 zł. Więc jak ktoś pierdzi kasą to może sobie pozwolić na takie naprawianie auta, metodą eliminacji. Ale mnie na takie coś nie stać. A po tym jak mi Radek naprawił te stuki i skrzypienie i nie były to te elementy które Magpol chciał za drugim podejściem wymieniać, zdałem sobie sprawę że bym 1200 zł wydał i dalej to samo by było, to byście się nie wkurzyli?
Ich wiedza na temat bmw, przykłady:
-na przewód od nivo powiedzieli że to jest od kontroli trakcji
- w trakcie rozmowy o wycieraczkach szyb w e34 i o tym że b. często ramię uderza o rant maski bo się tulejka wyrabia, powiedział pracownik że nigdy z czymś takim się nie spotkał
i to tylko u mnie jest coś nie tak
- w trakcie rozmowy o odkręcających się pompach olejowych w M60 i że chciałbym
kiedyś przy wymianie oleju odkręcić miskę i sprawdzić dokręcenie śrub pompy, powiedzieli
że po co to robić. Coś takiego w tych silnikach nie występuje i inne takie tam szkoda pisania.
I jeszcze jedno, po tym jak napisałem recenzję Magpolowi to się kiedyś z Baurem na mieście
spotkałem i mi mówił że szef Magpolu to czytał i żebym koniecznie do niego zadzwonił.
Tak?,jeszcze mam kasę wydawać na telefony do niego?
I jeszcze apropos Mcarsu. Faktem jest że nie jest u nich za estetycznie. Faktem jest że mają
nie najlepsze zaplecze. Ale co z tego. Zadzwoniłem kiedyś do Mcarsu że huczy mi łożysko
w kole i chciałbym to szybko i tanio zrobić. Za dwa dni podjechałem rano do nich. Szef przejechał się ze mną i sprawdził że to na pewno łożysko i lewe. Mieli nowe firmy SKF.
Wymienili w 20 minut i zapłaciłem trzysta pare złoty za łożysko i 30 zł. za robotę. Byłem
wtedy u nich pierwszy raz. I napisałem im recenzję na forum bo byłem i dalej jestem
z nich zadowolony, a nie dla tego że znam Baura czy kogoś tam jeszcze. I dodaję jeszcze że proszę nie insynuować że sieję chamską reklamę Mcarsowi.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 449 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1