BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 05:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Dodając opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.

Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca/warsztat, koniecznie podajcie w przejrzystej formie dane kontaktowe:
Nazwa firmy
Adres
Tel. kontaktowy
Strona internetowa
etc.

Wszystko w formie czytelnej i łatwej do odnalezienia dla innych użytkowników.


Dział podzielony jest na województwa w których umieszczamy posty z informacjami o warsztatach polecanych i niepolecanych

Tematy ogólne przeznaczone są na sprawy inne niż czysto serwisowe/obsługowe np.:
- autodetailing
- warsztaty blacharsko/lakiernicze
- przyciemnianie szyb
- usługi programowania/kodowania
- chiptuning/hamownie
- tuning i SWAPy
- renowacja felg
etc.


Przypominam iż tutaj - tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin
Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.


BMW Sport nie odpowiada za opinie użytkowników. Pamiętaj, zanim napiszesz opinię Ty odpowiadasz za nią!



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 września 2009, 18:33 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2555
Lokalizacja: Warszawa (Wola)
Moje BMW: E46 328i
Kod silnika: M52
szkoda słow, dziwie się, że warsztat nadal funkcjonuje... a pracownicy jeszcze żyją, bo niewszyscy klienci są tacy pobłażliwi :)

_________________
Obrazek
Zobacz moją e46 344i V8 Project
Moje e30, magnes na laski


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 października 2009, 14:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 2703
Lokalizacja: SK/WD
Moje BMW: e34, e36
Fryderyk napisał(a):
Dzikus napisał(a):
Ja również jestem po niemilej akcji z nimi ale aż żal opisywać....w życiu tam nawet rowera na centrowanie koła nie wstawie....


x2

Nie będę się tutaj rozpisywał co i jak, po prostu nic nadzwyczajnego, warsztat jak niestety każdy inny. Sporo mam zastrzeżeń, jednak zostawię je dla siebie. Przestrzegam jedynie, żeby nie patrzeć na ten warsztat jak cudowne uzdrowisko.

Powiem tylko tak: Jeśli ktoś nie umie wymienić gumowego sprzęgiełka za skrzynią nie uszkadzając przy tym sterowania skrzyni biegów, to naprawdę, nie jest halo.

Z resztą znam wiele innych osób, które choć w tym temacie tego nie napisały, po pewnych przygodach omijają tamto miejsce, więc coś to musi tym być.


Ok, sam świadkiem byłeś że po tygodnu czekania (auto na terenie u nich) auto zaczęli dopiero robić. Czekaliśmy, i czekaliśmy...i czekaliśmy.

Też nie mam dobrej opinii.

_________________
Strefa PMS.
Flashing Lights - czyli WOOOOO!! wg angry Agry
Ilu rozczarowań bym uniknęła, gdy mężczyzna miał w wyposażeniu na czole tabliczkę znamionową!
Temu co pisze, a nie ma dowodów - papier przyjął wszystko - reszta wkrótce.
Prawda jest jak d... każdy ma swoją....[/color]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 października 2009, 13:27 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2410
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e39 530dAt
Kod silnika: M57
a ja tam serwisuje wszystkie swoje auta i jestem zadowolony :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 października 2009, 13:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3945
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 550i
Kod silnika: M70B54
Osobiscie nie serwisowalem tam auta, ale opisze sytuacje, ktora osobiscie wychwycilem w samochodzie mojego dobrego kolegi.

Samochod z silnikiem M52B28. Przyczyny: duze spalanie, kiepska dynamika.

Diagnoza komputerowa u Baura wykazala czujnik walka rozrzadu. Po wymianie spalanie mocno spadlo, dynamika wrocila. Zaczal nawet lepiej odpalac.
Za usluge zaplacil jakies ok.600pln (robocizna, komputer, czujnik). Czujnik walka rzekomo oryginalny, po ogledzinach nie jest. Czujnik Siemensa kosztuje bez znizek 350pln w sklepie oraz 460pln w ASO. Mimo, ze cena bardzo wysoka jak na moje oko, to nie czepiam sie bo wiadomo - kazdy musi zarobic.
Zrazil mnie niestety brak profesjonalizmu... Zapomnieli skasowac bledu, mimo ze mialo byc to zrobione.
Pokazuje to niestety, ze klienta, ktory sie nie zna na autach mozna latwo zrobic w walka.

_________________
W końcu nie kolejne sreberko - 5er E34 550i
Szary Kaszalot - 7er E65 745i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 października 2009, 13:52 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2410
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e39 530dAt
Kod silnika: M57
Dzikus napisał(a):
..hehe bo widać jeszcze nigdy nie byłeś w dobrym warsztacie :)


ten Dzikus to mnie normalnie śledzi...


:rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 października 2009, 14:01 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
350 cena sklepowa... Podaj mi numer czujnika, powiem Ci za ile go kupię. mysle że 180zł :) Ale pamiętajmy że rabaty są dla warsztatu nie dla klienta!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 października 2009, 14:06 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
KotSylwester napisał(a):
350 cena sklepowa... Podaj mi numer czujnika, powiem Ci za ile go kupię. mysle że 180zł :) Ale pamiętajmy że rabaty są dla warsztatu nie dla klienta!


http://www.allegro.pl/item777579433_czu ... 96011.html
210zł bez rabatu :)

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 października 2009, 14:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3945
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 550i
Kod silnika: M70B54
Cytuj:
350 cena sklepowa... Podaj mi numer czujnika, powiem Ci za ile go kupię. mysle że 180zł :) Ale pamiętajmy że rabaty są dla warsztatu nie dla klienta!

Ten sam czujnik po znizkach kupilem za 230pln w Intercarsie. Kazdy ustala swoje ceny, wiec nie mozna sie tego czepiac, jednak dla mnie jest to zbyt duza marza.
Robocizna to 2 klucze i wlozyc reke pod kolektor zeby wpiac wtyczke. Ale nie o tym temat.
Chcialem tylko zaznaczyc, ze trzeba uwazac za co sie placi i czasami warto znalezc ile dana czesc kosztuje na rynku.

_________________
W końcu nie kolejne sreberko - 5er E34 550i
Szary Kaszalot - 7er E65 745i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 października 2009, 14:24 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2410
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e39 530dAt
Kod silnika: M57
słuchajcie, moze po prostu coponiektórym źle z oczu patrzy?? :rotfl: :rotfl: mnie Marcin nigdy nie oszukał, nie naciągnął na koszty, a jak czegoś nie dopatrzył, zawsze poprawił.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 października 2009, 15:00 
mongooes napisał(a):
Zapomnieli skasowac bledu, mimo ze mialo byc to zrobione.
Pokazuje to niestety, ze klienta, ktory sie nie zna na autach mozna latwo zrobic w walka.


Zgadza się.

Kolejny przykład, również mojego kolegi:

Podobnie jak u mnie, po jakimś tam czasie po naprawie u Baura, w trakcie jazdy rozsypuje się coś, co składał. U mnie było to sterowanie skrzyni, przy której ktoś musiał coś robić, skoro było widać ślady na tym mechaniźmie :) u kolegi w trasie zaczęły się wysypywać sprężyna od pedału sprzęgła i inne pierdoły na wycieraczkę... a robił w tym samym warsztacie coś, co wymagało demontażu pedału sprzęgła, więc i tych pierdółek, które wypadły....

Przypadek? :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 października 2009, 15:03 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2410
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e39 530dAt
Kod silnika: M57
a patrzyło koledze źle z oczu?? :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 października 2009, 15:03 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
bierute napisał(a):
słuchajcie, moze po prostu coponiektórym źle z oczu patrzy?? :rotfl: :rotfl: mnie Marcin nigdy nie oszukał, nie naciągnął na koszty, a jak czegoś nie dopatrzył, zawsze poprawił.


Wiesz często jest też tak że ludzie nie mający zielonego pojęcia o danej rzeczy mówią że jest bardzo fajnie natomiast w oczach fachowca jest "do dupy".Lub tak jak napisał brak porównania z dobrze wykonaną pracą skutkuje taką a nie inną opinią.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 października 2009, 22:55 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 2703
Lokalizacja: SK/WD
Moje BMW: e34, e36
No to jestem fachowcem :)

Ale na poważnie: mimo sympatii do Marcina - auta tam nie oddałabym już ani razu więcej. I przestałam nawet polecać znajomym.

_________________
Strefa PMS.
Flashing Lights - czyli WOOOOO!! wg angry Agry
Ilu rozczarowań bym uniknęła, gdy mężczyzna miał w wyposażeniu na czole tabliczkę znamionową!
Temu co pisze, a nie ma dowodów - papier przyjął wszystko - reszta wkrótce.
Prawda jest jak d... każdy ma swoją....[/color]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Warsztat Marcina (Baura) na ul.Finałowej - opinie
PostNapisane: 4 lipca 2010, 22:57 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 94
Lokalizacja: Warszawa
POLECAM TEN WARSZTAT.

Zaczynałem od warsztatu w Piasecznie ale dopiero na Finałowej rozwiązano moją usterkę z wyciekiem oleju. Całość problemu okazała się błahostką dużo tańszą niż wyceniono w magpolu. Od tamtej pory auto zostawiam tylko u Maricna. Polecono mi warsztat z forum i nigdy się nie zawiodłem. Zrobili mi wszystkie rzeczy o które prosiłem w moim E36. Sprawnie i solidnie. Nigdy z niczym nie miałem problemu. Zawsze solidni i uczciwi. To tu się spotkałem z tekstami „nie, tego elementu nie trzeba jeszcze wymieniać” lub „to można wymienić za ... tyś km.” – nigdy nie naciągali. NIGDY. Przy naprawach, wymianach itp. zawsze auto sprawdzone. Od pewnego czasu swoją E46 serwisuje też u nich mój tata. Warsztat poleciłem znajomym. Każdy z nich jest zadowolony. Dziś choć nie jeżdżę już E46 dalej powierzam swoje auto i polecam innym.

Co do osób, które krytycznie są nastawione do tego miejsca, które niby mają złe wspomnienia – nie byłem, nie widziałem. Miałem jednak okazję podczas odbioru swojego E36 rozmawiać z awanturującym się klientem – który chyba myślał, że trafił na swojego i walnął do mnie tekst „katowałem to auto jak nic (..) a, że naprawiali mi niedawno, więc ponaciągam frajerów...”. Widziałem też kolesia co dyskutował z mechanikiem na temat jakiegoś urządzenia. Zawsze mnie zastanawiało, po co zostawiają w warsztacie auta ludzie, którzy „wiedzą” więcej od tych mechaników. Co do rozsypki - widziałem kolesi, którzy swoją techniką jazdy, dbaniem o auto wprawili by w osłupienie wielu mechaników. Nawet jeśli w BMW zastosowano by materiały z NASA i ściągnięto by mechaników z całego świata, to i tak w Polsce, znaleźli by się posiadacze którym wszystko by się rozwalało i psuło. Jest zawsze jakiś procent słabych mechaników ale jest duży procent osób, które zajeżdżą i zniszczą każde auto i każde urządzenie.;-)

Oczywiście oprócz tych incydentów, ilekroć zostawiałem lub odbierałem auto zawsze panowała miła atmosfera i uprzejmość zarówno do mnie jak i do innych klientów. Potwierdzają to także moi znajomi, którzy powierzają im swoje auta. W każdej branży znajdą się klienci, którzy nigdy nie będą zadowoleni lub tacy, którzy będą udawali jak coś popsują, że to co się stało to nie z ich winy.

Ja i znajomi którym poleciłem to miejsce są bardzo zadowoleni. POLECAM.

_________________
Mazury.... tam jest mĂłj Âświat

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Warsztat Marcina (Baura) na ul.Finałowej - opinie
PostNapisane: 25 sierpnia 2010, 18:30 
Marcinie 1341 to jest bardzo dobry pomysł :super: :super: :super: wtedy napewno zaczoł by inaczej spoglądać na swoich klientów :D chyciaż pewnie jest ich już niewielu :P :P :P


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL