BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 18:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Dodając opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.

Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca/warsztat, koniecznie podajcie w przejrzystej formie dane kontaktowe:
Nazwa firmy
Adres
Tel. kontaktowy
Strona internetowa
etc.

Wszystko w formie czytelnej i łatwej do odnalezienia dla innych użytkowników.


Dział podzielony jest na województwa w których umieszczamy posty z informacjami o warsztatach polecanych i niepolecanych

Tematy ogólne przeznaczone są na sprawy inne niż czysto serwisowe/obsługowe np.:
- autodetailing
- warsztaty blacharsko/lakiernicze
- przyciemnianie szyb
- usługi programowania/kodowania
- chiptuning/hamownie
- tuning i SWAPy
- renowacja felg
etc.


Przypominam iż tutaj - tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin
Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.


BMW Sport nie odpowiada za opinie użytkowników. Pamiętaj, zanim napiszesz opinię Ty odpowiadasz za nią!



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Warsztat Marcina (Baura) na ul.Finałowej - opinie
PostNapisane: 30 marca 2007, 06:04 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Warszawa Okęcie ul Finałowa

Tel. 661 496 167 Marcin (Baur)


Po tym jak wątek się zrobił dość kontrowersyjny - wstzymuję opinię, zadecydujcie sami.


Ostatnio edytowano 21 września 2009, 16:44 przez KotSylwester, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: warsztat
PostNapisane: 19 kwietnia 2007, 08:17 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 89
Lokalizacja: Warszawa
szczerze przychylam sie do opini kolegi .....naprawde konkret

_________________
sed hercules contra plures....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 maja 2007, 20:17 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 155
Lokalizacja: Piaseczno
Moje BMW: E60
Polecam, chłopaki są naprawde ok. Teraz będą się przenosić dwie ulice dalej ale tel aktualny więc można dzwonić. Tanio i Solidnie

_________________
MOJA OBECNA:
viewtopic.php?f=6&t=99349
MOJE BYŁE:
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=78464&start=0 e92 320d
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=11759 e39 M5
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=5996 e39 530d
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=125 e46 328i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2007, 10:04 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 190
Lokalizacja: Warszawa
Też skorzystałem i również polecam. Szybko i sprawnie

_________________
Moje E34
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=155862#155862


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lipca 2007, 07:46 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 190
Lokalizacja: Warszawa
Obecnie warsztat jest już na ulicy Finałowej. Jest to kolejna ulica prostopdała do al. krakoskiej jadąc od strony centrum to jakies 100m dalej niż ul. Emaliowa. Trzeba bardzo uważać jadąc aby nie przejechać. Za stacją Shell jest Peugeot i za nim skręcamy odrazu w prawo trzymając sie ściany Peugeot. Skręt w Finałową jest tuż przed przystankiem autobusiwym i wygląda jak wjazd w bramę ;). Trzeba jechać do końca Finałowej i na końcu po lewej jest parking pełen bmw :)

_________________
Moje E34
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=155862#155862


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 października 2008, 10:08 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
Ja też tam sporo rzeczy u nich robie, i jest OK.

Chociaż przyznam ze chłopaki sie nie spieszą z robotą :)
Jakby robili szybciej to zarobili by sporo wiecej, ale w sumie mogą sobie na luz pozwolić.

_________________
Obrazek

http://imageshack.com/a/img689/1772/78er.jpg

Sprzedam MANUAL 6-b z M5e39 ~ 3.000 PLN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Baur i jego warsztat - Porażka roku !!!
PostNapisane: 6 listopada 2008, 10:16 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 12
Lokalizacja: brak
Witam

Niestety ja nie mam dobrych opinii na temat tego warsztatu. Kiedyś oddałem im moją furę po dzwonie w prawe przednie koło. Było to już sporo czasu temu, jednak samochód odebrałem po 6 miesiącach, części do mojego samochodu były brane z innych stojących na parkingu !!!! (np mój migacz który nie pasował a i tak mi go przymocowali). Wstawili mi nową przednią szybę mimo, iż wcześniejsza była dobra. Jak jechałem 80 km/h to mi z przodu wszystko furkotało... maskę wstawiono mi z zupełnie innym odcieniem koloru !!! Postanowiłem nie płacić im za fuszerkę... po jakimś czasie dzwonił do mnie gość od szyby i mówił, że Baur mu nie zapłacił za przednią szybę i że ja mam mu płącić... na co odpowiedziałem panu, że musi się niestety rozliczać z Baurem.... Może i dobrze robi, ale tylko drobne rzeczy to jakiś ciekawszych spraw się nie nadaje i ja bym unikał tego zakładu... Może powienien robić samochody tylko swoim znajomym....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2008, 16:31 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Fedek, ale to nie jest zakłąd blacharsko lakierniczy... Co im zlecałeś?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Baur i jego warsztat - Porażka roku !!!
PostNapisane: 6 listopada 2008, 19:09 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 21
Lokalizacja: Warszawa
Garaż: było E30 1.8 is, aktualnie włoszczyzna
Wykonywałem naprawę swojego Is'a w warsztacie Baura,

usługa wykonana należycie i terminowo.

A co do naprawy Compacta kolegi o nicku Fedek to naprawą zajmowali się ludzie którzy

wynajmowali powierzchnie w warsztacie Baura, okazali się nie rzetelni i około rok temu

Baur zakończył współpracę z nimi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 listopada 2008, 08:57 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 12
Lokalizacja: brak
KotSylwester napisał(a):
Fedek, ale to nie jest zakłąd blacharsko lakierniczy... Co im zlecałeś?


Mieli swój warsztat, który wynajmowali i oddałem im samochód, który był uderzony od strony pasażera w przednie koło. Do wymiany była przednia maska, prawe przednie nadkole, maglownica, przednia lampa z migaczem. Byli też na prostownicy z prawym kielichem. To na bank on się tym zajmował i z nim się rozliczałem. Nie polecam zostawiać u niego samochodu. Ewentualnie tylko robota pod okiem właściciela wchodziła by w grę.

[ Dodano: 7 Listopad 2008, 09:05 ]
dyfer napisał(a):
Wykonywałem naprawę swojego Is'a w warsztacie Baura,

usługa wykonana należycie i terminowo.

A co do naprawy Compacta kolegi o nicku Fedek to naprawą zajmowali się ludzie którzy

wynajmowali powierzchnie w warsztacie Baura, okazali się nie rzetelni i około rok temu

Baur zakończył współpracę z nimi.


Chciałbym jedną rzecz wyjaśnić Baur nie ma swojego warsztatu i to on właśnie go wynajmował. Pamiętam, że jak odbierałem samochód to nawet mówił, że były problemy z właścicielem, bo nagle chciał zmieniać warunki umowy i im prąd wyłączał :)

Wiem, że mój samochód, który wyjechał z tego warsztatu był kiepsko obsłużony. Dodam jeszcze dwa istotne fakty.

1. Jak już odjechałem okazało się, że instalacja gazowa nie jest podłączona.... musiałem potem sam sobie podłączać (okazało się, że poprzestawiali całą instalację i nie starczało kabla by podłączyć zasilanie do całej instalacji).

2. Przy wymianie przedniej lampy wymieniono mi wszystkie i to na te nowe (srebrne). Potem na przeglądzie technicznym okazało się, że wmontowali mi z lewej strony amerykański reflektor, a z prawej strony angielski... = nie mają homologacji na naszych drogach i musiałem je wymieniać.... kolejne bezsensowne koszta... do dziś trzymam w piwnicy te reflektory i zastanawiam się co z nimi zrobić...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwietnia 2009, 22:27 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Również szczerze polecam warsztat Marcina Baura, chłopaki znają się na rzeczy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2009, 13:01 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2410
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e39 530dAt
Kod silnika: M57
serwisuje u chłopaków juz dwa lata - jestem zadowolony, zawsze miła atmosfera, mozna sobie pozartować, a co do tego, ze długo... no cóż... nie mozna mieć wszystkiego... :/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lipca 2009, 17:37 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2555
Lokalizacja: Warszawa (Wola)
Moje BMW: E46 328i
Kod silnika: M52
To ja dodam chyba pierwszą negatywną opinie na temat tego warsztatu. A opiszę sytuację tak.

Pojechałęm do nich e46 320d spowodowaną brakiem mocy, prosiłem wstępnie o wyczyszczenie elektrozaworów, wymiany odmy i sprawdzenia turbo sprężarki, a że sprzęgło kończyło swoją żywotność także te postanowiłęm wymienić. Po pierwszym dniu oględzin pan mechanik Marcin stwierdził ze turbina jest do wymiany, zaproponował wyczyszczenie intercolera, kolektora, zapytałem o elektrozawory ? powiedział, że bez sensu to czyścić to niema nic z tym wpólnego. Na co ja nalegałem, poniewaz jest to częsty powód złęgo działania turbospreżarki. Dostałęm odpowiedź ze niemają czasu jeżeli chce to moge zabrać samochod, wkoncu po małym opier%@!% powiedizał że wyczyści za skromne 150zł... jeżeli to ma pomóc to ok niech robi. Stwierdził że pokrywa zaworów jest do wymiany ponieważ jest pęknięta :|? i że może zawieść do sklejenia -100zł ok niech robi. co do sprzęgła zaproponwował mi że wsadzi o ok 200zł droższe sprzegło wzmocnione sachs preformance. ok... samochód po wielu dniach dzwonienia do odbioru. Pierwsza jazda z panem marcinem powiedzial, że to niejedzie jak powinno spowodu tej turbiny, szczerze? samochod jechał dużo gorzej... ale myśle może to byłoje złudzenie, ponieważ przez ten czas jeździłem matizem. OK poprosiłęm jeszcze o stare sprzęgło na co odparli, że kolega schował gdzieś tam i niemają klucza, żebym podjechał jutro :| co mnie bardzo zdziwiło ... zapytałem czy jakaś faktura a on na to że to było wzmocnione i załatwiał swoimi kanałami to niema faktury za to... ale niech bedzie... zapłaciłem 2300zł wyjechałem z warsztatu (po pierwszych paru metrach stwierdzilem, że sprzegło działa tak samo ) iiiiiii nagle bum... smród... niedojechałem do janek Wk%@$! bo akurat miałęm ważny wyjazd dzwonie do pana marcina na co on stwierdził "Widocznie Pan jeździć niepotrafi" Przyjechałem nastepnego dnia i wogole niechciał ze mna rozmawiać na ten temat. Zadzwoniłem po brata czyt. 140kg wagi :hurra: i panowie ze strachem w oczach bardzo szybko zajeli sie sprzęgłem. Wczoraj byłem ze swoja nowa bunia u kolegi ktory wymieniał mi wachacze i opowiada mi historie jak to w niejakimśwarsztacie na ulicy finałowej przyjechał chłopak podobna bmw do mojej i chciał wymieniac sprzegło i niewymienili mu tylko coś tam poustawiali i potem przyjechał z dwoma gorylami :) po tym jak mi powiedział jeszcze o elektrozaworach ktorych niewyczyścili to już wiedziałem że chodzi o mnie:) tak więc skasowali na 2300 sytuacja nadaje się do uwagi... także przestrzegam przed warsztatem

_________________
Obrazek
Zobacz moją e46 344i V8 Project
Moje e30, magnes na laski


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 września 2009, 13:37 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Kolejny forumowicz z polecenia nabity w butelkę :] Ka-ching ! :D

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 września 2009, 14:11 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Nie wiem, macie jakoś pod górkę.

U M.Baura byłem ze swoim autem, autem żony, koleżanki, kolega był z kilkoma rzeczami i nie jestem w stanie uwierzyć w historie typu że ktoś z kimś nie chciał rozmawiać.

Do tego zawsze jak potrzebuję kilku gratów to praktycznie od ręki są do załatwienia u Marcina.

Nie chcę tutaj nic negować, dogadujcie się między sobą.

Jakieś dwa miesiące temu też potrzebowałem coś żeby załatwić znajomej do compacta i jak zwykle M.Baur był godny polecenia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 września 2009, 14:23 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Kyokushin napisał(a):
Nie wiem, macie jakoś pod górkę.


Raczej to ty masz farta ;) Nie zadowolonych forumowiczów jest więcej ale nie każdemu się chciało recenzję napisać.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 września 2009, 14:33 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
No nie wiem ja tu widzę że zadowolonych jest kilku a niezadowolonych dwóch czy trzech.
Do tego myślę, że jak ktoś jest niezadowolony to od razu pisze a jak jest zadowolony, to przyjmuje to jako normę (bo de facto normą to jest, że jest usluga wykonana dobrze) i nie pisze nic bo poco skoro jest OK.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 września 2009, 14:34 
Dzikus napisał(a):
Ja również jestem po niemilej akcji z nimi ale aż żal opisywać....w życiu tam nawet rowera na centrowanie koła nie wstawie....


x2

Nie będę się tutaj rozpisywał co i jak, po prostu nic nadzwyczajnego, warsztat jak niestety każdy inny. Sporo mam zastrzeżeń, jednak zostawię je dla siebie. Przestrzegam jedynie, żeby nie patrzeć na ten warsztat jak cudowne uzdrowisko.

Powiem tylko tak: Jeśli ktoś nie umie wymienić gumowego sprzęgiełka za skrzynią nie uszkadzając przy tym sterowania skrzyni biegów, to naprawdę, nie jest halo.

Z resztą znam wiele innych osób, które choć w tym temacie tego nie napisały, po pewnych przygodach omijają tamto miejsce, więc coś to musi tym być.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 września 2009, 14:48 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2555
Lokalizacja: Warszawa (Wola)
Moje BMW: E46 328i
Kod silnika: M52
Kyokushin napisał(a):
Nie wiem, macie jakoś pod górkę.

U M.Baura byłem ze swoim autem, autem żony, koleżanki, kolega był z kilkoma rzeczami i nie jestem w stanie uwierzyć w historie typu że ktoś z kimś nie chciał rozmawiać.

Do tego zawsze jak potrzebuję kilku gratów to praktycznie od ręki są do załatwienia u Marcina.

Nie chcę tutaj nic negować, dogadujcie się między sobą.

Jakieś dwa miesiące temu też potrzebowałem coś żeby załatwić znajomej do compacta i jak zwykle M.Baur był godny polecenia.


ma na miejscu części bo w 90% przypadkach ich poprostu niewymienia :rotfl: tylko albo klei, smaruje, spawa, czy cokolwiek innego. Wiem o tym od znajomego mechanika (zreszta bardzo dobrego) ktory zna Pana Marcina :)

może by zrobić mały zjazd niezadowolonych posiadaczy bmw u Pana Marcina w Warsztacie :D? tak ze 30 osob zebrać hehe jego mina bezcenna :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 września 2009, 16:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Ja również ich nie polecam bardzo wiele rzeczy potrafią spartolić już nie mówiąc o terminach.
Mojemu bratu w e36 318is przy wymianie napinacza łańcucha rozrządu tak dokręcili jedną śrubę w głowicy,że głowica pękła i olej kapał ciurkiem. Po reklamacji zakleili to jakimś cudownym klejem który wytrzymał jeden dzień.
Wg mnie to partacze klocki i filtry każdy umie wymienić a przy nowszych samochodach trzeba mieć pojęcie a nie tylko klucze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL