BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 04:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Dodając opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.

Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca/warsztat, koniecznie podajcie w przejrzystej formie dane kontaktowe:
Nazwa firmy
Adres
Tel. kontaktowy
Strona internetowa
etc.

Wszystko w formie czytelnej i łatwej do odnalezienia dla innych użytkowników.


Dział podzielony jest na województwa w których umieszczamy posty z informacjami o warsztatach polecanych i niepolecanych

Tematy ogólne przeznaczone są na sprawy inne niż czysto serwisowe/obsługowe np.:
- autodetailing
- warsztaty blacharsko/lakiernicze
- przyciemnianie szyb
- usługi programowania/kodowania
- chiptuning/hamownie
- tuning i SWAPy
- renowacja felg
etc.


Przypominam iż tutaj - tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin
Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.


BMW Sport nie odpowiada za opinie użytkowników. Pamiętaj, zanim napiszesz opinię Ty odpowiadasz za nią!



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nie polecam - Warsztat Mik-Auto Warszawa/Blizne
PostNapisane: 6 grudnia 2009, 20:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3945
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 550i
Kod silnika: M70B54
NIE POLECAM

Warsztat Mik-Auto S.C
Warszawa/Blizne
ul. Warszawska 2
http://www.mikauto.com.pl/

Chcialbym opisac jak "profesjonalnie" zostalem obsluzony oraz z jak wysoce hamska i prostacka osoba wlascicielki mialem do czynienia.
Mialem do wymiany klocki z tylu. Pojechalem do owego warsztatu, zostalem zaproszony z samochodem na hale no i sie zaczelo.
Jeden maly problem, zapieczona sruba na lewym kole. Niby blachostka ale nie kazdy potrafi sobie z tym poradzic.
Zaczelo sie od nabicia klucza i probie odkrecenia na przedluzce w postaci rury. Niestety sruba sie obkrecila. Nastepnie nabicie innego klucza (chyba mniejszego) + stukanie mlotkiem.
Efekt? Pekniety klucz (podobno dobrej jakosci) + obicie felgi mlotkiem :wstyd: . Sruba zostala jeszcze bardziej obkrecona i fachowcy rozlozyli rece. Dostalem propozycje zostawienia auta na ok. 1h i wtedy "cos" z tym zrobia. Jak powiedzialem, ze poczekam to zrezygnowali :rotfl: . Serwisant chcial sie ze mna dogadac prywatnie w sprawie pokrycia kosztow, niestety jak poprosilem o dowod osobisty to go nie mial i sprawa przeszla na strone oficjalna - rozmowa z wlascicielka. Oczywiscie wstepna rozmowa sie odbyla bez mojego udzialu.
Pani przyszla i stwierdzila ( a raczej wykrzyczala):
1. Moglem pojechac do warsztatu gdzie mi dokrecali kola - :rotfl: jakbym wiedzial, ze nie znaja sie na robocie to bym tam sie udal
2. Od tej pory zaden klient (przezemnie) nie bedzie mogl wchodzic na hale warsztatowa - :rotfl: No tak, jakbym stal na zewnatrz to by nikt nie zauwazyl obitej felgi i powiedzial ze "tak juz bylo"
3. UWAGA! Oddadza mi pieniadze za naprawe felgi ale po odliczeniu ceny peknietego klucza. - :rotfl: Tak jakbym to ja im uszkodzil klucz
Po tym tekscie powiedzialem, ze jezeli nie czuli sie na silach to mogli zrezygnowac z dalszych dzialan (w tym lamanie wlasnego klucza). Kiedy konczylem zdanie przemila Pani krowa odwrocila sie dupa, machnela reka i powiedziala zebym skonczyl.
Dawno nie spotkalem sie z tak niefachowa obsluga, nie wpsominajac juz o podejsciu wlascicielki do klienta.
Oczywiscie pieniadze dostalem zaraz do reki + druga nieuszkodzona srube. Jedyne co moge pochwalic to zachowanie pracownika (sprawcy obicia), ktory zachowal sie, kulturalnie przepraszajac.
Jeszcze raz serdecznie NIE POLECAM!

_________________
W końcu nie kolejne sreberko - 5er E34 550i
Szary Kaszalot - 7er E65 745i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie polecam - Warsztat Mik-Auto Warszawa/Blizne
PostNapisane: 6 czerwca 2010, 13:59 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 71
Moje BMW: e46 320d po FL
Kod silnika: ?
Znam ten warsztat jakis czas temu byłem tam z 2razy toyotą jedyny plus tego "warsztatu" to godziny otwarcia z tego co pamietam to otwarty do 21....
Zawsze wybieraja najdrozsze częsci do tego w mocno zawyżonych cenach, UPRZEJMA pani wlasciciel najpierw wysyla pracownika po czesci dopiero informuje o cenie i braku zamiennikow oczywiscie winny jest klient , jak to pani powiedziala "po co pan mi glowe zawraca jak pana ni stac " STAC MNIE !!!! ale nie na to żeby dac sie okradać !!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie polecam - Warsztat Mik-Auto Warszawa/Blizne
PostNapisane: 6 czerwca 2010, 14:03 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 71
Moje BMW: e46 320d po FL
Kod silnika: ?
Aha znajomy robił tam przegląd bo tak wogóle to nie warsztat tylko stacja diagnostyczna, auto ma bardzo zadbane to sie przyczepili ze ręczny słabo trzyma wiadomo trzeba zarobic .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL