BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 14:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Dodając opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.

Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca/warsztat, koniecznie podajcie w przejrzystej formie dane kontaktowe:
Nazwa firmy
Adres
Tel. kontaktowy
Strona internetowa
etc.

Wszystko w formie czytelnej i łatwej do odnalezienia dla innych użytkowników.


Dział podzielony jest na województwa w których umieszczamy posty z informacjami o warsztatach polecanych i niepolecanych

Tematy ogólne przeznaczone są na sprawy inne niż czysto serwisowe/obsługowe np.:
- autodetailing
- warsztaty blacharsko/lakiernicze
- przyciemnianie szyb
- usługi programowania/kodowania
- chiptuning/hamownie
- tuning i SWAPy
- renowacja felg
etc.


Przypominam iż tutaj - tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin
Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.


BMW Sport nie odpowiada za opinie użytkowników. Pamiętaj, zanim napiszesz opinię Ty odpowiadasz za nią!



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Warsztat AUTOMECHANIKA Warszawa ul.J.Olbrachta 94a
PostNapisane: 25 sierpnia 2010, 09:04 
Warsztat samochodowy Warszawa ul.J.Olbrachta 94a , AUTOMECHANIKA ,Piotr Przewdziecki -pierwszy warsztat po lewej stronie po wjezdzie na plac , jak sam twierdzi specjalizuje sie w BMW .Ponieważ grzał mi się samochód , przypadkowo trafiłem do tego warsztatu /ponieważ ktoś polecił mi warsztat obok pod tym samym adresem który robi tylko Mercedesy/.Diagnoza : wyciek płynu ze zbiorniczka wyrównawczego chłodnicy , ponieważ jak mnie poinformował jest to jedna całość z chłodnicą wymienił zbiorniczek wyrównawczy z chłodnicą , wiskozę , termostat i obudowę termostatu , zapłaciłem 1230 zł .Po ok miesiącu zauważyłem że płyn chłodzący ubywa , samochód zagrzał się ponownie , przyjeżdzałem kilka razy na sprawdzenie , zawsze cos stawało na przeszkodzie , czułem się traktowany bardziej jak intruz , mniej jak klient z reklamacją , p.Piotr natychmiast interesował się innymi samochodami , raz zdarzyło się że jeden z młodych mechaników odkręcił korek przy gorącym pracującym silniku , płyn wyrzuciło a on stwierdził że uszczelka pod głowicą prawdopodobnie mam do roboty...
Pojechałem na znajomy warsztat , sprawdzili , cos podokręcali , zapłaciłem 20 zł , na razie jest dobrze, warsztatu AUTOMECHANIKA przy ul.J.Olbrachta 94a nie polecam!


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Warsztat AUTOMECHANIKA Warszawa ul.J.Olbrachta 94a
PostNapisane: 7 września 2010, 02:13 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 670
Lokalizacja: W-wa
Moje BMW: e36
Kod silnika: m52b25
Dobrze ze mowisz bo te szmaty sa blisko mnie , znajomych poinformuje.

_________________
Było mx-5 NA ,e36 325i szpera , e36 323ci.
Będzie jakaś beemka jeszcze nie wiem jaka ale to trochę potrwa...może e90 kombi?
Podziękowania dla Marko84s który o moją beemkę dbał.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Warsztat AUTOMECHANIKA Warszawa ul.J.Olbrachta 94a
PostNapisane: 29 lipca 2011, 09:07 
POLECAM OMIJAĆ Z DALEKA.
To, co oni robią z Klientami przechodzi ludzkie granice.
Zostawiam samochód, 3 dni nic się nie dzieje - zero telefonu sms-a, zero czegokolwiek.
Przyjeżdżam na miejsce i dowiaduję się że Twój samochód jak nie działał tak nie działa i nie wiedzą mu jest, ale musisz zapłacić za robotę i części (części wymieniono ot tak bez informowania mnie o cenie oraz wymieniono to co nie miało wpływu na usterkę!!!!!!!!!!!!!!!!). Zostałem postawiony przed faktem dokonanym. Nie zapłacisz, nie wyjedziesz. Uzbierasz kasę to przyjdź.
Zapłaciłem i zabrałem się stamtąd. Opowiadali mi bajki o jakimś uszkodzonym komputerze, wymianami korbowodów WTF? (spadały obroty silnika powyżej 1500). Samochód miał upieprzone fotele, śmierdziało stęchlizną...
Jednym słowem - porażka. Takie warsztaty nie powinny istnieć. Zwykli naciągacze. Zero wiedzy, zero doświadczenia.

Samochód naprawiono następnego dnia w zaufanym warsztacie na Sadybie.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Warsztat AUTOMECHANIKA Warszawa ul.J.Olbrachta 94a
PostNapisane: 11 września 2011, 19:16 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 529
Lokalizacja: PL
Moje BMW: E46
Kod silnika: M47
Znam ten warsztat, choć osobiście nie korzystałem z jego usług. Wystarczył mi fakt, że kilka razy zobaczyłem jak dojeżdżają po robocie białe E30. Okna musiałem zamykać na chacie bo krew mnie zalewała. 10 minut rozmowy z nimi i doszedłem do wniosku,że mogą naprawiać pralki, a nie samochody. No i to,że specjalizują się w BMW? :rotfl: Jakoś nie widziałem,żeby ktoś tam stawiał Bawarki.

_________________
Mężczyzna ma wał,a nie jakieś przeguby. Z poważaniem Bruce Wszechmogący ;-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL