BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 18 kwietnia 2024, 07:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Dodając opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.

Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca/warsztat, koniecznie podajcie w przejrzystej formie dane kontaktowe:
Nazwa firmy
Adres
Tel. kontaktowy
Strona internetowa
etc.

Wszystko w formie czytelnej i łatwej do odnalezienia dla innych użytkowników.


Dział podzielony jest na województwa w których umieszczamy posty z informacjami o warsztatach polecanych i niepolecanych

Tematy ogólne przeznaczone są na sprawy inne niż czysto serwisowe/obsługowe np.:
- autodetailing
- warsztaty blacharsko/lakiernicze
- przyciemnianie szyb
- usługi programowania/kodowania
- chiptuning/hamownie
- tuning i SWAPy
- renowacja felg
etc.


Przypominam iż tutaj - tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin
Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.


BMW Sport nie odpowiada za opinie użytkowników. Pamiętaj, zanim napiszesz opinię Ty odpowiadasz za nią!



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: naprawa BMW
PostNapisane: 26 marca 2011, 12:29 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: E 36 320i
Kod silnika: M52
Witam. Jestem Tomek założyłem konto na forum BMW z tego powodu iż mam problem trafiłem na nieuczciwego sprzedawce i kupiłem szrot po miesiącu jazdy (normalnej jazdy a nie katowaniu) silnik odmówił posłuszeństwa konkretnie to brak sprężania na 4 garach co się wiązało z wymiana silnika model mojej BMW to 320i vanos 1993r obecnie silnik też 2litry vanos ale z 1997roku na aluminiowym bloku problem dotyczy tego że autko stoi nie jezdzi szukam uczciwego mechanika który doprowadził by moje BMW do stanu używalności. Z tego co mi wiadomo to po podłaczeniu kompa do BMW silnik pokazuje tem. prawie -50stopni , druga sprawa to przepływomierz marki siemens 4piny nie mogę go nigdzie dostać tyle mi wiadomo na ten temat. Szukam zdolnego mechanika/elektryka z Białegostoku który doprowadził by moje autko do użytku bo znudziło mi się jezdzić rowerem do pracy

pozdrawiam Tomek.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: naprawa BMW
PostNapisane: 26 marca 2011, 14:32 
Offline
Forumowicz

Wiek: 37
Posty: 218
Lokalizacja: Białystok
Moje BMW: e90 335i
Kod silnika: N54B30
Cześć,

Polecam firmę HAK, możesz znaleźć dane kontaktowe oraz mapkę na http://hak-auto.pl .
Chłopaki specjalizują się w skrzyniach automatycznych, co za tym idzie - wyrywanie skrzyń, silników, rozbieranie ich na części i wkładanie z powrotem mają opanowane :)
Nie wiem, czy podejmą się zadania, ze względu na czasochłonność, niemniej możesz zadzwonić i się zapytać.

Właścicielem firmy jest doktor fizyki, każdy z mechaników skończył politechnikę, jeżeli dodasz do tego lata doświadczeń, to nie ma co się martwić o ich kompetencje.
Mechanicy prywatnie mają też niemiaszki ( w tym e34, e38, W124), więc w BMW są obeznani. Regularnie naprawiają też moje e36, pójdzie też tam moje nowe e90.

Ceny są "normalne", nie ASO'wskie.
N.p. Naprawa skrzyni w jednym mercedesie wycenione przez ASO na ponad 10 tysięcy złotych, została zrobiona za lekko ponad 30% .
Przykładowy cennik jest na stronie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL