BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 17:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Dodając opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.

Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca/warsztat, koniecznie podajcie w przejrzystej formie dane kontaktowe:
Nazwa firmy
Adres
Tel. kontaktowy
Strona internetowa
etc.

Wszystko w formie czytelnej i łatwej do odnalezienia dla innych użytkowników.


Dział podzielony jest na województwa w których umieszczamy posty z informacjami o warsztatach polecanych i niepolecanych

Tematy ogólne przeznaczone są na sprawy inne niż czysto serwisowe/obsługowe np.:
- autodetailing
- warsztaty blacharsko/lakiernicze
- przyciemnianie szyb
- usługi programowania/kodowania
- chiptuning/hamownie
- tuning i SWAPy
- renowacja felg
etc.


Przypominam iż tutaj - tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin
Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.


BMW Sport nie odpowiada za opinie użytkowników. Pamiętaj, zanim napiszesz opinię Ty odpowiadasz za nią!



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: CARFIX Szczecin - Nie polecam !!!
PostNapisane: 15 czerwca 2011, 08:17 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 582
Lokalizacja: Bolesławiec
Moje BMW: e46 trumenvagon
Kod silnika: spacerówka
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 9#p1661879
Długo już kupuję na allegro, bo w sumie od momentu powstania. Jak dotąd nikt mi nie wykręcił wałka, ale musiał być ten pierwszy raz. Okazał się nim być warsztat Carfix ze szczecina. Zamówiłem podłokietniki do e34 i w standardzie było zeby płacić za pobraniem ale ja głupi zapłaciłem z góry. I chyba pan bartek to wykorzystał bo częsci już postanowił nie wysyłać. Zresztą jak coś niego kupicie (odradzam) zobaczcie na jakie ciekawe greckie nazwisko ma ustawione konto na allegro. Ma prawie 500 komentarzy tylko a może aż 10 negatywów:


Cytuj:
R***0 (136) (Kupujący) Negatywny wto 22 lut 2011 18:59:20 CET 1420118285
Pokaż
Nie otrzymałem wylicytowanego towaru. Sprzedawca chciał przedpłaty za towar, chociaż w aukcji napisał jako jedyną formę płatności-przesyłka kurierska pobraniowa. Próby dogadania się nic nie wniosły, na koniec oświadczył, że towar sprzedał komu innemu
Starsze niż 6 miesięcy
Od kogo
Typ Data Numer Zwrotny
v****7 (110) (Kupujący) Negatywny sob 13 lis 2010 21:27:52 CET 1221103521
Pokaż
W pełni zasłużony NEGATYW ! Od siedmiu (!) tygodni, sprzedający pomimo licznych zapewnień nie potrafi wysłać przedmiotu. Zapewne sprzedał go poza allegro.. Nie chcesz wysyłać - nie wystawiaj!
G*******1 (88) (Kupujący) Negatywny wto 15 gru 2009 13:01:37 CET
837150395

Pokaż
Niemiłe rozczarowanie, mimo od zakupu mineło póltora tygodnia brak reakcji , wystawiam NEGATYWA z tytułu braku kontaktu i opowiadania bajek o wysłaniu, wspólnik twierdzi że nic nie wie co robi drugi wspólnik a ten jest na urlopie.
j********l (11419) (Sprzedający) Negatywny wto 12 maj 2009 21:56:51 CEST
580151925

Pokaż
Brak kontaktu, nie polecam
shooter_ace (52) (Kupujący) Negatywny pon 03 lis 2008 16:45:40 CET
450087178

Pokaż
Nierzetelny sprzedawca. Pan nie raczy sobie sprawdzic na koncie czy pieniadze doszly dopiero po interwencji telefonicznej Pan zobaczyl i wyslal przedmiot na ktory musialem czekac prawie miesiac. Nie polecam!
p******3 (4) (Kupujący) Negatywny śro 07 maj 2008 20:54:50 CEST
319564907

Pokaż
Zlodziej!!!! Moja walka o pieniadze trwa 2 miesiace. Wyslalem pieniadze na konto oczekujac na towar, dostalem przesylke za pobraniem placac podwojnie. Zobowiazal sie oddac nadplacona kwote,dalej nic-slysze tylko zenujace "bajki" przez tel.OSZUST!!!!!
[Odpowiedź z:wto 27 maj 2008 11:27:37 CEST] Kase dostałeś więc nie wiem w czym tkwi problem, a komentarz mogłeś unieważnić skoro sprawa załatwiona. Skoro nie wykazujesz dobrej woli to też będziesz go miał! Za 'złodzieja i oszusta'!
czybbb (22) (Kupujący) Negatywny nie 09 gru 2007 15:33:29 CET
273931176

Pokaż
Kontrahent nierzetelny i nieumijący opisac tego co sprzedaje i za ile,transakcja niedoszla do skutku ponieważ sprzedawca chcial wymusic na mnie wieksza kwote niz zaproponowal za "ramie wycieraczki, opcja kup teraz 20zl do bmw e30 a naprawde to 50zl
Wic123 (76) (Kupujący) Negatywny śro 26 wrz 2007 11:37:05 CEST
225049065

Pokaż
Bardzo Wielki NEGATYW !!! Towar wysłany nie zgodny z opisem... Totalny oszust co tel. to opowiadał inna bajkę dotyczącą wymiany ... Nie poważne podejście do sprawy brak jakiego kolwiek pomyślunku... Stanowczo nie polecam wielki OSZUST .......
n*********n (108) (Sprzedający) Negatywny śro 31 sty 2007 13:07:02 CET
157004108

Pokaż
Wystawiam negatyw. Niepoważny kupujący. Licytuje i wygrywa, po czym informuje mnie że zakupił towar w innym miejscu. Ponieważ wygrana aukcja jest jak umowa - dlatego uzasadniony negatyw. Nie polecam!!
g******0 (161) (Kupujący) Negatywny sob 08 kwi 2006 03:13:00 CEST
92317532

Pokaż
Zasłużony NEGATYW !!! Towar zamówiony nie został wogołe wysłany a sprzedawca mi pisze że "GDZIEŚ GO WCIĘŁO",natomiast wcześniej deklarował że ma go na magazynie. Nie powazne podejscie do sprawy.Stanowczo nie polecam !!




Tak więc widzicie ze przywalił w hu*a nie tylko ze mną, na lokalnych forach chwalą go pod niebiosa, ale za każdym razem jak dzwonię to albo poczta głosowa, albo twierdzi że wysłał, albo że paczka wróciła bo źle nadał albo jeszcze co innego, obecnie zgłosiłem sprawę na policję i na allegro w celu zamknięcia jego konta.. wam odradzam zakupy u niego bo to loteria.. szkoda nerwów i kasy

_________________
BYŁA E46 JEST E34...a za rok E30 będzie wozić moje litery cztery...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: CARFIX Szczecin - Nie polecam !!!
PostNapisane: 15 czerwca 2011, 08:40 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 392
Lokalizacja: Płońsk
Moje BMW: e46
Kod silnika: m47
popieram kolegę tępić takich h... a każde oszustwo internetowe w świetle Polskiego prawa to przestępstwo :hyhy:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL