BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 maja 2024, 12:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sierpnia 2007, 20:24 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 94
Lokalizacja: Warszawa
Pogadajcie z Mateush`em albo Maros`em z Tdiracing - jeden i drugi użytkuje na codzień M3 E46....

Jeden i drugi stawał na kresce z Matschkego 335d po programie....

Gdybym zadał pytanie , który byłby górą?....pewnie ocenilibyście , ze M3....ale no way.....górą przy każdym niemal starcie było 335d - 350KM / 700 Nm robiło swoje

Zresztą....co tu dużo gadać...wystarczy przeanalizować wyniki w klasie diesel z SSS i porównać do wyników w innych klasach.

Co do startu benzyny a diesla ????? no qrde koledzy ale śmiać mi się chce ...że zanim turbina się wkręci ????!!!!!!

Niech stanie obok mnie na kesce benzyna z podobną mocą.....stawiam kratę piwa...

_________________
E46 320d`02 184PS@406Nm by Masters Tuning


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sierpnia 2007, 20:37 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 342
Lokalizacja: Nysa
Moje BMW: 330d
Kod silnika: M57N
Mzoe przy starcie tak ,ale pozniej :)
Zreszta wg. mnei porwnywanie takie jest bez sensu...
M3 t oseryjen auto. A ten 335d ma wirusa!!!!
Tak samo mozna by zmodyfikwoac m3

_________________
Walka z bezprawiem fotoradarowym i ręcznych mierników prędkości typu Ultralyte 20-20 100LR i Iskra-1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sierpnia 2007, 20:46 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 94
Lokalizacja: Warszawa
Enzo napisał(a):
Mzoe przy starcie tak ,ale pozniej :)
Zreszta wg. mnei porwnywanie takie jest bez sensu...
M3 t oseryjen auto. A ten 335d ma wirusa!!!!
Tak samo mozna by zmodyfikwoac m3


i przy starcie i do 270 KM/h ;)

tez uważam, że nie koniecznie dobrze jest porównywać seryjną wolnossącą benzynę do dłubanego turbo doładowanego dieselka , ale ktoś się wypowiedział co do wyższości tego pierwszego ;)

Niestety czasem wydaje się nielogiczne, że dłubane lupo 1,9 tdi może bez problemu zjeść nawet nową M5 o trójce nie wspominając....
M3 seryjna na 1/4 mili wykręca jakie czasy?? najczęsciej "trzynastki"
Trzynastki wykręcają bez problemu Golfy, Leony, Ibizy i rózne inne oparte na silniku 1,9 Tdi po wymianie sprężarki, IC i programu sterującego.

Rzecz jasna w konfronatacji z 3,0 turbo benzyną nie miałyby szans :)

_________________
E46 320d`02 184PS@406Nm by Masters Tuning


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sierpnia 2007, 21:22 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 50
Posty: 5951
Lokalizacja: S1 FAST
Moje BMW: 123d 850 F10
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0
i znowu porownywanie bez sensu auto seryjne i auto po tuningu,
jak uturbie moje 330ci to wyciagne z niej kolo 460PS i wtedy nawet M3 nie da jej rady, tylko wtedy to juz nie jest seryjne auto

_________________
///M jak miłość ///M - najsilniejsza literka na świecie:) co jest lepszego od eMki? dwie eMki i V12
Sprzedam BMW 850i "91, 123d '08, info na http://www.fast-cars.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sierpnia 2007, 21:28 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 50
Posty: 5951
Lokalizacja: S1 FAST
Moje BMW: 123d 850 F10
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0
aaa no i reasumujac
kolega poleca 335d i wirusa (na ktorego pewnie masz budzet), wtedy nawet M3 nie ma szans

_________________
///M jak miłość ///M - najsilniejsza literka na świecie:) co jest lepszego od eMki? dwie eMki i V12
Sprzedam BMW 850i "91, 123d '08, info na http://www.fast-cars.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sierpnia 2007, 21:37 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 16
Lokalizacja: Glogow
To teraz niech kolega zadecyduje jakie autko kupi. Ja do diesli nic niemam ale osobiscie wole sluchac silnka benz. i wybral bym M3 jezeli bylo by mnie stac..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sierpnia 2007, 21:51 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 94
Lokalizacja: Warszawa
no i o to własnie chodzi, aby każdy sam wybrał co go interesuje :)

Nigdy nie twierdziłem o wyższości diesla nad benzyną , poprostu padały w tym wątku błędne argumenty, ze 330d po wirusowaniu jeździ podobnie jak seryjne 330i ....
Wczoraj w CompSporcie dłubali lekko 330d i wyszło "liźnięciem" 255KM /480 Nm.

I teraz autor postu niech wybiera co mu bardziej odpowiada....dłubany doładowany diesel, czy wolnossąca benzyna.
Wiem, że wielu z Was wybrałoby benzynę i wcale się nie dziwię.....dźwięk, stabilność, brak kłopotów z turbo itp....

Ja jednak wybrałbym dieselka....nie mam tyle kasy na wachę :)

_________________
E46 320d`02 184PS@406Nm by Masters Tuning


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sierpnia 2007, 21:52 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 50
Posty: 5951
Lokalizacja: S1 FAST
Moje BMW: 123d 850 F10
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0
Emiliano napisał(a):
Ja jednak wybrałbym dieselka....nie mam tyle kasy na wachę

ale pewnie masz kase na potencjalne naprawy diesla ;)

_________________
///M jak miłość ///M - najsilniejsza literka na świecie:) co jest lepszego od eMki? dwie eMki i V12
Sprzedam BMW 850i "91, 123d '08, info na http://www.fast-cars.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sierpnia 2007, 22:03 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 94
Lokalizacja: Warszawa
DarPiet napisał(a):
ale pewnie masz kase na potencjalne naprawy diesla


wiesz no....najbardziej newralgiczna jest turbina - GT22 a tą stosuje się również w mercach 270, 320 cdi, itp :) koszt ok 800 zł za dobrą używkę :)

_________________
E46 320d`02 184PS@406Nm by Masters Tuning


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sierpnia 2007, 22:15 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 50
Posty: 5951
Lokalizacja: S1 FAST
Moje BMW: 123d 850 F10
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0
Emiliano napisał(a):
najbardziej newralgiczna jest turbina

nie tylko turbna jest tym elementem,
zdarzaja sie diesle BMW które "nie jezdza", i nawet najlepsi mechanicy nie wiedza co moze byc usterka, jak to tylko turbina to pół biedy.....
pamietaj ze im cos jest bardziej skomplikowane ( a takim czyms jest silnik diesla) tym wiecej rzeczy moze sie w nim zepsuc.....
-ja mialem 320d ktore nie chcialo jechac szybciej niz 160km/h, badalo ja 5ciu mechanikow, wynienili wtryski, przeplywke, czyscili przewody paliwowe i inne cuda..... nadal nie jezdzila
-znajomy ma 330d ktora w Polsce jezdzi super, ale np we Wloszech ledwo sie turla i najsmieszniejsze jest to ze nikt nie wie dlaczego...

_________________
///M jak miłość ///M - najsilniejsza literka na świecie:) co jest lepszego od eMki? dwie eMki i V12
Sprzedam BMW 850i "91, 123d '08, info na http://www.fast-cars.pl


Ostatnio edytowano 15 sierpnia 2007, 22:37 przez Darek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sierpnia 2007, 22:27 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 2827
Lokalizacja: Gdynia
ogolnie z diesli lubie tylko M21 lub te w "beczkach" czyli stare dobre diesle ;)
Do nowych diesli mam mieszane uczucia...
Teraz mam spooro do czynienia z dieslami nowej generacji i niestety najwieksza ich wada sa wtryski.. (auta majace przebieg okolo 100tys) a tak jest calkiem okey, mogly by byc troche lepiej wyciszone ;) Zapewne gdy te auta beda mieli okolo 300tys to beda inne problemy....
Ja osobiscie nie lubie aut nafaszerowanych elektronika...
starsznie mnie denerwuje gdy trzeba naciskac hamulec przy odpalaniu (np. E60) czy wlaczajace sie pipawki wraz z dennym wyswietlaczem pokazujacym ile to tam mozesz do tylu jechac... a szczytem jest dzwiek nie zapiecia pasow, trzeba brac pas pasazera i wczepiac w zaczep keirowcy bo glowa boli, pewnie zaraz napiszecie ze glupota jest nie zapinanie pasow ale taka mam prace.
Mam teraz do czynienia na codzien z autami do 4 lat i po calym dniu pracy wsiadajac do E30 mam banana na twarzy ze nic nie piszczy, nic nie gada i nic sie nie wlacza przypadkowo.... jest tylko to co musi byc. ;)

_________________
E28 525e 05/1986
E28 535i 04/1987
E28 M535i 09/1986
E30 316iA 05/1990
E32 750i 09/1991
http://www.e12e28.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sierpnia 2007, 23:20 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1904
Lokalizacja: Warszawa
BoxX napisał(a):
Ja powiem tak, wypisales juz wszystko to co chcesz to czemu sie jeszcze pytasz?? Najbardziej mnie rozwalil kolor czarny chrom za 10tyś, po pierwsze ten lakier prawie tyle kosztuje, a po drugie nie znajdziesz w naszym kraju czlowieka ktory ci to tak nalozy ze bedzie wygladalo jak lustro.... Moim zdaniem nie obraz sie ale napisales tylko bo chciales sie "pochwalic" ze masz 120 tys ze jestes kozak i ze niby cos wiesz o samochodach.... Kup najpierw taki samochod a pozniej stwierdzisz co chcesz zrobic z nim.... Bo jak narazie to jest "invisible" tuning.... A i jak bym mial wybierac pomiedzy 330d a M3 to napewno 100% milosnikow tego forum wybralo by M3, chocby mieli zebrać na paliwo i wyjezdzac nim tylko na weekendowe przejazdzki... Sorry za taka krytyke, jak juz cos kupisz to zaprezentuj na forum :)


Zazdrość straszna rzecz...

_________________
"You Can Loose A Lot Of Money Chasing Woman, But You`ll Never Loose Woman Chasing Money"

Obczaj Mój Najszybszy w Mieœcie Wóóóóz Wariat ! E28 520i Edition


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sierpnia 2007, 23:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
Co do wyzszosci silnikow diesla nad bena to jest tyle zdan ile glosow. dlubany diesel ma potencjal ktory pochodzi z ukladu turbo. ale testy w kazdej szanujacej sie gazecie Niemieckiej tj Auto Bild pokazuja czarno na bialym jak dlugo jezdza auta z silnikami diesla nowej gereracji dlubane chipami, to nie jest juz tak ze diesla kupuje sie dla niezawodnosci i malego spalania. Ja wybieram bezyne ze wzgledu na mala awaryjnosc, duzo mniejsza ilosc elektroniki i rzeczy ktore moga sie popsuc w porownaniu do benzyny, niskie spalanie (silnik M54),dzwiek, przyjemnosc z jazdy!!!!

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sierpnia 2007, 07:41 
Offline
Forumowicz

Wiek: 35
Posty: 474
Lokalizacja: WisÂła
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: M52B25
MAJSU_WuWuA napisał(a):
BoxX napisał(a):
Ja powiem tak, wypisales juz wszystko to co chcesz to czemu sie jeszcze pytasz?? Najbardziej mnie rozwalil kolor czarny chrom za 10tyś, po pierwsze ten lakier prawie tyle kosztuje, a po drugie nie znajdziesz w naszym kraju czlowieka ktory ci to tak nalozy ze bedzie wygladalo jak lustro.... Moim zdaniem nie obraz sie ale napisales tylko bo chciales sie "pochwalic" ze masz 120 tys ze jestes kozak i ze niby cos wiesz o samochodach.... Kup najpierw taki samochod a pozniej stwierdzisz co chcesz zrobic z nim.... Bo jak narazie to jest "invisible" tuning.... A i jak bym mial wybierac pomiedzy 330d a M3 to napewno 100% milosnikow tego forum wybralo by M3, chocby mieli zebrać na paliwo i wyjezdzac nim tylko na weekendowe przejazdzki... Sorry za taka krytyke, jak juz cos kupisz to zaprezentuj na forum :)


Zazdrość straszna rzecz...


Nie zazdrosc... Ale jak mozna "tuningowac" cos czego sie nie ma?? Zeby cos dzialac trzeba miec to przed swoimi oczami, a nie gdzies na zdjeciach. Niech Kupi, pojezdzi pokaze i poslucha pare opinni, powiem osobiscie wczoraj widzialem kilka "tuningow" e36 jadacych przez wisle, i doszlo do tego stopnia ze musialem otworzyc szybe zatrzymac sie i wysmiac goscia ze znaczka M3 na klapie.... Jak bym juz kupowal taki samochod to zachowal bym go w pelni oryginalny! albo podal do tuningu firma ktore sie na tym znaja np g-power.

_________________
Looknij Na Mojego Compacta 323ti M-Technic

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sierpnia 2007, 09:11 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 50
Posty: 5951
Lokalizacja: S1 FAST
Moje BMW: 123d 850 F10
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0
BoxX napisał(a):
Ale jak mozna "tuningowac" cos czego sie nie ma??


mozna np w Photoshopie:P

BoxX napisał(a):
wysmiac goscia ze znaczka M3 na klapie

czepiasz sie ;P rozbiles jego marzenia:)
nie wiesz ze w Polsce jezdzi wiecej eMek niz łacznie wyprodukowalo BMW? ;)

_________________
///M jak miłość ///M - najsilniejsza literka na świecie:) co jest lepszego od eMki? dwie eMki i V12
Sprzedam BMW 850i "91, 123d '08, info na http://www.fast-cars.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sierpnia 2007, 11:17 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 50
Posty: 474
Lokalizacja: Południowa granica
Moje BMW: E60 530xi
Kod silnika: N53
DarPiet napisał(a):
mialem 330d i na poczatku bylem nim zafascynowany (bo wczesniej mialem 320d) teraz mam 330Ci i to jak jezdzi jest nie do porownania...


Qrde no ;) Ja jeździłem X5 seryjnym 3.0 i po chipie hopa-tec i kopie ostro jak na swoją mase ale nie przypuszczałbym, że 3.0D jeździ gorzej niż 3.0 benzyna. No ale to w sumie lepiej. :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sierpnia 2007, 11:35 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1904
Lokalizacja: Warszawa
BoxX napisał(a):
Nie zazdrosc... Ale jak mozna "tuningowac" cos czego sie nie ma?? Zeby cos dzialac trzeba miec to przed swoimi oczami, a nie gdzies na zdjeciach. Niech Kupi, pojezdzi pokaze i poslucha pare opinni, powiem osobiscie wczoraj widzialem kilka "tuningow" e36 jadacych przez wisle, i doszlo do tego stopnia ze musialem otworzyc szybe zatrzymac sie i wysmiac goscia ze znaczka M3 na klapie....


A co za problem ? Jeżeli się rozważa kupno dwóch samochodów po kątem późniejszego tuningu to co trzeba nabyć obydwa podkręcić sprawdzić jak chodzi jeden i drugi a wybrać ten lepszy ? Chłopak się pyta co się da wykrzesać z 3,0d i ma już w miarę ułożony plan tuningu a przy okazji wpadł na forum się spytać co sądzą o tym fachowcy i czy taka konfiguracja jak przedstawił spełni jego oczekiwania co do mocy. Dla mnie jest to zwykła zazdrość która przemawia z twojego postu bo chłopal napisał że ma 120tyś na samochód... Wyśmiałeś kolesia który miał na klapie znaczek M3.. Genialnie ! Koleś w tej furze pewnie miał większy ubaw od ciebie...

Cytuj:
Jak bym juz kupowal taki samochod to zachowal bym go w pelni oryginalny! albo podal do tuningu firma ktore sie na tym znaja np g-power.


Ale jakbyś nie zauważył w tym temacie nie chodzi o to co TY byś chciał i co byś zrobił z samochodem tylko kolega dressu.

_________________
"You Can Loose A Lot Of Money Chasing Woman, But You`ll Never Loose Woman Chasing Money"

Obczaj Mój Najszybszy w Mieœcie Wóóóóz Wariat ! E28 520i Edition


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sierpnia 2007, 12:52 
Offline
Forumowicz

Wiek: 35
Posty: 474
Lokalizacja: WisÂła
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: M52B25
MAJSU_WuWuA napisał(a):
A co za problem ? Jeżeli się rozważa kupno dwóch samochodów po kątem późniejszego tuningu to co trzeba nabyć obydwa podkręcić sprawdzić jak chodzi jeden i drugi a wybrać ten lepszy ? Chłopak się pyta co się da wykrzesać z 3,0d i ma już w miarę ułożony plan tuningu a przy okazji wpadł na forum się spytać co sądzą o tym fachowcy i czy taka konfiguracja jak przedstawił spełni jego oczekiwania co do mocy. Dla mnie jest to zwykła zazdrość która przemawia z twojego postu bo chłopal napisał że ma 120tyś na samochód... Wyśmiałeś kolesia który miał na klapie znaczek M3.. Genialnie ! Koleś w tej furze pewnie miał większy ubaw od ciebie....


Chyba masz wiele z gosciem wspolnego... Procz tego ze ty masz BMW a on nie, i jesgo wymienianie co ma w planach to nie bylo pisane na poziomie czlowieka ktory ma w zamarze zrobic cos takiego, to raczej zabrzmialo na dzieciaka ktory chcial zrobic furore na forum.

Cytuj:
Chłopak się pyta co się da wykrzesać z 3,0d i ma już w miarę ułożony plan tuningu a przy okazji wpadł na forum się spytać co sądzą o tym fachowcy i czy taka konfiguracja jak przedstawił spełni jego oczekiwania co do mocy.


Widze ze jestes jednym z nich, no wiesz... Tych "fachowcow"....

Cytuj:
Dla mnie jest to zwykła zazdrość która przemawia z twojego postu bo chłopal napisał że ma 120tyś na samochód....


Wydaje mi sie ze seryjny czlowiek by nie pisal ile ma kasy, bo po co sie chwalic, chce odwalic poprostu fajna fure a nie chwalic sie ile to on nie ma pieniedzy...

Cytuj:
Wyśmiałeś kolesia który miał na klapie znaczek M3.. Genialnie ! Koleś w tej furze pewnie miał większy ubaw od ciebie....


A co tez masz na klapie taki znaczek tylko ze M5 i dlatego stajesz w obronie?? pfff... Szkoda mi komentowania tego jak stanoles w obronie tego czlowieka, zdolal napisać 2 posty, i gdzie on teraz jest?? Juz go nic nie interesuje?? Chyba nie czytales nic na tym forum co sie wiaze z prawdziwymi projektami tuningu mechanicznego i optycznego....

_________________
Looknij Na Mojego Compacta 323ti M-Technic

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sierpnia 2007, 13:28 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1904
Lokalizacja: Warszawa
BoxX napisał(a):

Chyba masz wiele z gosciem wspolnego... Procz tego ze ty masz BMW a on nie, i jesgo wymienianie co ma w planach to nie bylo pisane na poziomie czlowieka ktory ma w zamarze zrobic cos takiego, to raczej zabrzmialo na dzieciaka ktory chcial zrobic furore na forum.

Co masz na myśli ? Jeżeli chccesz coś zasugerować to napisz otwarcie a nie baw się w aluzje. A co takiego napisał nie na poziomie ? Chciał zrobić furorę albo i nie jak ktoś chcę mu pomóc to niech pomaga to jest forum dla wszystkich...

Cytuj:
Widze ze jestes jednym z nich, no wiesz... Tych "fachowcow"....


Nie niewiem wytłumacz mi proszę...

Cytuj:
Wydaje mi sie ze seryjny czlowiek by nie pisal ile ma kasy, bo po co sie chwalic, chce odwalic poprostu fajna fure a nie chwalic sie ile to on nie ma pieniedzy...


Seryjny ? :zdziwko: A jaki to ? ja różnych już ludzi w życiu poznałem niektórzy są skromni inni nie..

Cytuj:
A co tez masz na klapie taki znaczek tylko ze M5 i dlatego stajesz w obronie?? pfff... Szkoda mi komentowania tego jak stanoles w obronie tego czlowieka, zdolal napisać 2 posty, i gdzie on teraz jest?? Juz go nic nie interesuje?? Chyba nie czytales nic na tym forum co sie wiaze z prawdziwymi projektami tuningu mechanicznego i optycznego....


Dlaczego staję w obronie ? Hmmm a znasz tego kolesia którego wyśmiałeś na cały głos przez otwartą szybę ? Wiesz że to on z premedytacją przykleił sobie znaczek M3 a nie poprzedni właściciel samochodu... nie wszyscy którzy jeżdżą BMW uważają je za boski dar tylko zwykły samochód i nawet nie wiedzą co oznacza znaczek M3 na tylnej klapie i że pod maską jest R6 a nie V6... No i co to powód żeby się z nich śmiać ? Hmmm.... No niewiem. Nie stanąłem w obronie tego konkretnego człowieka ale raczej chciałem zwrócić uwagę na twoje zachowanie... Jego pieniądze jego samochód a forumowiczom guzik do tego no chyba że chcą mu pomóc.

Żałośni są dla mnie ludzie którzy wyśmiewają się z innych forumowiczy którzy napiszą że mają V6 albo mają przyklejony znaczek M3 czy M5 na tylnej klapie... Normalny czy też seryjny człowiek zwraca uwagę a nie się wyśmiewa pokazując swoją według własnego mniemania wyższość merytoryczną nad "zielonym".

Pzdr

_________________
"You Can Loose A Lot Of Money Chasing Woman, But You`ll Never Loose Woman Chasing Money"

Obczaj Mój Najszybszy w Mieœcie Wóóóóz Wariat ! E28 520i Edition


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sierpnia 2007, 14:13 
Offline
Forumowicz

Wiek: 35
Posty: 474
Lokalizacja: WisÂła
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: M52B25
Chyba coś złamało twoje ego, i masz kompleksy, dlatego tez robisz wyklady nie na temat... :znudzony: Nie bede sie z toba klocil, bo po co?? Ja nie mam 2 ostrzezen, a tak na uboczu, kazdy ma prawo wypowiedziec swoje zdanie na forum takze akceptuje twoja wypowiedz, ale nie rozumiem jaka intencje ona zawiera... Wiec odemnie koniec kropka, ja na tej wypowiedzi koncze zwroty probojace tobie wytlumaczyc cos co rozumie nawet male dziecko... :rotfl: :wstyd: :]

_________________
Looknij Na Mojego Compacta 323ti M-Technic

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL