BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 maja 2024, 23:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2007, 18:33 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
Cytuj:
jak dasz do profesjonalnego zakładu to sami powinni ci dać zaświadczenie i wkładkę z homologacją do dowodu rejestracyjnego na folie i montaż tych że foli, po za tym na każdej foli masz nr z homologacji i jeżeli zachowasz 70% przepuszczalności na przednich szybach nic ci nie grozi, chyba że trafisz na patrol z czujnikiem i zaczniesz cwaniakować :rotfl: :rotfl: :rotfl:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
tą wkładke z dowodu mozna sobie wsadzić w d....
miałem kilka razy zabrany dowód wiem coś o tym, homologacja na folie jest ale nie na folie na szybie!
szyderax, zanim coś powiesz zastanów się

MadziaWU napisał(a):
A esiue to pewnie policjant i tylko czeka ,az bedzie mial za kim latac :rotfl: ;)

bardzo zabawne :kwasny: :krzeslem: :shoot:

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 września 2007, 19:34 
esiue30 napisał(a):
Cytuj:
jak dasz do profesjonalnego zakładu to sami powinni ci dać zaświadczenie i wkładkę z homologacją do dowodu rejestracyjnego na folie i montaż tych że foli, po za tym na każdej foli masz nr z homologacji i jeżeli zachowasz 70% przepuszczalności na przednich szybach nic ci nie grozi, chyba że trafisz na patrol z czujnikiem i zaczniesz cwaniakować :rotfl: :rotfl: :rotfl:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
tą wkładke z dowodu mozna sobie wsadzić w d....
miałem kilka razy zabrany dowód wiem coś o tym, homologacja na folie jest ale nie na folie na szybie!


dokladnie. nie ma zadnego atestu na folie.. esiue30 i co zrobiles jak zabierali Ci dowod?

pozdro.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 września 2007, 07:01 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
przegląd chyba 20zł i w droge.
raz zrywałem przy nich i dowodu nie zabrali.
obklejajac folią trzeba sobie z góry załozyc ze to jest tylko kwestia czasu kiedy cie psy dopadną, wtedy bedzie łatwiej, mniej nerwów i wogóle :D
na piece tez nie ma atestu chyba że zrobisz tak jasno ze nawet nie bedzie tego widać a to chyba bezsensu ale i tak podwarunkiem ze szyba jest biała bo juk juz w seri jest zielonkawa czy jakaś to piec odpada nawet ten najjasniejszy.
jednym słowem folia górą :rotfl:

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2007, 14:47 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 48
Lokalizacja: Gniezno
esiue30 napisał(a):
tą wkładke z dowodu mozna sobie wsadzić w d....
miałem kilka razy zabrany dowód wiem coś o tym, homologacja na folie jest ale nie na folie na szybie!
szyderax, zanim coś powiesz zastanów się


chyba wyraźnie napisałem atest na folie i montaż
szkoda że nie mam skanera tak to muszę sam to przepisać :mur:

Świadectwo badań Nr . . .

Przedmiot badań; Szyby samochodowe hartowane oklejane foliami w systemie BRUXSAFOL oraz SL-LLUMAR
Rodzaj badań; badania szyb z naklejoną folią od strony wnętrza pojazdu na zgodność z wymaganiami regulaminu homologacji R 43 ECE zgodnie z Rozporz. Min. Transportu i Gosp. Morskiej (Dz.U. nr 44 poz. 432, Zał.3) wraz ze zmianami
Orzeczenie lub wynik; szyby samochodowe hartowane jednorodnie mogą być oklejane foliami typu Bruxsafol oraz Sl-Llumar (których typy wymieniono w raporcie z badań Nr 174.W.00.B) w miejscach niemających wpływu na pole widzenia kierowcy i oznakowanie: R43-0423-ISiC :szok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2007, 23:43 
szyderax napisał(a):
esiue30 napisał(a):
tą wkładke z dowodu mozna sobie wsadzić w d....
miałem kilka razy zabrany dowód wiem coś o tym, homologacja na folie jest ale nie na folie na szybie!
szyderax, zanim coś powiesz zastanów się


chyba wyraźnie napisałem atest na folie i montaż
szkoda że nie mam skanera tak to muszę sam to przepisać :mur:

Świadectwo badań Nr . . .

Przedmiot badań; Szyby samochodowe hartowane oklejane foliami w systemie BRUXSAFOL oraz SL-LLUMAR
Rodzaj badań; badania szyb z naklejoną folią od strony wnętrza pojazdu na zgodność z wymaganiami regulaminu homologacji R 43 ECE zgodnie z Rozporz. Min. Transportu i Gosp. Morskiej (Dz.U. nr 44 poz. 432, Zał.3) wraz ze zmianami
Orzeczenie lub wynik; szyby samochodowe hartowane jednorodnie mogą być oklejane foliami typu Bruxsafol oraz Sl-Llumar (których typy wymieniono w raporcie z badań Nr 174.W.00.B) w miejscach niemających wpływu na pole widzenia kierowcy i oznakowanie: R43-0423-ISiC :szok:


nic nie warte. szyby od srodkowego slupka w tyl moga byc spreyem zamazane, przod do 70% przejrzystosci. zadnych atestow!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 września 2007, 12:44 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 7
Lokalizacja: Koszalin
dokładnie tak nie można mieć folii z przodu a z tyłu to można nawet sobie zaspawać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 września 2007, 13:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
niektóre szyby oryginalnie ściemnione nie powinny przejść przegladu ale ze to oryginały no to puszczaja.
z przodu żadnej folii chyba że przezroczysta antywłamaniowa.
i nikt mi nie wmówi ze mozna sobie lekko sciemnic przód.
zadużo juz przeszłem z tymi szybami :kwasny:

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 września 2007, 15:12 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 375
Lokalizacja: pomorskie
Moje BMW: E39
Kod silnika: M52B25
Mimo roznych opinii w tej burzliwej dyskusji... mysle, ze zdecyduje sie jednak na oklejenie chociaz ta najjasniejsza folia. Pozyjemy zobaczymy... ale na dzien dzisiejszy jestem zdecydowany oddac to profesjonalista. ;) :cool:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 września 2007, 17:56 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
BlackEvo, sćiemniaj wszystko! jedyneczką wcale nie bedzie gożej wyglądać niz dwujka :ok: jasna tapicere masz w środku czy ciemna? bo to tez wpływa na odcień folii/
kiedys jak mi meśka ściemniali stał obok taki sam obaj mieliśmy ściemnione identyczna folia dwujeczką on miał prawie czarną tapicere a ja miałem jaśniutką i jego wygladał jak by miał ściemnione trójka porównujac do mojej dwujki

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 września 2007, 19:07 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 375
Lokalizacja: pomorskie
Moje BMW: E39
Kod silnika: M52B25
esiue30:
No tak tak, kolor tapicerki ma bardzo duze znaczenie na wyglad przyciemnionych szyb. Moj srodek jest caly czarny. Deska, welur - taki wlasnie srodek lubie i oklejajac dwojka na pewno bedzie wygladac jakbym mial ciemniejsze, zawsze tak jest. Nawet teraz niby szyby sa 'biale' ale jak ktos stanie dalej mysli ze sa troszeczke przyciemnione. Wiadomo wnetrze robi swoje. Po drugie uwazam ze oklejajac dwojka z zewnatrz bedzie niemalze czarny [ wpasuje sie elegancko z lakierem ] a od srodka to wyglada bardzo 'lightowo'. Wiem, bo taka wlasnie [ dwojke ] mialem w T4 :)

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 września 2007, 03:31 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
BlackEvo, jak zrobisz jedynka też będzie to dobrze wygloądać i tak właśnie polecam :ok:

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 września 2007, 10:30 
Ale dyskusja sie rozwinela hoho.Jak juz zrobisz to nie zapomnij zdjec wrzucic i nam pokazac :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 września 2007, 15:08 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 375
Lokalizacja: pomorskie
Moje BMW: E39
Kod silnika: M52B25
No jak okleje to fotki oczywiscie podrzuce ;)

Pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL