BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 07:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 3 października 2013, 19:11 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 940
Lokalizacja: KŁODZKO
Moje BMW: f32 428
Kod silnika: N20B20
wheeljack napisał(a):
@upprzeciez napisali ze 280 zl...

@carscream
ja jakos nie rozumiem was carsdream... chcialem zebyscie mi obszyli kiero + zrobili wyprofilowania jak tutaj:
http://tapicerki.carsdream.com/index.ph ... kaj/cat/22
i powiedzieliscie mi za to 1200 zł?
teraz sie pytam za co bo na emaile odpisywaliscie mi jak dla jakiegos biedaka gdy spytalem skad ta cena
-za obszycie jak widac bierzecie 280 zl w tym bicepsy pogrubienie itd
-pisalem ze te gumy z dolu mnie nie interesuja takze nie musielibyscie ich wstawiac (cena sie nie zmienila)

wiec wychodzi na to, ze 920 zl kosztuja te wyprofilowania + zciety dol... malo tego mialbym multi wiec nie byloby potrzeby scinania gornej czesci ramion (mniej roboty)

obszylem kierownice w moim miescie za 180 zl... nie znalazlem nikogo kto zrobi takie cos jak wy
po miesiacu znalazly sie osoby na forach ktore maja takie wyprofilowania jak u was.. praktycznie tak samo zrobione. Zapewne wielu ciekawi ile zaplacili... 350 zl!! no to dobra rozumiem u was material jest duzo lepszy, ale czy kosztuje on te 850 zl wiecej? moze za 1m2 skóry, której używa się na kierownice wyprofilowane płacicie 850zł? co jeszcze?

jesteście drodzy... bardzo drodzy... niemili dla ludzi, którzy nie chcą zapłacić waszej ceny, a mało tego za kierownice, która jest łatwa w przerobieniu chcecie tyle co za te różne poliftowe z e46. Gdzie tu logika?
za samo zrobienie bicepsów napisaliście mi 250 zł (obszycie) + 150 zł bicepsy a tutaj ludzie płacą 280 z bicepsami (czegoś nie rozumiem? na emaile jest drożej czy obszywacie mu taniej, żeby zrobić reklamę na naszym forum?) gdy zapytałem o wyprofilowania usłyszałem, że koszt zrobienia takiego czegoś jak na zdjęciu podany został wcześniej. Rozumiem macie pewnie dużo emaili z pytaniami itd ale ja miałem kupioną kierownice z multi i liczyłem, że się dogadamy. Odpisywanie w stylu "podałem wcześniej itd nikogo by nie satysfakcjonowało. Oblaliście mnie moczem i tyle. Jak jakąś szmatę, bo nie dałem się nabrać na sztuczkę "da 1200 zł za robotę wartą 500 - bo tyle byłbym skłonny wtedy zapłacić"

No ale 1200 zł nigdy w życiu nie dam za obszycie i wyprofilowanie. Wolałbym to skrobać ręcznie jakoś i oddać do normalnego tapicera-.- także teraz powiem publicznie... pocałujcie mnie glęboko... i swoje kierownice za 1200 zł trzymajcie na półkach..

pozdrawiam


:przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :szok: :szok: :szok:

ja za swoją zapłaciłem naprawde 280 pln [pogróbienie,bicki i obszycie],na obsługę nie mogę złego słowa powiedzieć ... nie wiem co się porobiło...

może niech Tadek z Carsdreamu się ustosunkuje do tych "rewelacjii" ...

_________________
Oceń mój wóz: viewtopic.php?f=6&t=105174


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 3 października 2013, 19:27 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 157
Lokalizacja: Ostrołęka
Moje BMW: 330d Touring
Kod silnika: M57N
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=123920
:przestraszony: jakas grubsza akcja wynikła :D w takim kwicie to i ja chetnie zrobie swoja kierke...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 4 października 2013, 08:18 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 54
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Moje BMW: E46
Kod silnika: M52B25
Ze swojej strony polecam jak najbardziej firmę DREXT CAR z Kamiennej Góry, robią świetnie i totalnie pod klienta, obszyłem u nich swoją możecie zobaczyć w galerii, jestem mega zadowolony. Obszywają skórą, preforacja, bicepsy, kolorowe nici itp.

_________________
Obrazek
GG: 661016


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 4 października 2013, 11:51 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 159
Lokalizacja: Hajnówka
Moje BMW: e46 320d Touring
Kod silnika: M47
przemo330ci napisał(a):

:przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :szok: :szok: :szok:

ja za swoją zapłaciłem naprawde 280 pln [pogróbienie,bicki i obszycie],na obsługę nie mogę złego słowa powiedzieć ... nie wiem co się porobiło...

może niech Tadek z Carsdreamu się ustosunkuje do tych "rewelacjii" ...


to było pod koniec lipca także nie tak dawno... ;/ jak sobie chcą i tak kierownice już obszyłem... i jestem zawiedziony ich postępowaniem.

Ja:
Kod:
znalazlem taki projekt na moim modelu kierownicy (w zalaczniku) Taki projekt ile by kosztował ?


Tadek:
Kod:
Witam koszt przeróbki to 1200zl z obszyciem


Ja:
Kod:
Witam ponownie. Jeżeli chodzi o ten projekt to chciałbym zapytać tak szczerze. Skąd ta cena? Chodzi o to, ze ktoś już taką ma i żeby odstraszyć klienta bo to jednak indywidualna, czy używacie jakichś innych materiałów na taki projekt. A jeżeli chciałbym tylko te zniekształcenia które są po obu stronach i kończą się nad ramieniami kierownicy to ile bym musiał zapłacić z obszyciem i bez?


Tadek:
Kod:
witam,
wykonanie kierownicy indywidualnej zajmuje ok 3 tygodni, materiały, koszty robocizny a prosze pamiętać że w tym kraju dobry prawnik nie chce pracować za miske ryżu.
Nie wykonujemy przeróbek kierownicy bez obszycia, albo kompleksowo albo wcale. Ewentualnie może Pan sam przerobić swoją kierownice i przyslać do obszycia i zaplacić samo 250zł za obszycie.


Ja:
Kod:
wiec jezeli chcialbym same wyżłobienia nad ramieniami oraz oraz normalne obszycie to ile musiałbym zapłacić?


Tadek
Kod:
wyprofilowania i gabka 2mm + 150zl.


Ja:
Kod:
ok czyli za 250 + 150 kierownica jest obszyta + ma te zaznaczone na rysunku teraz przezemnie wyprofilowania? Mozna wybrac 2 rodzaje skóry ?


Tadek:
Kod:
za 150 wyprofilowania górne na kciuki jak w e46 m3, koszt przerobki kierownicy ze zdjęcia podawałem wczesniej


czyli tak jak mówię, za zrobienie tych 2 wyprofilowań dopłaca się i to grubo. Mało tego tobie zrobili za 280 a mi proponowano 250 + 150 za obszycie + bicepsy + pogrubienie (bo to chyba do tego jest ta gąbka) czyli jednym słowem nie każdy klient traktowany jest jak człowiek.. jednemu za 280 obszywają z dodatkami a drugiemu wciskają 130 zł więcej, nie mówiąc już o cenie za wyprofilowania... a nawiązanie do prawnika i miski ryżu jest kompletnie nie na miejscu. Skoro podajecie taką cenę to miejcie na uwadze to, że większość ludzi chce wiedzieć za co płaci w takim wypadku, bo powiadomienie, że wykonanie zajmuje 3 tyg nie tłumaczy dalej DLACZEGO taka cena. Mało tego naprawdę wątpię, że zrobienie takiej kierownicy zajmuje 3 tyg... carbonu tu nie widzę, jedyne co mogłoby podnosić tak drastycznie cenę, to te gumowe wstawki ale ja ich nie chciałem chciałem tylko wyprofilowania. :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 4 października 2013, 12:06 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2197
Moje BMW: e60 f25
Kod silnika: m54b30 n52b30
Inflacja :rotfl:
A poważnie to też się z rok temu pytałem o obszycie i dorobienie bicepsów i również uzyskałem podobną cenę i ton wypowiedzi co u Ciebie.
No ale jak u nich prawnicy obszywają kierownice to musi być drogo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 5 października 2013, 01:02 
Offline
Forumowicz

Posty: 416
Lokalizacja: rionero in vulture
Kod silnika: M47/T2
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=100009
GregoR6 napisał(a):
Ze swojej strony polecam jak najbardziej firmę DREXT CAR z Kamiennej Góry, robią świetnie i totalnie pod klienta, obszyłem u nich swoją możecie zobaczyć w galerii, jestem mega zadowolony. Obszywają skórą, preforacja, bicepsy, kolorowe nici itp.



jak najbardziej nie polecam tej firmy przesrali mi przyciski z kiery i juz 3 lata na nie czekam ciagle ktos tam choruje i nikt nie wie co sie dzieje dupna firma :wsciekly: :cenzura:

_________________
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 5 października 2013, 07:26 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 157
Lokalizacja: Ostrołęka
Moje BMW: 330d Touring
Kod silnika: M57N
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=123920
:szok: niezła reklama.... :przestraszony:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 5 października 2013, 10:59 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 593
Lokalizacja: Sochaczew
Moje BMW: '07 Audi A6 quattro
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=106910
wheeljack, bez obrazy ale nie wiem co Ty chcesz od tonu tej wypowiedzi, jak dla mnie jest calkiem normalny.
Nikt za darmo robil nie bedzie, a innowacje sa w cenie. Skoro znasz kogos kto robi wyprowilowania za 350pln to dlaczego do niego nie wyslesz tylko marudzisz na panienka na forum? :rotfl: Podejrzewam, ze jakbys sie powolal na bmw-sport to bylaby inna rozmowa i inna cena... A to, ze komus z forum robia taniej to tylko ich dobra wola, bo nie musza tego robic. Sam zbiorowy rabat to tez przy okazji dobra reklama ;)

Poza tym to czego Ty oczekujesz, ze kazdemu klientowi, ktorego nie stac na taka usluge maja wchodzic sami w tylek i robic za 1/3 ceny? Moim zdaniem taka kierownica z tymi wyprofilowaniami itp to juz troche zalicza sie do dobr prestizowych (bo nie robi tego kazdy tapicer za rogiem), kosztuje duzo wiecej od zwyklego obszycia i jest na dobra sprawe wyjatkowe. Ktos musial wymyslic technologie, ksztalt itd. Bez jaj... Podejrzewam, ze jakbys prowadzil wlasna firme to bys zrozumial o czym mowie.

Ja z ojcem 5 lat prowadzilem interes i jak mialbym kazdemu takiemu jak Ty isc na reke i robic cos po kosztach to bym z torbami poszedl.

To tez tak jak z Bentleyem. Continental kosztuje 1 200 000pln, dlaczego nie pojdziesz do salonu i nie zapytasz skad ta cena, przeciez Audi z podobnym silnikiem i z napedem na 4 kola mozna kupic za 250 000pln :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Materialy, wykonanie, technologia, prestiz marki... Prawa rynku ;)

No offence.

_________________
Obrazek
obejrzyj moje BMW :)
filmik z moja piękną str 9 ;) http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=106910
330d+ :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 5 października 2013, 12:19 
Offline
Forumowicz

Posty: 416
Lokalizacja: rionero in vulture
Kod silnika: M47/T2
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=100009
mimo wszystko 1200 pln to cena wygorowana
tez sie z nimi kiedys kontaktowalem i wcale nie wydalimi sie nieuprzejmi , w drext car tez byli uprzejmi dopoki nie pogobili czesci :cenzura:

_________________
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 5 października 2013, 14:27 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 593
Lokalizacja: Sochaczew
Moje BMW: '07 Audi A6 quattro
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=106910
pewnie, ze duzo... ja bym tyle nie dal, ale ja swoja droga nie czuje potrzeby miec takiej kierownicy, wystarcza mi bicepsy ;)

_________________
Obrazek
obejrzyj moje BMW :)
filmik z moja piękną str 9 ;) http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=106910
330d+ :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 5 października 2013, 15:43 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2197
Moje BMW: e60 f25
Kod silnika: m54b30 n52b30
Jeśli w salonie bentley jednemu sprzedają auto za pól bańki a drugiemu za milion dwieście to chyba można być rozgoryczonym.
Co do technologi, innowacji i prestiżu :rotfl: to nie przesadzaj bo taka kierownica to żaden rarytas.
Tak jak pisałem wcześniej, kiedyś też pytałem carsdream o cenę i zaznaczyłem, że jestem z forum i tam kolega zapłacił mniej, nic mi na ten temat nie odpisali tylko upierali się przy poprzedniej cenie.
Prawda jest taka, że carsdream skupuje szroty z allegro (sam im sprzedałem 2 kierownice w stanie agonalnym) obszywają i sprzedają z niemałym zyskiem. Inne firmy robią tak samo dobrze i dużo dużo taniej.
Sam obszywałem kilka razy w DREXT CAR i zrobienie bicepsów, obszycie z perforowaną skóra i kolorowymi nićmi kosztuje 200 zł. Sami zaproponowali mi, ze dodatkowo wymodelują też dół pod lerę m-pakiet bez żadnych dopłat.
Ergonomiczne kształty za które carsdream życzy sobie 1200 u nich kosztują około 350. Kontakt bardzo dobry a jakość jeszcze lepsza.
Co do gubienia elementów to czytałem o tym wcześniej na tym forum i dlatego wysyłam im zawsze gołą kierownicę i nie mam problemów.
W innych firmach w których pytałem ceny są bardzo zbliżone do tych z DREXT CAR i jedynie carsdream życzy sobie dwa lub trzy razy więcej za to samo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 5 października 2013, 16:24 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 593
Lokalizacja: Sochaczew
Moje BMW: '07 Audi A6 quattro
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=106910
no ok, w takiej sytuacji to faktycznie slabo... Fajnie by bylo jakby carsdream sie ustosunkowal czy dla czlonkow BMW-Sport jest jakas oficjalna znizka...


Swoja droga - macie jakiegos linka do strony tego drext car? Albo kontakt jakis? Bo zapytalem o to googla to na allegro nie maja nic, facebook prowadzi do profilu chyba wlascicielki ale kontaktu jako takiego konkretnego nie widze.

Sam kupilem kierownice z mysla przerobienia jej na mpak wiec pewnie skorzystam z tego drext cara jak mi ktos podesle jakis kontakt.

_________________
Obrazek
obejrzyj moje BMW :)
filmik z moja piękną str 9 ;) http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=106910
330d+ :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 5 października 2013, 17:01 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1864
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Garaż: E39 523iT, E46 318i, E36 328iA Individual, E61 530xD
jesli za takie kierownice do bmw jak przedstawione w galerii trzeba zaplacic 1200 zl to gratuluje ich kupcom :zdziwko: :zdziwko:

wzory jak z za szybkich i wscieklych brakuje przyciskow na nitro :rotfl: i co druga jest kwadratowa :rotfl: to sa pewnie kierownice do wyscigow na 1/4 bo nie potrzeba skrecac...

_________________
E39 523i Touring M52TUB25, E46 318i M43TUB19, E36 328iA Touring Individual M52B28


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 5 października 2013, 17:25 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 593
Lokalizacja: Sochaczew
Moje BMW: '07 Audi A6 quattro
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=106910
Zywiec, seryjny golf 5 GTI ma takie fajne wyprofilowania + splaszczony dol, polecam sie przejechac - bardzo fajne doznania :hyhy:

_________________
Obrazek
obejrzyj moje BMW :)
filmik z moja piękną str 9 ;) http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=106910
330d+ :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 5 października 2013, 20:35 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 159
Lokalizacja: Hajnówka
Moje BMW: e46 320d Touring
Kod silnika: M47
salieri akurat jak obszywalem swoja to nikt nie chcial sie tego podjac i zdecydowalem sie na zwykle obszycie za 180 zl. Teraz mam wysylac komus i placic kolejne 350? wole juz zostac przy tym co mam :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 28 września 2019, 15:58 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 37
Moje BMW: F10 3.0 benzyna 2013
Trafiłem tu trochę przypadkiem, ostatnio (od kilku miesięcy) sam wertuje różne oferty firm w zakresie modyfikacji zmiany kształtu kierownicy i obszycia jej skórą lub alcantarą (trochę więcej o tym piszę na bmw-klub co i jak zamierzam zmodyfikować w moim aucie). Odnośnie firm, które aktualnie mają chyba najlepszy stosunek jakości do ceny w kwestii tuningu zmiany kształtu kierownicy i obszywania skórą i alcantarą możecie sobie sprawdzić tą firmę a Tomaszowa Mazowieckiego: http://www.maximonia.pl pojawia się ona często na różnych forach, sporo o niej piszą, często chwalą... Sam nie wiem, ale niedługo sie dowiem, mam już wyznaczony termin na zmianę kształtu i obszycie kierownicy od swojego F10. Odnośnie obszywania kierownic alcantarą, macie fajny artykuł pod tym linkiem gdzie jest to dość przejrzyście opisane, czym obszyć kierownicę, jakim rodzajem alcantary, jak to czyścić itd: http://www.mforum.com.pl/viewtopic.php?f=4&t=5759#p115828


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 28 września 2019, 17:14 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Trafiłem tu przypadkiem... Yhhy, konto też założone przypadkiem...żeby pochwalić się, że się miało problem, ale już się go nie ma.., ojjj te tanie marketingi :P

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 29 września 2019, 11:37 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 37
Moje BMW: F10 3.0 benzyna 2013
Tak kolego przypadkiem, bo od dłuższego czasu wertuje oferty czytam na forach co, jak i gdzie zrobić. Możesz sobie sprawdzić mój profil na https://www.bmw-klub.pl/forum/ mam taki sam nick jak tutaj OtoMotoJa to samo auto F10 3.0 benzyna. Nie mam nic do ukrycia. Temat modyfikacji samochodu zarówno z zewnątrz jak wewnątrz zgłębiam od kilku miesięcy. Chce zrobić unikalne auto z zewnątrz jak i wewnątrz.
Kiedyś jeździłem szybszymi dwudrzwiowymi autami, ale teraz swoje lata mam, żona, dzieci, ale nutka szaleństwa została ;)

Jest zwykłe F10
Obrazek

A chce zrobić takie trochę demoniczne.
Obrazek

Można zrobić fajnie auto z zewnątrz i wewnątrz, ale niekoniecznie za małe pieniądze...

Temat sportowej kierownicy (zmodyfikowany zmieniony kształt) masz szerzej opisany prze zemnie na forum bmw-klub, sam mam, miałem rozterki jak to będzie w rekach leżało, jak się będzie auto z tym prowadziło, pytałem, szukałem pisałem i teraz... już się zdecydowałem. Jak zrobię, odbiorę swoją zmodyfikowaną kierownicę to sie pochwalę i napiszę porostu jak się to użytkuje i jak na co dzień jeździ się autem ze zmodyfikowana kierownicą.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 29 września 2019, 14:15 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
No sprawdziłem. Od maja zgłębiasz tajniki modyfikacji kierownicy... A to tylko kierownica. Podoba ci się taka modyfikacja to działasz. Tyle w temacie ;). Sam obszywalem 2x kierownice, teraz na wzór Mperformance (ze spłaszczeniem u dołu). Jeździ się ... Fajnie. Żadna to wielka modyfikacja żeby trzeba było na forach tworzyć eseje. Takie mam zdanie. Pochwalić się oczywiście nikt Ci nie zabrania, niby wolny kraj

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] obszywanie kierownic z nadaniem ergonomicznego kszta
PostNapisane: 29 września 2019, 20:03 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 37
Moje BMW: F10 3.0 benzyna 2013
Samo ścięcie jak ścięcie, ale chcę taka mocno dojechaną w pełni zmodyfikowany kształt i po prostu się długo zastanawiałem czy ktoś taką ma w swoim aucie. Autem mam zamiar jeździć na co dzień i po prostu mam obawę jak to się na co dzień sprawuje. Sama kierownica (zakup używanej do modyfikacji) + pełna przebudowa i obszycie skórą i alcantarą to ponad 2000 zł, więc nie chciałem wyrzucać kasy w błoto, aby sie później nie okazało, że sie z tym jeździć na co dzień nie da. Ale znalazły się dwie osoby co mają mocno tuningowane kierownice w swoich autach i powiedziały, że to kwestia kilku godzin jazdy aby się przyzwyczaić, wiec... Spełniam swe dziecięce marzenia i buduję potworne F10. Tylko żona patrzy na mnie jak... na niezbyt zdrowego człowieka :) Ale życie jest za krótkie, aby nie zrobić dla siebie i tylko siebie czegoś przyjemnego ;) Kierownica już zamówiona w tej firmie co nie powtórzę nazwy aby nie było kryptoreklamy (terminy mają dość odległe), ale jak będę miał to prześle foto, sami ocenicie dziecięce fanaberie wieku dorosłego :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 50 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL