BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 7 maja 2024, 18:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 września 2007, 20:19 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 179
Lokalizacja: Miko³ów
Chyba trzeba bedzie do mojego M50 2.5 też se sprawić takie coś, o ile nie rozsypie sie moja skrzyneczka z 1.6:D bo na przyśpieche pierwsze lepsze 2.5 z moim 2.5 + skrzynia z 1.6 +dyfer z 1.6 to niema najmniejszych szans:)

_________________
Jak kraœÌ to miliony...
Jak szaleĂŚ to BMW...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 września 2007, 20:59 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 528
Lokalizacja: Ząbki
Moje BMW: E36
Kod silnika: M40B18
Czarny_simr, jako że pogoda nie dopisała (deszcz :( ) to wykonałem tylko jeden pomiar i przyspieszanie na 4 biegu 80-120 wyszło 11,48s*

* tyle wyszło bratu, bo on mierzył stoperem, ja nagrywałem telefonem - analizując teraz nagranie na telefonie wyszło mi 11,60 ale to już chyba niewielka różnica :niepewny:

PS. Ty robiłeś pomiar sam? :P (Brat waży około 85kg ;) )


Pomiar przyspieszenia: 0-130 (Nie wiem czy dobrze mi to wyszło :niepewny: )

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ZM7MlN5tSEo"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ZM7MlN5tSEo" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>

_________________
///M40
Wiesz jak wymontować i oczyścić lampy w E36? :D


Ostatnio edytowano 13 września 2007, 19:32 przez ptysiek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: M40 - Powered by Reserved!
PostNapisane: 13 września 2007, 19:27 
witam.szukam kogos kto dał by mi namiary do człowieka który może mi sprzedac chipa do mojego bmw.Jeśli wiecie cos na temat zakładania chipa do 318 tds to prosze piscie.
ps. to jest moj pierwszy ost i nie wiem jak mi wyjdzie.
pzrd


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 września 2007, 19:34 
saiber, a pytałeś reserved-a?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2007, 12:32 
Offline
Forumowicz

Posty: 153
Lokalizacja: lublin
koledzy ja też mam chipa od kolegi reserwed i co i jakoś umnie to chyba lipa nie widze żadnej poprawy oprócz tego że odcinka zniknęła brakuje obrotomierza i nie odcina :szok: zauważyłem tylko zmiane w gazie bo na gazie troszke jest żwawszy a na benzynce może tylko od 5-6500 rmp jak by troszke szybciej ale tak może mi sie tylko zdaje myślałem że bedzie lepiej
Ps mój silniczek m50 b25 +vanos

jeszcze popytam kolegi reserved o jakiś inny chip może jakieś przestrojenie :zawstydzony:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2007, 13:44 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 818
Lokalizacja: PL
Moje BMW: saab 93 SC
Kod silnika: Z19DTH
paoloz325 napisał(a):
koledzy ja też mam chipa od kolegi reserwed i co i jakoś umnie to chyba lipa nie widze żadnej poprawy oprócz tego że odcinka zniknęła brakuje obrotomierza i nie odcina :szok: zauważyłem tylko zmiane w gazie bo na gazie troszke jest żwawszy a na benzynce może tylko od 5-6500 rmp jak by troszke szybciej ale tak może mi sie tylko zdaje myślałem że bedzie lepiej
Ps mój silniczek m50 b25 +vanos

jeszcze popytam kolegi reserved o jakiś inny chip może jakieś przestrojenie :zawstydzony:


Hmm, wyciagnij BLOS i zrob jazde probna :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2007, 14:20 
Offline
Forumowicz

Posty: 153
Lokalizacja: lublin
a to coś pomoże jak wyjme blosa :/ moze jeszcze sonde jak wymienie to sie poprawi bo moja jest już wolna zobaczymy a czy jest możliwe przeprogramowanie chipa ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 października 2007, 15:51 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Lokalizacja: buk
paoloz325 napisał(a):
a to coś pomoże jak wyjme blosa :/ moze jeszcze sonde jak wymienie to sie poprawi bo moja jest już wolna zobaczymy a czy jest możliwe przeprogramowanie chipa ?


Podłączam się do kolegi -u siebie mam 1.6 -po zamontowaniu na gazie i na paliwie idzie tylko trochę żwawiej - ale brak mu opisywanego tu przez kolegów pier... nięcia co może u mnie być nie tak? Zrobiłem wszystko wg zaleceń - 25 minut na wolnych obrotach -a potem ponad 50 km na paliwie- co by sobie komp sczytał wszystkie parametry- proszę o pomoc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 października 2007, 19:36 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 38
Lokalizacja: Nowy Sacz
Witam. Czy ktoś oprócz reserved sprzedaje chipy do BMW? reserved nie odpowiada na e-maile ani pw pewnie nie ma czasu, a ja jestem zdecydowany na zakup. Moje BMW to E46 silnik 1.8 z 1999 roku (silnik M43B19).
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 29 października 2007, 22:25 przez szsemla, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 listopada 2007, 18:13 
Offline
Forumowicz

Posty: 221
Lokalizacja: Libi¹¿
mozliwe ze efekt jest taki ze roznicy nie odczuja osoby majace LPG, bo tylko takowe zglaszaja problem, czy ktos ma lpg i chipsa i czuje wyrazna poprawe? jak tak to jakiego rodzaju lpg macie zalozone?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 listopada 2007, 17:11 
Offline
Forumowicz

Posty: 153
Lokalizacja: lublin
ja mam zwykłą instalacje lpg tylko zamiast miksera mam blosa
a mam pytanie do reservda czy da sie w moin chipie założyć odcinke przy 7000 obr czy niema takiej opcji mój chip to 413 czyli z vanosem
prosze kogokolwiek o odpowiedz


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 56 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL