BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 30 kwietnia 2024, 11:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] Więcej mocy??
PostNapisane: 5 października 2007, 21:08 
Witam! Jestem początkującym na forum i w ogóle co do marki BMW. Na wstępie chciałbym zapytać jak można podnieść moc w silniku 318TDS... ?
Pozdrawiam!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 października 2007, 21:28 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1605
Lokalizacja: Siedlce
Moje BMW: E28 E24 E36 F07
Kod silnika: V8
witam nowego usera :)

z tego samochodu rakiety nie zrobisz, ale mysle, ze jakis delkatny programik mogl by podniesc osagi Twojego auta. Zapytaj kolegi o nicku reserved, on jest szpecem od chipow na tym forum, wiec moze cos Ci doradzi konkretnego ;)

_________________
V8


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 października 2007, 09:24 
Offline
Forumowicz

Posty: 153
Lokalizacja: lublin
czego zawsze nowy jak pisze pierwszego posta pyta sie o podniesienie mocy w swoim aucie :) :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 października 2007, 18:48 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 48
Lokalizacja: Gniezno
bo moc demoralizuje, moc absolutna demoralizuje absolutnie :cwaniak:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 października 2007, 18:51 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 74
Lokalizacja: w-wa
ja czekem na odpowiedz od uzytkownika reserved juz około dwóch miesiecy i chyba nie ma zamiaru nic odpisac a co dopiero mowa o chipie.

_________________
Swiat Sie Kreci Na Monecie...


SPECIAL GARAGE
Obrazek
Moje autko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=12880


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 października 2007, 20:55 
Dzięki za podpowiedź:) Rozumiem, że z tego rakiety nie będzie, ale może chociaż troszkę więcej kucyków:P Wybrałem z takim silnikiem ponieważ mało pali:D Delikatnie powyżej 5l ON na trasie przy niezbyt ekonomicznej jeździe... Gwałtowne przyspieszenia i nawet 140 na zegarze:) A na maksa idzie tak trochę powyżej 170km/h:PP
Pozdrawiam!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 października 2007, 23:06 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 387
Lokalizacja: Ryki
dudziniak napisał(a):
Dzięki za podpowiedź:) Rozumiem, że z tego rakiety nie będzie, ale może chociaż troszkę więcej kucyków:P Wybrałem z takim silnikiem ponieważ mało pali:D Delikatnie powyżej 5l ON na trasie przy niezbyt ekonomicznej jeździe... Gwałtowne przyspieszenia i nawet 140 na zegarze:) A na maksa idzie tak trochę powyżej 170km/h:PP
Pozdrawiam!
Dziwnie chodzi Twoj TDS. Mi pali na trasie okolo 6-7, ale nie mniej (nie moge jechac dluzej niz kilka kilometrow utrzymujac 90km/h), a predkosc maksymalna to okolo 190 licznikowych. Tutaj masz nagranie, jak idzie moja - skonczylem przyspieszac na 180, ale jeszcze te kilka km/h by poszla. Przy 160km/h byla gorka, dlatego nie przyspieszal ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=jOFUcI3hvog

_________________
Link do galerii mojego BMW na BMW-Sport.pl
Link do galerii mojego BMW na TwojaFura.pl


Ostatnio edytowano 17 października 2007, 00:42 przez fipa, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 października 2007, 23:15 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 172
Lokalizacja: KNURÓW
Moje BMW: E36 cabrio
Kod silnika: M52 B28
niedawno czytałem artykół na interi że gość zrobił takiego patenta że wzioł kawał rurki (cienkiej) miedzianej i owiną ją na kolektor wydechowy, na wlocie tej rórki podłączył pojemnik z wodą a odprowadzenie do kolektora ssącego, efekt ma być taki że para wodana ma wędrować do kolektora ssącego przez co silnik ma być żwawszy. Koleś ponoć wpadł na to gdy jechał w bardzo gęstej mgle i auto wydawało mu się bardziej podatne na dodawanie gazu. Ponoć działa to tylko na dizle i gdzieś to już jest opatentowane. Nawet było fajne foto z tymi rórkami na kolektorze. W tym artykule jest tak pokrótce opisane, ale nie techologia, bo tamtego znaleść nie umiem http://www.slowo.com.pl/?dod=11&id=6721


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL