BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 18:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] 325td pytanie dotyczące tuningu..
PostNapisane: 15 października 2007, 20:38 
witam,
jestem nowy.. chciałbym się dowiedziec czy byłałby techniczna możliwość zrobienia pewnej opcji w mojej becie.. otóż tak chciałbym wrzucić w tą lampkę na górze gdy otwieramy drzwi niebieskie diody led.. tylko zauważyłem w nowych autach jak pilotem otwiera się centralny to od razu zapala się lampka na górze.. myśle że w becie wyglądałoby to bardzo efektownie po wciśniećiu przycisku zapaliłyby się niebieskie led.. czy jest możliwość wsadzenia jakiegoś moduły czy czegoś co by pozwoliły tak zmodyfikować ten samochód?
pzdr
Michał


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 października 2007, 21:20 
pewnie, wystarczy dać kabel z prądem tam, gdzie urządzenie od alarmu daje sygnał do kierunkowskazów do tych diód... ale czy warto się w to bawić :zdegustowany:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 października 2007, 21:24 
hmm no tak ale napięcie do kierunkowskazów idzie przez chwilkę.. w momencie mrygnięcia.. a tu chodzi żeby paliło się dłużej.. przez 20s później przy otwarciu drzwi i chwile po zamknięciu..
jest możliwość.. i czemu myślisz że nie warto się w to bawić?
pzdr
Michał


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 października 2007, 21:35 
tak, ale sygnał idzie ciągły do przerywacza kierunków. w takim razie możesz zamontować coś, co jak dostanie sygnał, włącza prąd z innego źródła i ma czasowy wyłącznik. można dostać takie rzeczy w sklepach z elektroniką. ale czy to warto się w to bawić? trochę przeróbek jest.

poza tym, trochę to może podpasować pod agro... niebieski led....

no ale wszystko jest do zrobienia :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 października 2007, 15:39 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3023
Lokalizacja: zachodniopomorskie
somo włączanie światła po otraciu zamka bardzo łatwo było by zrobic wystarczy przekaźniki z czasówką ustawioną na tyle ile miało by Cie satysfakcjonować ( tylko trzeba było by jeszcze się podpiąc po drzwi żeby po otwarciu w normalny tryb przechodziło bo tak noca musiał być czekac ten zadany czas zanim mógłbyś jechać) albo zrezygnować z czasówki i dac do momentu otwarcia drzwi. Jęzeli niezrozumiałes co miałem na myśli to lepiej poszukaj kogoś kto ma jakies pojęcie o elektryce ;)
A diody to niepowiem gdzie można sobie wcisnać.....

_________________
[you] zobacz moje qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=26102#26102 - nowe zdjĂŞcia w galeri



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 października 2007, 15:56 
:) ojciec elektronik ja sam zajmuje sie naprawą telefonów komórkowych wiec trochę pojęcia jest:) gorzej z elektryką samochodową dlatego napisałem.. ale jak mówicie że wszystko do zrobienia to bardzo się cieszę.. bedę musiał poszukać takich przekaźników czasowych... a możę macie jakieś sklepy internetowe albo coś.. i co proponujesz zamiast diód w miejsce gdzie zapala się górna żaróweczka?
pozdrawiam
Michał


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 października 2007, 19:20 
Ukasz napisał(a):
A diody to niepowiem gdzie można sobie wcisnać.....
:> gdzie? ;)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 50 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL