BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 1 maja 2024, 12:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E34] stylizacja, poprawienie wygladu
PostNapisane: 27 października 2007, 19:13 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 20
Lokalizacja: Podlaskie
Witam wszystkich jakie dodatki mozna wstawic do bawarki zeby ladniej sie prezentowala. Niedlugo ojciec chce kupic takowy model s silnikiem 2.5 l + lpg. Widzialem pare ladnych furek. Nie wiem czy dostane cos sensownego do 8 lub 9 tys zl bo takowa kwote posiada na autk w danej chwili. Interesuje tylko nas wersja 2.5 litrowa w manualu isedanie. Bawarke bede szukal w polsce. I na poczatek mysle zeby cos zmienic w niej z zewnatrz. Zastanawiam sie nad ladnymi aluskami do niej 18 lub 17 cali , jakas ladna ozdobna koncóweczka tlumika, jakies obnizenie autka sprezynki okolo -35 mm wiecej sie nie oplaca na polskie drogi. Ojciec zastanawia sie nad dwoma autkami Oplem omega b 2.0 16v i bawarka e34 z silnikiem 2.5 193 km chyba. Czy tym autkiem mozna zaszalec na szutrze czy na asfalcie. Co mozecie mi doradzic w sprawie bawarki co i jak bo jednak chyba ja wybierze ojciec i tak z ciekawosci pisze tamacik. Wiekszosc to ja bede jezdzil i chce zeby auto jakos wygladalo ale nie bylo obwieszone spojlerami i duberelami tak jak niektórzy to robia tylko z elegancja i ze smakiem. Pozdrawiam was i czekam na jakies ciekawe propozycje zmiany wizerunku bawarki podam pare linków co mi sie podoba i co bym wstawil. Chce cos na wzór bmwe34 alpina podoba mi sie z wygladu ale troszke felgi alpine drogie bo stoja 10tys zl teraz . Ale jakies inne mozna dobrac. One mialy chyba inne ospojlerowanie ale moze cos sie znajdzie. JAk mozecie to napiscie co mozna by bylo zmienic zeby poprawic wygladzik bede wdzieczny Za odpowiedzi


http://moto.allegro.pl/item259739543_or ... 46_z4.html
http://moto.allegro.pl/item260621839_bm ... 10x18.html
http://moto.allegro.pl/item255780536__k ... 6_18_.html
http://moto.allegro.pl/item256301316_bm ... _rant.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 20:33 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
najpierw kup auto a potem myśl co z nim zrobić. na bank będą wgnioty na karoseri :wstyd: i coś do roboty w zawieszeniu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 20:38 
To zes go Misiek pocieszyl :D ...
Pawel-madry chlopak z Ciebie. Twoje plany sa bardzo dobre,a juz na swiezo bedziemy je wspolnie forumowo konkretyzowac dobrze? :) No.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 20:47 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2408
Lokalizacja: dolnoÂślÂąskie
mendrek napisał(a):
JAk mozecie to napiscie co mozna by bylo zmienic zeby poprawic wygladzik


Najpierw to ja poprosze to co kupisz w postaci foty -> potem pogadamy :)
ps. ostatnie fele ladne :]

_________________
pozdro!
| a w uszach koncert rzędowej szóstki |


-> Zobacz Moja Bunie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 20:49 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 144
Lokalizacja: Wro / Wawa
Moje BMW: e87 118d
dokładnie, najpierw kupcie auto a nie kombinujesz już co w niej zmienić :]
jeśli dysponujecie kwotą ok. 9tyś. to chyba lepiej dołożyć to co masz na koła i kupić coś w lepszym stanie a później zmienisz sobie koła na lato, teraz i tak idzie zima
najlepszy deal byście zrobili kupując auto za 8k i wsadzili 10k na koła alpiny :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2007, 21:03 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 20
Lokalizacja: Podlaskie
oki zobaczymy. Nadal szukam ladnej sztuki ale nie moge znalesc takiej. Moze z ojcem wybierzemy sie do niemiec po jakas bawarke bo mi sie ona bodona, ale najpierw mielismy chetke na omege konfort i wogule ale po przejasce e34 to wogule. Ladnie zrobiona i zadbana fura posłuży pare dobrych latek. Jak znajde jakas furke to sie odezwe do was. Mysle ze po zimie pojade cos sensownego poszukac a narazie ogladam ofertu i jezdze na gieldy. Moze cos sie znajdzie ciekawego i wiecej kaski do kieszeni wpadnie. Ale dobra jak mówicie zeby kupic to jak jedzi ten silnik 2.5 vanos 192 konie bodajże. Czy za te 10tys zl dostane pozadnego wanosa w sedanie i w bardzo dobrym stanie i wyposażeniem. Bede szukal to nic jeszcze poszukam i tak kupno dopiero po zimie narazie przejezdze vw przez zimke i moze kupca znajde to wpadnie tez co nieco. Mysle ze temat mozna przeniesc gdzies indziej


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2007, 06:06 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
omega :wstyd: co to jest wogóle z czym do ludzi?
to jest nic innego jak wół roboczy żeby wozić koszulki adidasa na bazar
ogólnie porażka :wstyd:
aha komfort?? :rotfl: :rotfl:
komfort znajdziesz w mercedesie 124 :padam:

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2007, 08:53 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 20
Lokalizacja: Podlaskie
co chcecie od omegi. Wygodne duze rodzinne autko tak jak bmw e34 lecz z mniejszej klasy pochodzi. Na poczatku to mi sie ona strasznie podobala z wygladu i wogule , a mesie jakos mnie nie rajcuja zawsze wszystko i tak samo wygladaja .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2007, 09:14 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 144
Lokalizacja: Wro / Wawa
Moje BMW: e87 118d
esiue30 napisał(a):
omega :wstyd: co to jest wogóle z czym do ludzi?
to jest nic innego jak wół roboczy żeby wozić koszulki adidasa na bazar
ogólnie porażka :wstyd:

:rotfl:
powiedz to ludziom z klubu Omegi :P
nie zgodzę się z Tobą, auto jak każde ma swoich miłośnikówi i nie można każdej omegi stawiać w jednym rzędzie ze starymi omegami "A" z początku produkcji
swojego czasu bardzo mi się podobała, na niezłym wypasie była bardzo fajnym rozwiązaniem jeśli ktoś szukał większego auta
poza tym... nie może być tak, że tylko BMW i BMW a każda inna marka jest do dupy
trochę fanatyzmem zalatuje... ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2007, 09:16 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
ja dalej jestem tego samego zdania co na początku. najpierw auto trzeba kupić. wystarczy że będzie inny kolor i już co innego do niego będzie pasowało. na przykład felgi albo lampy. osobiście gdybym teraz miał kupować auto to szukał bym białego:) hehe

kup i będziemy myśleć podpowiadać...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2007, 11:17 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
mendrek napisał(a):
felgi alpine drogie bo stoja 10tys zl teraz

a jaki rozmiar?
dostaniesz takie o wiele taniej bez problemu,ewentualnie repliki jak kasy nie starczy,a ten co chce za nie 10tys. to chyba jelenia szuka

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2007, 11:20 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 20
Lokalizacja: Podlaskie
omega też jest dobrym autkiem jezdzilem i powiem ze nie jest zla tak jak ktos tu napisal ze jest wolem roboczym a to nie prawda. Niezle egzemplaze sa bardzo wygodne i tanie w utrzymaniu. Nie jest to moze bmw ale jak na klase opla jest bardzo dobrym autem i tanim w utrzymaniu. Mialem kupywac z ojcem omeszke ale szukalem i natrafilismy na jedne bmw znajomego dal sie przejechac i mozna powiedziec ze nie mozna odczuc na pierwszy rzut ze omega jest mocno gorsza od bmw . Sa to rózne 2 marki i kazdy ma swojego ulubienca. Np mój wujaszek nie chce innego samochodu jak vw pasacik, a ja zarazem nie chce nic innego jak omega b 3.0 v6 manual . Ojciec ma podzielone zdania ale wie ze chce dobre i duze autko rodzinne. Wiec nie bedziemy sie tu sprzeczac kto lubi jakie autko i nie bedziemy obrazac zadnej marki bo kazdy ma swoje upodobania wiec koniec i kropka na poglady. Bo widze ze kazdy ma rózne zdania. A jak wczesniej jezdziliscie jakimis autami to co tez siedzieliscie na forach i czyta,liscie bo ja tak robie i nadal czytam. Dwa forram opla omegi i wasze i szukam wad i zalet kazdego auta i wybieram z ojcem. Jezdze ogladam i w kazdym aucie jakies wady sa , a najczescie ze sa zaniedbane lub bite a wlasciciel twierdzi ze nie a cena z kosmosu za auto. Wiec dziekówka jeszcze bede czytal i jak czegos nie bede wiedzial to sie zapytam poprostu. Czy drogie jest utrzymanie takiej bawarki e34 2.5 24v vanos 192 konie sedan jakie roczniki najlepiej szukac. Jakie mankamenty maja te sprzety. Pozdrawiam Paweł


Ostatnio edytowano 28 października 2007, 15:13 przez mendrek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2007, 11:35 
mendrek napisał(a):
Czy drogie jest utrzymanie takiej bawarki e34 2.5 24v vanos 192 konie sedan


Kazde BMW nie jest tanie w eksploatacji,jak szukasz taniego to kup sobie fiata126p .
BMW za 8-10tys w idealnym stanie,z pelnym wyposazeniem, full opcja lal lal i moze jeszcze minimalny przebieg i alpiny w komplecie?Takie rzeczy to tylklo w Erze...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2007, 11:51 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 144
Lokalizacja: Wro / Wawa
Moje BMW: e87 118d
dokładnie
licz się z tym, że nikt przed sprzedażą nie zrobi Ci remontu zawieszenia, silnika i jeszcze wnętrze odnowi
musisz liczyć się z wydatkami na początku bez względu czy kupisz auto za 10 czy 30 tyś.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2007, 12:11 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 20
Lokalizacja: Podlaskie
na to do beda pieniadze ale ja sie pytam czy juz mozna dostac za te 10tys moze troche wiecej w przyzwoitym stanie e34 wyposażenie minimum el szyby klima se lusterka, el szyber itp czyli podstawowe zeczy które powinny byc i oczywiscie manual i sekwencja. Widzialem pare ladnych na allegro i zastanawiam sie czy sa warte swojej ceny. Wiadomo przy kupnie trzeba liczyc sie z wymianami. Tzeba oleje wymienic rozrzad itp moze jeszcze zawieszenie przeciez to nie nowy samochód i ma swoje wady i zalety. Jakby kazdego bylo stac tak jak niemca to bny nie jezdzil 15 czy 10 letnim autem a 5 lub nówka ale to polska. Wiec Pozdro i dziekówka

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3631758
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3541438
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3317359
http://moto.allegro.pl/item261628677_bm ... 1990r.html
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3648379


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2007, 12:23 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
http://moto.allegro.pl/item256002001_fe ... 2_e24.html
http://moto.allegro.pl/item259393905_fe ... lpina.html

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2007, 12:24 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 144
Lokalizacja: Wro / Wawa
Moje BMW: e87 118d
przecież od jakiegoś czasu śledzisz ogłoszenia to chyba wiesz co za tą kase możesz miec :znudzony:
nie liczysz chyba też, że po zdjęciach i szczerym opisie sprzedającego powiemy Ci "TAK to jest okazja, bierz" :D
tak na poważnie teraz, jeśli masz coś na oku to nie pozostaje nic innego jak przejechać się z kimś znającym się na mechanice, albo umówić się w warsztacie na dokładne sprawdzenie
najważniejsze, nie kupuj pod wpływem emocji, często tak jest, że wizualnie igła, wyszykowana do sprzedaży a mechanicznie śmietnik
jeśli sprzedawca nie chce umówić się na wizytę w warsztacie to możesz sobie odpuścić, najwidoczniej ma coś do ukrycia
jak ja kupowałem auto, to mimo tego, że u znajomego, pojechałem też do niezależnej stacji na diagnozę, a potem do jeszcze jednej ;)
lepiej wydać kasę przed zakupem na diagnozę niż kupić w ciemno a potem się załamać stanem
powodzenia w szukaniu ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2007, 12:35 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3023
Lokalizacja: zachodniopomorskie
mendrek napisał(a):
Tzeba oleje wymienic rozrzad
to nie opel tu sie rozrządu nie wymienia.... no chyba że hałasuje już ale to rzadko sie zdarza ;)
Co do kosztów utrzymania to też zalerzy od Twojego podejscia czy wszystko ma być perfekcyjnie czy aby jeździło? Bo jeżeli miałbyś doprowadzac do ideału zaniedbany egzentlarz to koszt asa obromne, jęzeli trafisz na zadbany to naprawde niewiele kasy trzeba upychać,
mendrek napisał(a):
Jakie mankamenty maja te sprzety.
jakto w M50 największa bolączką sa termostaty i wisko, jezeli niebył przegrzany a olej na czas wymieniany ( i na dobry na badziewie jakieś) to silnik bardzo mało awaryjny.

_________________
[you] zobacz moje qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=26102#26102 - nowe zdjĂŞcia w galeri



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2007, 14:49 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 20
Lokalizacja: Podlaskie
nie wiedzialem ze rozrządu sie nie wymienia pewnie lancuszek jest. Ogladam te autai kazde mi sie podoba ale maja wady. Nie wiem co tak krytykujecie inne marki pewnie wiekszosc z was jezdzila wczesniej innymi autami i co te krytykowaliście. Oki bede szukal.

Mozecie mi powiedziec czy mocno czuć w mocy bmw e34 z vanosem i bez niego czyli wersje 24v i 12v. Czy ta bez vanosa tez dobrze sobie radzi i czy mozna czasem wcisnac i poczuc odejscie. narazie to jezdze vw 1.3 i od czasu do czasu vw coorado 2.0 16v i juz ma taka dobra elastycznosc przy 40km/h wzucilem 3 i bylo to odejscie poprostu dobrze zareagowal na gaz do przodu wyrywal i migiem do tej 100 sie rozpedzil. Ile takie bmw ma do 100km/h bo chce sie dowiedziec czegos o tym aucie moze macie jakas stronke po polsku z artykułem o bmw e34 z 2.5 silnikiem w sedanie. Bede wdzięczny


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2007, 15:14 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3023
Lokalizacja: zachodniopomorskie
mendrek napisał(a):
zy mocno czuć w mocy bmw e34 z vanosem i bez niego
vanos nie zmienia mocy, największa rózica to spalanie mniejsze z vanosem, pozatym moment obrotowy jest nieznacznie niżej.
mendrek napisał(a):
z vanosem i bez niego czyli wersje 24v i 12v
tutaj pomyliłes pojęcia. do 1990 były stosowane m20 ( 12v) a pozniej m50 ( 24v) z tym że od 1992 m50 z vanosem.

_________________
[you] zobacz moje qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=26102#26102 - nowe zdjĂŞcia w galeri



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL