BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 kwietnia 2024, 01:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] uszczelki i spoiler zderzaka M-Pakiet
PostNapisane: 26 lutego 2016, 08:36 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 5
Moje BMW: E36 Coupe
Kod silnika: M50
Witam
Wiem że tematów o zderzakach do e36 jest pełno, ale nigdzie nie znalazłem wzmianki o uszczelkach które się przy nim znajdują.
Gdy zdejmowałem swój zderzak do malowania zauważyłem że brakuje mi dwóch uszczelek 51712261343 i 51712261344 (w porównaniu z realoem)
http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=BF12-EUR-01_1992_E36_BMW_320i&diagId=51_2758#51712261344
Pozycja 30
Gdzie w ogóle się one znajdują i czy ich brak jest odczuwalny (bo np odnoszę wrażenie że mam bardzo oblepiony grill piaskiem z kół i może to by załatwiło sprawę). Z tego co patrzyłem to nikt tego nie sprzedaje. I nie mogę znaleźć żadnych zdjęć które pokazałyby gdzie one są.

Korzystając z okazji chciałbym jeszcze spytać o mocowanie dolnego spoilera zderzaka 51112251767 (poz.23) bo mój nie ma oryginalnych otworów do tego przeznaczonych.
W oryginale są tam chyba kołki w zderzaku i przykręca się na śruby. Dokładał ktoś sobie ten element i jakoś ciekawie to rozwiązał? Bo nie chciałbym robić rzeźni :P
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] uszczelki i spoiler zderzaka M-Pakiet
PostNapisane: 28 lutego 2016, 00:23 
Offline
Forumowicz

Posty: 124
Moje BMW: E46
Dokładkę wkręcałem na wkręty. Raczej mało widoczne one są, ale polecam wziąć z nierdzewki, boszybko korodują.
Co do uszczelek, ja ich nie miałem, bo grila miałem hand-made...
Wczystkie części do bmw zawsze toś sprzedaje: http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produ ... dnia-prawa
W Aso też zapewne dostaniesz...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 46 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL