BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 kwietnia 2024, 13:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E61] Problem z chipem ,autem
PostNapisane: 4 kwietnia 2016, 20:34 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 5
Moje BMW: e61
Witam.. Wywaliłem z mojej e61 2008r 3.0d dpf oraz egr (teraz ma 242km było 235 oraz 485nm powinno być 500?) i chciałem jej dodać troszkę mocy , próba była robiona kilka razy i nic ..Na wykresie w pewnym momencie robi się dołek jak by chwilowy spadek mocy i z tego powodu nie da sie nic wrzucic (tak mi powiedziano)według tej firmy turbo pompuje w kosmos na 2.89 bara i zbija i znow pompuje a według firmy która zajmuje sie naprawą turbo moje pompuję 2.50 i zapewnili mnie że jest wszystko z nim ok , jest też nowy przepływomierz (bosch) i nic ..Nie wiem czy to moje widzi mi sie ale mam wrażenie że auto czasami z opóznieniem reaguję na pedał gazu ..Poproszę o jakieś rady ponieważ sprawa nie daje mi spokoju i nie wiem co dalej robić .. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E61] Problem z chipem ,autem
PostNapisane: 4 kwietnia 2016, 22:21 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23101
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Przed zrobieniem chipa firma zajmująca się takim tuningiem powinna zrobić kompletną diagnostykę by wiedzieć czy wszystkie podzespoły są sprawne a następnie pisać odpowiedni program pod Twoje autko.


Szukaj firmy która zna się na rzeczy ponieważ jest sporo amatorów w tej dziedzinie ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E61] Problem z chipem ,autem
PostNapisane: 5 kwietnia 2016, 13:34 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 5
Moje BMW: e61
Witam..Firma która to robiła jest dość znana ,wydaję mi się że wszystko zrobili dobrze a auto było sprawdzane przed wgraniem softu i nie ma oraz nie było żadnych przeszkód by wgrać soft aczkolwiek coś jest nie tak że nie można nić wgrać ..Pojawił sie pomysł że może to być sterownik turbiny ale to tylko domysły ...Pozdrawiam





Szczurek1986 napisał(a):
Przed zrobieniem chipa firma zajmująca się takim tuningiem powinna zrobić kompletną diagnostykę by wiedzieć czy wszystkie podzespoły są sprawne a następnie pisać odpowiedni program pod Twoje autko.


Szukaj firmy która zna się na rzeczy ponieważ jest sporo amatorów w tej dziedzinie ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL