BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 12 maja 2024, 15:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 stycznia 2008, 10:33 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Kris86 napisał(a):
Jezdzilem kolegi samochodem który ma ciemniejsze folie i w nocy był juz problem z widocznoscia niestety...


Folia tec to firma bajer, pewnie nic nie produkują tylko jak HAMA "markują" swoim logo. Dobre folie to ARMORLITE. Polecam firmę WARSFOLL sprzedają folie od LAT! Radomiaki od nich kupują. Koleś, który kupił ode mnie e34 w 2000r w zeszłym roku nie mówił że się porysowała przez te LATA!

Co do czarnej folii w nocy... Kwestia firmy... W nocy i tak widać tylko światła aut a na oświetlonej drodze są latarnie więc widać dobrze (przerabiałem) najgorzej na działce leśnej w nocy jak kobieta wyjeżdża, albo samemu się chce po pijaku wymanewrować do bramy :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 stycznia 2008, 23:26 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 9
Lokalizacja: Bydgoszcz
witam.

moja betka jest szara. jaki kolor folii proponujecie?

ja sie zastanawiam nad lustrzana lub czarna


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 stycznia 2008, 23:56 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 9
Lokalizacja: Bydgoszcz
hehe zwała

wiec jaka?

procz czarnej co jeszcze pasuje?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 stycznia 2008, 00:47 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 145
Lokalizacja: Default City
Moje BMW: 330Ci
Kod silnika: M54B30
Ja mam problem zgola odwrotny: chcialbym pozbyc sie folii :)

Mam przyciemniony tyl, ale przyciemniony tak, ze nie widac nawet zapalonej w srodku latarki, nie mowiac juz o widzeniu czegokolwiek, co znajduje sie za samochodem, a nie swieci ksenonami. Poprzedni wlasciciel po prostu przesadzil.

Dlatego chcialbym sie tej folii pozbyc. Problem w tym, ze pod folia sa druciki od ogrzewania tylnej szyby. Pytanie, czy da sie te folie sciagnac, nie uszkadzajac ogrzewania, czy nalezy dac sobie z tym spokoj i od razu szukac drugiej szyby?

Problem ma jeszcze drugie dno, poniewaz na wiosne chcialbym sobie przyciemnic powtornie - tyle ze calosc i DUZO jasniejsza folia.

_________________
Jestem poetykiem... i mam licencję.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 stycznia 2008, 13:20 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
Mazder napisał(a):
Ja mam problem zgola odwrotny: chcialbym pozbyc sie folii :)

Mam przyciemniony tyl, ale przyciemniony tak, ze nie widac nawet zapalonej w srodku latarki, nie mowiac juz o widzeniu czegokolwiek, co znajduje sie za samochodem, a nie swieci ksenonami. Poprzedni wlasciciel po prostu przesadzil.

Dlatego chcialbym sie tej folii pozbyc. Problem w tym, ze pod folia sa druciki od ogrzewania tylnej szyby. Pytanie, czy da sie te folie sciagnac, nie uszkadzajac ogrzewania, czy nalezy dac sobie z tym spokoj i od razu szukac drugiej szyby?

Problem ma jeszcze drugie dno, poniewaz na wiosne chcialbym sobie przyciemnic powtornie - tyle ze calosc i DUZO jasniejsza folia.

Potrzebna bedzie opalarka(suszarka za slabo grzeje) i pomalutku i z wyczuciem grzejesz i odklejasz.Zacznij od naroznika,jak bedziesz robil wolno i dokladnie to nie bedzie problemu

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 stycznia 2008, 13:37 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 145
Lokalizacja: Default City
Moje BMW: 330Ci
Kod silnika: M54B30
spider napisał(a):
Potrzebna bedzie opalarka(suszarka za slabo grzeje) i pomalutku i z wyczuciem grzejesz i odklejasz.Zacznij od naroznika,jak bedziesz robil wolno i dokladnie to nie bedzie problemu

I nie bedzie tak, ze folia sie stopi, skurczy, a klej zostanie?

_________________
Jestem poetykiem... i mam licencję.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 stycznia 2008, 14:07 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
Mazder napisał(a):
spider napisał(a):
Potrzebna bedzie opalarka(suszarka za slabo grzeje) i pomalutku i z wyczuciem grzejesz i odklejasz.Zacznij od naroznika,jak bedziesz robil wolno i dokladnie to nie bedzie problemu

I nie bedzie tak, ze folia sie stopi, skurczy, a klej zostanie?

Jasne,ze tak...jak sie nie ma zdolnosci.Napisalem,ze trzeba po malutku i z wyczuciem.Nie powinien zaden klej zostac i paski na szybie tez ocaleja.Ale troszke zdolnosci trzeba miec

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2008, 18:48 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 8
Lokalizacja: Skarszewy
mam pytanko zwiazane z przyciemnianiem szyb. wie ktos jak wyjac tylna boczna szybe w 3 coupe?? E36


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 stycznia 2008, 22:48 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
ja zrywałem folie ale bez opalarki poprostu normalnie jednym pociagnieciem bardzo ładnie schodzi i zadne paski sie nie zerwią lecz niestety klej został :kwasny:

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 stycznia 2008, 01:32 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 145
Lokalizacja: Default City
Moje BMW: 330Ci
Kod silnika: M54B30
esiue30 napisał(a):
ja zrywałem folie ale bez opalarki poprostu normalnie jednym pociagnieciem bardzo ładnie schodzi i zadne paski sie nie zerwią lecz niestety klej został

To pewnie zalezy od folii i kleju. U przy probie wyraznie bylo widac, ze paski od ogrzewania sie rwa razem z folia :)

Rano bede probowal opalarka. Wstawilem samochod do garazu, co by sie nieco ogrzal i mam nadzieje, ze pojdzie sprawnie. A na wiosne przyciemnie sobie po swojemu, czyli najjasniejsza czarna folia wszystkie szyby, a nie tylko tyl.

_________________
Jestem poetykiem... i mam licencję.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 stycznia 2008, 07:46 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
Mazder, o kurcze to żeś mnie zdziwił tymi paskami.
faktycznie nagrzej szybe i zdzieraj w zdłuuz pasków.
ja kiedyś przednie zdzierałem przy drogówce jednym pociągnieciem ręki :rotfl:

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 stycznia 2008, 12:13 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 145
Lokalizacja: Default City
Moje BMW: 330Ci
Kod silnika: M54B30
Jako ze brakuje mi zdolnosci manualnych (fanrycznie przykrecone dwie lewe rece), to robote oddalem komus, kto sie na tym zna. I niestety... szyba do wymiany. A robione bylo zgodnie ze sztuka.

_________________
Jestem poetykiem... i mam licencję.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 stycznia 2008, 15:03 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 8
Lokalizacja: Skarszewy
faktycznie, tych 2 nakretek pod slupkiem nie widzialem. dzieks Daniel


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 stycznia 2008, 16:14 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 13
Lokalizacja: wroclaw-oxford
ja przyeciemnialem w zakladie ktory robi to od lat i narawde zrobili to zawodowo.po opszczeniu szyby nawet niewidac ranta,wyglada to tak jak szyba bylaby poprostu takiego koloru(czarna) doradzili mi jaka folie,trafili w 10 ja chcalem tyl ciemny z przdu jasniejsza,stanowczo mi odradzili pokazujac fotki samochodow ktore mialy robione przejscia z ciemniejszej na jasniejsza,naprawde auto wyglada duzo ale to duzo lepiej przyciemnione jedna folia.Jezeli chodzi o kolor to tylko czrna,kolorowe niech zakladja sobie ludzie kochajacy"szybkich i wscieklych" moim skromnym zdaniem do B(i) (e)M Dablju tylko czarna folia.Rowniez idealnie dobrali mi jak ciema ma byc folia,i w dzien i w nocy na widocznosc niemoge narzekac,natomiast z zewnatrz widac naprawde niewiele,w dzien sloneczny widac ze ktos siedzi w aucie,w pochmurny niewiele mozna dostrzec(jak zaczyna padac kompletnie nic z zewntrz niewidac) a w nocy no to wiadomo.Postaram sie w ciagu kilku dni wrzucic pare fotek.A co do policji jeszcze niemialem nigdy problemu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 stycznia 2008, 16:39 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
ciastek, ale z tym że folia jest do końca oklejona to nie jest zbyt dobre bo przy zamykaniu szyby po jakimś czasie moze sie zadrzeć i lipa.

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 stycznia 2008, 13:54 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 13
Lokalizacja: wroclaw-oxford
szyba na kocu jest zaokraglona,folia niezachodzi na gore tego jajka tylko jest idealnie pwycieta przy poczatku zaokraglenia,jezdze juz 5miesiecy,mroz,cieplo,snieg,deszcz i nic sie nie dzieje i niezapowiada sie na to zeby mialo sie cos dziac. :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 stycznia 2008, 15:42 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 710
Lokalizacja: Znienadzka
Kod silnika: M50 M52 aa i M20
Przyciemnianie jest niby proste ale jak ktoś się na tym nie znam można ostro nakasztanić .
Mam pytanko jaka jest przyzwoita cena za przyciemnienie całości wykluczając przednią szybę.
Pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 stycznia 2008, 22:38 
///MacArthur napisał(a):
Mam pytanko jaka jest przyzwoita cena za przyciemnienie całości wykluczając przednią szybę.
Pozdrawiam .

[/quote]

w Radomiu od 300zł do 350zł.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 stycznia 2008, 13:17 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 13
Lokalizacja: wroclaw-oxford
Dzierzoniow na dolnymslasku ok.Wroclawia,zaplacilem za calosc + pasek na przedniej szybie cos ok.450zl. robota w 100% perfekcyjna


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 stycznia 2008, 17:14 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 20
Lokalizacja: GÂłogĂłw
przednią szybe też sie przyciemnia? :niepewny:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL