BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 6 czerwca 2024, 15:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E39] Mam problem z felgami pomozcie chlopaki!!
PostNapisane: 2 stycznia 2008, 22:44 
Witam wszystkich serdecznie i z gory dziekuje za pomoc. A mianowicie udoskonalam swoj skarb mechanicznie m.in mam zalozone zawieszenie gwintowane Weitec Hicon TX+. Problem polega na tym ze do tej pory jezdzilem na seryjnych felgach BMW z ET46. Dodam ze jezdze na felgach 7j16" i musze pozostac przy tym rozmiarze. Jednak po zmianie na gwint ET tych felg mi nie pasuje. Musze zmienic na takie ktore maja ET ponizej 38. I tu kieruje sie do was z prosba. Interesuje mnie jedyny model felgi ktory znalazlem na e-bay jednak nie ma mozliwosci wyslania towaru z USA do Polski. Sa to repliki felg z BMW E39 M5. Jestem zachwycony ich wygladem ale nie moge znalezc ich nigdzie w Polsce w rozmiarze 16" 7" szerokosci. http://www.bmwmregistry.com/faq/E39M5wheel.jpg chodzi mi dokladnie o ta felge ktora podalem w linku. Moze ktos z was ma takie felgi i moglby mi napisac kto jest producentem i gdzie ich szukac.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 stycznia 2008, 08:01 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 690
Lokalizacja: KT 44444
bo felgi które chcesz kupić to podróby, poszukaj ich na włoskich i chińskich ebayach , tam sprzedają to na tony, u nas na allegro też jest masa sprzedawców tej chińszczyzny pogadaj ze sprzedawcami napewno ci sprowadzą, tylko weź 2 komplety od razu żeby mieć zapas jak jedne bedą w prostowaniu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 stycznia 2008, 08:10 
tak a propos:

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t ... sc&start=0


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 stycznia 2008, 09:34 
Dzieki za odpowiedzi. WIem ze nie sa oryginalne ale ET maja sprzyjajace. BMW niestety w rozmiarze 7j16" nie robilo ladnych felg z ET mniejszym niz 46

..::CZARNY::.. napisał(a):


A tak poza tym w tym linku sa do M5 E60 a ja chce od E39 M5 wzor.

A powaznie az tak sie szybko niszcza te felgi?
To moze podpowiecie mi jakie oryginalne 16"x7" do E36 by mozna wrzucic? Bo powiem szczerze ze juz sie gubie w tym temacie... :orany: :P

[ Dodano: 3 Styczeń 2008, 10:01 ]
Czarny!!! Wogole obejrzalem zdjecia Twojego autka i Twoje felgi sa miszcz!!! Powiedz jaki to jest dokladnie rozmiar? I jaka firma i gdzie kupiles? Ja mam teraz takie http://www.moto.allegro.pl/item28932190 ... c_e46.html choc nie sa to jak napisal gosc BBS'y
I nie ukrywam ze gdyby nie to nieszczesne Et tych felg moich to nigdy bym ich nie zmienil bo mi sie najbardziej podobaja... A na dystansach jezdzic nie chce bo uwazam ze to za szybkie auto zeby uzywac takich wynalazkow... A o-z modelu superlegra nie robi dla 5x120 7j16" wiec tak jak pisalem wyzej sugerujcie cos i pomozcie :P


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL