BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 20:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [E46] ringi montaż
PostNapisane: 8 kwietnia 2012, 10:36 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 51
Moje BMW: E46 320D
Kod silnika: M47
Przed zakupieniem Ringów trzeba sprawdzić średnicę odbłyśników, przy reflektorach gdzie macie oba z żarówkami H7 są dwie różne średnice lub dwie takie same(tak mnie poinformował sprzedający ja nie sprawdziłem dokładnie i musiałem dwa odesłać i wymienił mi na dobrą) montaż jest bardzo prosty nie wymaga nawet wyjmowania lamp wyciągamy tylko kierunki listwę pod lampą i listwę z uszczelką nad lampą odpinamy zatrzaski i wszystko mamy na wierzchu trzeba ja do montażu użyłem tych spinek które dają w komplecie oraz sylikon bezbarwny siadło ładnie nie są one idealnie pasowne ale można to zrobić że będzie wyglądało bardzo ładnie, trzeba uważać to bardzo ważne przeciągając przewody ponad odbłyśnikiem, żeby zrobić to tak aby przewody nie "przeszkadzały" odbłyśnikowi podczas poziomowania ;) ja zostawione żarówki postojowe tak jak były tylko ze nie świecą są odpięte a niema tam dziury przy najmniej ;) przewody wyprowadzone są przez zrobione otworki w gumach przy głównych żarówkach wszystko jest ok ;) można je również podłączyć tak, że będą migać zamiast awaryjnych przy zamykaniu czy otwieraniu samochodu, mam właśnie zamiar w najbliższym czasie przełączyć to tak u siebie :D

Jeśli by ktoś potrzebował jakieś zdjęcia lub miał jakieś pytania chętnie odpowiem;)

_________________
Jacek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] ringi montaż
PostNapisane: 17 kwietnia 2012, 19:41 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2740
Lokalizacja: Oświęcim
Moje BMW: F10 550i
Panowie, wiecie co jest grane?
Otóż Zamontowałem dzisiaj ringi...
niestety 2 nie świecą, oba wewnętrzne w lampach.. przepinałem przetwornice itd, i dalej nic :( wydaje mi sie ze nie są spalone, bo to by bylo niemożliwe, żeby akurat 2 takie same się spaliły... chyba, ze mam takiego pecha :rotfl:
Montowałem je w miejsce postojówek... jak przełączyłem na postojówki to tylko 2 sie paliły rinig- po 1 w każdej lampie :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] ringi montaż
PostNapisane: 3 maja 2012, 12:40 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 4
Moje BMW: 323i e46
Kod silnika: M52TU
witam mam takie nietypowe pytanko- jeżeli posiadam bmw e46 w wersji amerykańskiej i zamiast świateł postojowych palą mi się kierunkowskazy (tak jak jest to w większości aut z USA), a przy zapalaniu świateł mijania kierunki gasną i pozostają tylko żarówki od świateł mijania, to przy podłączeniu ringnów będą one działały tylko jako światła pozycyje prawda?? i teraz pytam jak już przerobie te palące sie kierunki na noramle pozycyjne to jak zrobić żeby pozycja paliła się razem ze światłami mijania?? z góry dzięki :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] ringi montaż
PostNapisane: 6 listopada 2016, 19:10 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: E46 320D
Kod silnika: M47 D20
Gdyby ktoś chciał podpiąć ringi pod postojówki i zapalać po przekręceniu nie kluczyka tylko przełącznika świateł i szukał kabla w skrzynce to jest to czarno-zielony kabel w wiązce wchodzącej od "dołu" (od strony przodu samochodu) i u mnie był na dole wiązki, więc trzeba ją trochę rozciągnąć na boki żeby go dostać. Oczywiście przed tym lepiej popatrzyć na kostkę postojówki jakie są w niej kolory kabli ( u mnie brązowy i czarno-zielony, brązowego nie udało mi się w wiązce znaleźć). 08.2000 sedan


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] ringi montaż
PostNapisane: 24 listopada 2016, 00:23 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 131
Moje BMW: e46 320d+, BBS 090
Kod silnika: m47n
Garaż: moja galeria, bogato :D zapraszam :)
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 7#p2115267
2 ciekawostki:
- prawnie ringi mogą swiecic jako swiatła dzienne ale muszą sie włączac po zapaleniu silnika i przełącznik swiateł w pozycj 0 !! czyli pobudznie np pod zapłon albo radio
- moje ringi 525 led smd swiecą super, ale był lekki problem przy montowaniu, mam xenony i dostałem jeden oring wiekszy a drugi mniejszy, a one powinny byc ona wieksze !! czyli 4 takiej samej wielkosci oringi !! te mniejsze ledwo zakleiłem ;/ na samym rancie obudowy soczewki...

_________________
gg 5216510

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL