BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 kwietnia 2024, 18:15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 kwietnia 2007, 13:27 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2408
Lokalizacja: dolnoÂślÂąskie
Kuba_Katowice napisał(a):
A swoja droga jak bym mial kupowac cos szybkiego nie kupilbym BMW tylko cos zupelnie innego.


oświeć nas :]
1.8 to jest silniczke taki na miasto... ale wystarczy w trase wyjechać i już szukasz, gdzie te 0,7 litra wcielo :D - i nie ma sie co oszukiwac :cwaniak:

_________________
pozdro!
| a w uszach koncert rzędowej szóstki |


-> Zobacz Moja Bunie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwietnia 2007, 15:45 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 35
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
mike_r6 napisał(a):
Kuba_Katowice napisał(a):
A swoja droga jak bym mial kupowac cos szybkiego nie kupilbym BMW tylko cos zupelnie innego.


oświeć nas :]
1.8 to jest silniczke taki na miasto... ale wystarczy w trase wyjechać i już szukasz, gdzie te 0,7 litra wcielo :D - i nie ma sie co oszukiwac :cwaniak:


Taa...a wyjedź na tor i zaraz pomyślisz o M3. Wszystko się bierze z próżności. Lanosem też przejedziesz trasę przy tych 120. Autostrad praktycznie nie mamy, to nie Niemcy, gdzie można wozić dupe 200 km/h z landu do landu swoim 328i. Chętnie bym łyknął takie 2.5, ale na pytanie gdzie bym tym jeździł niestety nie umiałem odpowiedzieć :wstyd: .
Zresztą wystarczy spojrzeć po ogłoszeniach - 8 na 10 beemek 6 cyl. ma gaz, co znaczy +- "chce choć nie wiem po co i do tego mnie nie stać".


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwietnia 2007, 18:59 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 344
Lokalizacja: GdaĂąsk
polska ;) ale jak choćby wsiadziesz w 2.0 to juz ładnie brzmi ;] dla samej muzyki spod maski kupowalbym 6 garów ;]

a do czego mi jest m30b35 w e21 ? - napewno nie do jazdy na codzień bo też bym poszedł z torbami ...
na weekendowe popoludnia ... po wiejskich drogach :) i od czasu do czasu do zabawy :)

zeby wkorzystać 325 trzeba mieć fantazje ;) iscie ułańską ;] ]



ja na szczęscie nie musze zadawać sobie pytania "gdzie ja to wykorzystam?"

_________________
e21 335 csi reconstruction in progess ;]
-------------------------------------------------------dyfer od e24 m635csi sprzedam ;] stan ideaÂł nowy olej
-------------------------------------------------------
zawiecha gwintowana i heble z 540i w e21 - projekt w przygotowaniu ;) niach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwietnia 2007, 20:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
Jaras E21 napisał(a):
a do czego mi jest m30b35 w e21 ? - napewno nie do jazdy na codzień bo też bym poszedł z torbami ...
na weekendowe popoludnia ... po wiejskich drogach :) i od czasu do czasu do zabawy :)


oj, tej zabawy to chyba Ci nie brakuje :hyhy:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwietnia 2007, 22:07 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
życie zaczyna sie od 6 garów :D a 1,6 to jest do kosiarki dobry a nie do bmw :rotfl: .
No i co z tego że większośc beemek ma gaz, ja również ;sekwencję.
wiekszośc przeciwników potępiających gaz dzielę na 2 grupy;
1. ci co maja sosu naprawdę tyle, że im zwisa ile wydaja na paliwo, :ok:
2. ci co jeżdżą na benzynie, bo ich nie stać na instalację gazową (ok3tyś) a tak naprawdę to są tak tępi :dobani: ,że nie potrafią sobie policzyć że choćby nawet wziąć kredyt to ratę co miesiąc zapłacą z tego co zaoszczędzą na różnicy spalania.

Jeśli 2 punkt kogoś uraził to znaczy ze mam racje. :D

Cytuj:
Taa...a wyjedź na tor i zaraz pomyślisz o M3. Wszystko się bierze z próżności. Lanosem też przejedziesz trasę przy tych 120. Autostrad praktycznie nie mamy, to nie Niemcy, gdzie można wozić dupe 200 km/h z landu do landu swoim 328i. Chętnie bym łyknął takie 2.5, ale na pytanie gdzie bym tym jeździł niestety nie umiałem odpowiedzieć .
Zresztą wystarczy spojrzeć po ogłoszeniach - 8 na 10 beemek 6 cyl. ma gaz, co znaczy +- "chce choć nie wiem po co i do tego mnie nie stać".

to dlaczego nie jeżdzisz lanosem , a co to wogule za pytanie' gdzie bym tym jeżdził???'
samochód jak kazdy tylko że, łatwiej sie wyprzedza i czuje sie kulturę pracy i słyszy sie delikatny aksamitny pomruk żedowej szustki , a nie wściekłe wycie 4 cylindrów przy choćby 140km/h :rotfl:

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwietnia 2007, 13:47 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 35
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
mcgiver napisał(a):
czuje sie kulturę pracy i słyszy sie delikatny aksamitny pomruk żedowej szustki , a nie wściekłe wycie 4 cylindrów przy choćby 140km/h


czyli próżność jak już wcześniej pisałem :hurra: .
BTW Rysuje mi się obraz łysego półgłówka, który przciska swoje 6 "garuw" gdzie popadnie, zwłaszcza jak widzi znak "40". Sorry jeśli cię uraziłem :P .

mcgiver napisał(a):
choćby nawet wziąć kredyt to ratę co miesiąc zapłacą z tego co zaoszczędzą na różnicy spalania.


czyli wg ciebie mieć kredyt na głowie, orać swój wozik smrodlawą instalacją i wyjść na 0 to jest przebłysk geniuszu? :dobani: . A przez 2-3 lata zanim się to rzeczywiście zacznie zwracać zmienie auto 3 razy. :rotfl:

Pytanie gdzie bym tym jeździł - chodzi o wykorzystanie potencjału takiego silniczka do czegoś więcej niż sprawnego omijania rowerzystów i palenia laka pod marketem :D .

aha i nie zgrywam obrońcy kosiarek, często jeżdże V6 Coswortha, które łykneło by twoje 525 razem z tym chipem. Nie rzucam więc słów na wiatr. Troche tylko sie nie zgadzam z tym hasełkiem że coś tam się gdzieś tam zaczyna. Gdybym napisał że M3 E30 też ma 4 gary to bym Was troche ośmieszył, ale ok nie zrobie tego :wstyd: .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwietnia 2007, 15:19 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
Alex E36 napisał(a):
BTW Rysuje mi się obraz łysego półgłówka, który przciska swoje 6 "garuw" gdzie popadnie, zwłaszcza jak widzi znak "40". Sorry jeśli cię uraziłem .

nie nie uraziłeś mnie bo mam jeszcze trochę włosów na głowie , a pozatym nie uważam się za półgłówka. :znudzony:
Alex E36 napisał(a):
A przez 2-3 lata zanim się to rzeczywiście zacznie zwracać zmienie auto 3 razy.

to co ty robisz 6-7 tysięcy na rok :szok: ??? to ty już jesteś na emeryturze czy jak :zdziwko: ??
weż kalkulator i sobie policz ALE JEŚLI BYŚ NIE DAŁ RADY TO TU SĄ MOJE OBLICZENIA NA PRZYKŁADZIE MOJEGO ZAGAZOWANEGO BMW bo nie lubię sie powtarzać. http://bmw.big4.pl/viewtopic.php?p=2823&highlight=#2823
łącznie z potrzebnym paliwem na rozruch i droższymi przeglądami moja instalacja zwraca sie po 20 tyś km, a właśnie do 20 czerwca tyle zrobię. :D , czyli będę mógł powiedzieć ,że że po roku instalacja gazowa w moim aucie zarabia na siebie.
Alex E36 napisał(a):
aha i nie zgrywam obrońcy kosiarek, często jeżdże V6 Coswortha, które łykneło by twoje 525 razem z tym chipem. Nie rzucam więc słów na wiatr. Troche tylko sie nie zgadzam z tym hasełkiem że coś tam się gdzieś tam zaczyna. Gdybym napisał że M3 E30 też ma 4 gary to bym Was troche ośmieszył, ale ok nie zrobie tego .

często jeżdzisz - czyli to pewnie auto twojego ojca :rotfl: , a ty sobie dalej jeżdzij kosiarką skoro lubisz :] BEZ URAZY HEHE

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwietnia 2007, 16:14 
mcgiver napisał(a):
czyli to pewnie auto twojego ojca :rotfl: , a ty sobie dalej jeżdzij kosiarką skoro lubisz :] BEZ URAZY HEHE



pozostawię to bez komentarza.

mcgiver napisał(a):
i słyszy sie delikatny aksamitny pomruk żedowej szustki , a nie wściekłe wycie 4 cylindrów przy choćby 140km/h :rotfl:


żedowej szustki... omg....

tak btw, bzdura z tymi 140. Mam 4 gary i w okolicach tych 140 jest najciszej w kabinie!! =O


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwietnia 2007, 18:57 
No ja niestety nie mogę usunąć :(
mogę tylko napisać abyście zakończyli tą gadkę nie na temat!!! :cisza:

PS.
Asek odszedł z moda


Ostatnio edytowano 4 kwietnia 2007, 18:58 przez DAREX, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwietnia 2007, 18:57 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
hehe asek22 , co tak sie bulwersujesz? ,to wszystko ma sens :D
Przecież nikt tu nikomu nie ubliża :]

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwietnia 2007, 19:49 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 35
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Tak się składa że dojeżdżam sobie głównie do szkoły. Wiesz, mieszkam w mieście i nie musze robić 10 km aby rano kupic bułki. A moja kosiareczka 318i właśnie wzbogaca się o literkę "s" na końcu. Przy tej wadze nie wiem czy to aż taka różnica w stos. do twojego zamiatacza z czipem. Poza tym mam jeszcze sporo życia przed sobą, więc i na 2.5 i na M znajdzie się czas :super: . A Ford jasne że nie mój, trudno żebym śmigał dwoma naraz... Widze że twoje ego troche ucierpiało :dobani: .
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwietnia 2007, 20:30 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
Alex E36, nie moje ego nie cierpi w takich dyskusjach , nie jestem aż tak płytki, chciałem cie tylko oświecić jak bardzo sie mylisz w sprawie jazdy większym silnikiem i co do instalacji gazowych , poniewaz podejzewałem, ze jestes jeszcze młody i na ten temat niewielke wiesz , pozatym pożyjemy zobaczymy , takie poglądy jak masz ty:
Cytuj:
Zresztą wystarczy spojrzeć po ogłoszeniach - 8 na 10 beemek 6 cyl. ma gaz, co znaczy +- "chce choć nie wiem po co i do tego mnie nie stać".

, zycie brutalnie weryfikuje.
Ps. ja też nie dojeżdżam 10 km po bułki, bo sklep mam 100m od mojej posesji głuwnie robię ok. 50km dziennie do pracy plus jakies dalsze trasy w weckendy , i dzięki gazowi stać mnie na wyciskanie z mojego auta ile sie da hehe, a skoro takich jak ty to boli że ktoś jeżdzi na gazie i sie szczyci silnikiem 2,5 no to trudno, mnie to wcale nie boli , kazdy jest kowalem swojego losu. :]

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL