BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 13:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16 stycznia 2007, 16:55 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
MareczeK_750 napisał(a):
Ups.. :wstyd: Niezwróciłem uwagi....

przebaczam :hyhy:

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 stycznia 2007, 17:48 
Offline
Forumowicz

Posty: 245
Lokalizacja: Lublin
spider napisał(a):
A co sądzisz o chromoniklowych bo ja chce takie do mojej

Chodzi Ci o takie czarne ze srebrnym odbłyskiem ? Myślę, że fajnie by to wyglądało. Miałem tak przyciemnione szyby w mojej gwieździe i byłem zadowolony:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 stycznia 2007, 17:54 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
Piotr_Ł napisał(a):
spider napisał(a):
A co sądzisz o chromoniklowych bo ja chce takie do mojej

Chodzi Ci o takie czarne ze srebrnym odbłyskiem ? Myślę, że fajnie by to wyglądało. Miałem tak przyciemnione szyby w mojej gwieździe i byłem zadowolony:
[url=http://img329.imageshack.us/img329/5549/obraz033ow3.jpg]Obrazek[/URL]

no mniej więcej tak,kurcze stary jak dobrze że zamieniłeś tego kasztana na BMW bardzo dobrze zrobiłeś :hyhy:

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 stycznia 2007, 17:56 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
ja wyjmowalem szybe w e32 ale nie gruba kolega pisal jak zdjac boczek jak odepniesz go od dolu to nie grzebaj przy chromie bo go pozaginasz tylko caly boczek podnies do gory sam zejdzie i pamietaj o podwazaniu z dolu przez szmatke jak jeden klips pusci to lepiej reszte reka do siebie pociagnij a co do szyby to opuszczasz ja na dol i ona chodzi na 2 ramionach sa na ich koncach zawleczki musisz je wyjac w bok a pozniej te ramiona ciagniesz mocno do siebie tylko trzymaj szybe co nie odskoczy i nie peknie a z reszta ty masz grube szyby przecie to nie powinno byc problemu pozniej szyba sie juz niczego nie trzyma i tylko ja dajesz do gory bardziej jedna strona i sama wyjdzie jest to prostrze niz wyglada :) tylko przypominam ze ja wyjmowalem cienka szybe a lusterka nie musisz ruszac ani tego glosniczka kolo lusterka sam boczek zreszta jak sie zabierzez do roboty to wyjdzie w praniu naprawde nie jest to nic trudnego :) jak zrobisz to wstaw fotki bo myslalem tez o takim czyms do bordowej 7 tylko nie wiem czy warto oczywiscie jak juz to na czarno bo mam wszystkie kierunki czarne i halogeny + black hella


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 stycznia 2007, 20:51 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1170
Lokalizacja: Z Miasta :D
No to powinno być proste tak jak piszesz :) Czyli Mareczek jutro robi hop do sklepu po folie i jazda ze szybkami :)

_________________
...::: I love that :) :::...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 stycznia 2007, 08:40 
Offline
Forumowicz

Posty: 245
Lokalizacja: Lublin
spider napisał(a):
no mniej więcej tak,kurcze stary jak dobrze że zamieniłeś tego kasztana na BMW bardzo dobrze zrobiłeś :hyhy:

poza małymi mankametami to był bardzo dobry i wygodny samochód. Do tego silnik z pięknym klekotem "bociana" :) choc na 750iL też nie narzekam (ten nie klekocze ;) )


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL