BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 30 kwietnia 2024, 15:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 grudnia 2007, 21:40 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Lokalizacja: buk
U mnie na LPG nawet na seryjnym chipie nie odcinało-wiem bo uczyłem żonę jeździć jeszcze jak moja Betsi była na seryjnym chipie- jak powiedziałem lekko gazu - a ona przypier... prawie do 7000 obr to mi włosy dęba stanęły- a ten wczorajszy test był przeprowadzony na Etylinie - kiedyś czytałem że jak w kompie nazbiera się dużo błędów to przechodzi na tryb awaryjny- na sczytaniu błędów byłem w lipcu- to może to to. Niedługo szykuje mi się wymiana oleju( wiem że nie powinno się go zmieniać w zimie - ale stuknie 10 tyś km -jakoś w styczniu) to jak podjadę na kasowanie inspekcji to przy okazji każe mu sczytać błędy i je skasować. Mam jeszcze jedno pytanko czy u was zapala sie kontrolka "check" przed odpaleniem -razem z kontrolkami od hamulców poduszki abs-u? Bo u mnie jakoś nie- a czy powinna się zapalać?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 grudnia 2007, 22:00 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 41
Lokalizacja: ÂŁĂłdz
W LPG to odcięcie można ustawic poprzez komputer oczywiscie jak taki wystepuje :rotfl: bo sa różne wynalazki i generalnie praktykuje sie tak ze odcięcie w LPG jest wczesniej o około, 500 obr/min niż na PB .Co do Check Control to u mnie w E36 wogule sie nie zapala , żarówka sprawna :rotfl:

pozdro.

_________________
E46 1.9L LPG KME_Valtec


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 grudnia 2007, 22:25 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
masqo napisał(a):
Niedługo szykuje mi się wymiana oleju( wiem że nie powinno się go zmieniać w zimie - ale stuknie 10 tyś km -jakoś w styczniu)


a co to ma do tego czy w zimie czy nie?? :zdziwko: :zdziwko: :rotfl:
wymieniaj czym prędzej aby silnik był rozgrzany a oliwa ciekła :ok:


tak pozatym to ma ktoś wykrez z hamowni na czipsie od naszego kolegi??
bo podkręcic konie to nie problem gorzej z NMtrami a tak naprawde to one odgrywają główna role

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 grudnia 2007, 23:48 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 818
Lokalizacja: PL
Moje BMW: saab 93 SC
Kod silnika: Z19DTH
esiue30 napisał(a):
masqo napisał(a):
Niedługo szykuje mi się wymiana oleju( wiem że nie powinno się go zmieniać w zimie - ale stuknie 10 tyś km -jakoś w styczniu)


a co to ma do tego czy w zimie czy nie?? :zdziwko: :zdziwko: :rotfl:
wymieniaj czym prędzej aby silnik był rozgrzany a oliwa ciekła :ok:


tak pozatym to ma ktoś wykrez z hamowni na czipsie od naszego kolegi??
bo podkręcic konie to nie problem gorzej z NMtrami a tak naprawde to one odgrywają główna role


YYyy.. Jezeli podkrecenie koni to nie problem to...jaka masz na to recepte ? ;-) przeciez te dwie wartosci (moc/moment) sa ze soba scisle powiazane... http://www.vtuning.com/moc.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 grudnia 2007, 00:09 
reserved napisał(a):
przeciez te dwie wartosci (moc/moment) sa ze soba scisle powiazane...


Otóż to :)

Moment skręcający= 9550 razy moc[kW]/ilość obr/min

[Nm]


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL