BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 07:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E30] gleba w 318is ??
PostNapisane: 20 lutego 2007, 19:31 
ma ktos moze ten model i moze sie wypowiedziec na temat onizenia jaki bedzie najlepszy wariant interesuje mnie 60 /40 bo chyba 80 /60 bedzie za nisko felgi jakie chce zalozyc to borbrty typu a


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lutego 2007, 19:38 
Pomyśl najpierw o osłonie na miskę olejową i później 60/40 bo 80mm przy takim położeniu miski to tragedia nie będziesz mógł jeździć co innego w 2.0 czy 2.5.
Borbet A pasuje do E30 choć jest oklepany ale pamiętaj tylko rozmiar 16/9 cali


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lutego 2007, 19:43 
amysle nad tym tematem , ale chcialem kuknac jak to bedzie wygladac a rozmiar 16 :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 20:18 
Offline
Forumowicz

Wiek: 48
Posty: 269
Lokalizacja: Wwa
Moje BMW: Czarne
wejdz na www.e30.de i wpisz sobie w puste okienko po prawej stronie na srodku to czego szukasz czyli np. 318 IS lub borbet A .
milego ogladania...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lutego 2007, 00:36 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
a moze ktos ma jakies doswiadczenia w e30 2,5 ja chce załozyc 60/40 ale podobno te 60 to za nisko czy to prawda??? moze to ktos potwierdzic? oczywiscie 16cali kółeczka najlepiej białe szprychy

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lutego 2007, 10:08 
Do 325 spokojnie możesz wkładać -60mm.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lutego 2007, 10:25 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
boje sie troche -60 bo kilka osób sie wypowiadało że ciagle wymieniali miski. lubie jak wózek ma glebe ale lubie tez szybko jeździeć. ktoś jeszcze ma swoje własne doswiadcenia? jeżeli by się tak dało to zapodał bym najchętniej -120/-60 hehe

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lutego 2007, 11:29 
To zrób osłonę miski. W silnikach 2.0 i 2.5 miska jest ze 2 cm wyżej od ziemi niż w 1.6 i 1.8 a jak chcesz mieć pewność,że będzie ok to zrób osłonę miski. Ja w 2.0 miałem obniżenie,że od miski do ziemi było 8-10cm (zapalniczka criket wchodziła na wcisk) i zrobiłem osłonę czasem gdzieś nią zawadzałem ale nigdy nie uszkodziłem.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lutego 2007, 18:26 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
mały i miałeś -60? jakie sprężyny? jakie amory? jak co i jak?? jakie koła??

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lutego 2007, 18:42 
Nie wiem ile dokładnie tam było sprężyn i amortyzatory spax z regulacją twardości.
Opony 195/50/15 czyli jeszcze koła obniżały dodatkowo bo były za małe.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2007, 11:24 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 691
Lokalizacja: DW
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: m52b25
E30 325 mialem przod -50mm jak kupilem od niemca .kolego dwa razy tafiona miska i dwa razy wymieniana.1raz(wroclaw ul.Rydgiera trafiony zatopiony) wymienilem miske i stwierdzilem ze bede uwazal .ale co to za jazda chamowanie przed każdą nierownoscia a ja lubie szybko jezdzic nawet sie z nikim nie poscigasz bo jak ci ucieknie gdzies na dziury to musisz odpuscic .2raz(wroclaw ul,Zmigodzka przejazd kolejowy trafiony zatopiony} sie poddalem wymienilem sprezyny na orginaly.koszta 1raz miska(uzywka) + wymiana + olej 500zl .2raz miska(uzywka) + wymiana +olej +srprezyny(nowe)+wymiana 880zl. jakies pytania zycze powodzenia kolego .tez chcialem miec bete zucona na glebe bo fajnie wyglada i trakcja lepsza.ale w polsce to porazka .....(przy glebie -50mm puszka po piwie lezaca poziomo nie miesci sie miedzy asfaltem a miska) tera mam orginal zawias i latam po wro bez problemow. jak jestes gruby w portfel to eksperymentuj z gleba we wrocku .to jest moje skromne zdanie zrobisz jak uwazasz .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2007, 15:59 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
adihash a na jakich kołach była? moze jakieś małe były. ja na 205/55/15 teraz mam glebe -50 i nie nazekam, a planuje 16' i glebe -60 cos twardego bo te co mam to chyba jednak od r4 sa bo troche zamiękkie są i na duzych dołach przy prędkosci dziwnie leci do góry :mur: nie planuje wymiany amorów (kasa). sam juz nie wiem, ale cos bardziej jednak -60 mi chodzi po głowie moze i osłona ggrrrruuba pod motor. samochód mam raczej do przyjemnosci wiec jak na rybki albo do lasu to w drugi wsiadam.

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL