BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 18 kwietnia 2024, 01:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E34] przyciemnienie przednich reflektorów
PostNapisane: 27 lutego 2007, 21:42 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 10
Lokalizacja: ÂŁeba
Witam wszystkich.
Czy ktoś z szanownych kolegów próbował samodzielnie przyciemniać, (bądź znany mu jest sposób na wykonanie takowego zabiegu) reflektory przednie w e34?
Jeżeli tak to proszę o porady gdyż w związku ze zmiana kloszy mam zamiar dokonać takowej odmiany oblicza mojej beci.
Pozdrawiam. :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lutego 2007, 23:47 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1551
Lokalizacja: Kozienice
Ja bym na twoim miejscu zainwestował w lampy Black Hella. Bo z takim przyciemnianiem to
nie wiadomo co bedzie w nocy. To tylko takie moje zdanie, chyba ze chcesz sie bawic w malowanko!

_________________
Moja lalka E46
Zwiastun ///3ERFEST
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lutego 2007, 03:52 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
ja bym sie w to nie bawil tylko kupil black hella krotkie to pestka jak jest soczewka bo tylko plastiki pomalujesz0 ale z dlugimi tego nie zrobisz tam jest cos jak lustro i jak to pomalujesz to nie bedziesz mial dlugich a wtedy pozegnasz sie z dowodem na pierwszej kontroli a najwazniejsze chyba jest twoje bezpieczensto za lampy dasz kolo 100-150zl za strone tylko musisz poszukac a swoje mozesz za tyle samo sprzedac a uwiez mi ze i tak i tak je sprzedaz i to nawet w szybkim czasie lampy i zderzaki i chlodnice to najmniej spotykane czesci na zlomach :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lutego 2007, 07:24 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
a ciekawe czy ktoś próbował malować klosze od środka, ciekawe jaki to by był efekt???
skoro itak ma wymieniać klosze to można by sprubować :zakrecony:

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lutego 2007, 07:53 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 10
Lokalizacja: ÂŁeba
a gdzie mogę kupić oryginalnie przyciemnione lampy za cenę 100-150 zł za stronę?
To co do tej pory znalazłem na allegro i nie tylko to lampy hella za komplet używany około 250zł za stronę a nowe ponad 670.
Czy ktoś wie czym ściemniają lustra w firmach zajmujących się przerubkami i regeneracją lamp?
Pozdrawiam. :szok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lutego 2007, 09:18 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
mcgiver napisał(a):
a ciekawe czy ktoś próbował malować klosze od środka, ciekawe jaki to by był efekt???
skoro itak ma wymieniać klosze to można by sprubować :zakrecony:


no oczywiscie ze od srodka tylko i wylacznie i to nie maluje sie kloszy tylko ten srodek :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lutego 2007, 09:24 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
Robert Rawa napisał(a):
a gdzie mogę kupić oryginalnie przyciemnione lampy za cenę 100-150 zł za stronę?
To co do tej pory znalazłem na allegro i nie tylko to lampy hella za komplet używany około 250zł za stronę a nowe ponad 670.
Czy ktoś wie czym ściemniają lustra w firmach zajmujących się przerubkami i regeneracją lamp?
Pozdrawiam. :szok:


to poszukaj samych dlugich czarnych a krotkie sam zrobisz jak masz soczekwe jest to banal trzeba tylko zdjac szklo dodam ze najlepiej to zrobic odrazu jak zjadziesz z trasy bo klej sie nagrzeje od silnika i nie trzyma tak mocno a stluc jest bardzo prosto a jak nie to zostaje opalarka klosz z dlugich jest zdjac prosciej dla wprawionego tylko trzeba ostroznie uzyc kombinerek powiem ci tylko ze robi sie to kolo 8-10 godzin z duzym stresem a jak potluczesz to wyjdzie na to samo jak chcesz jakies rady na ten temat to zapraszam na pw bo rozbieralem te lampy na czesci pierwsze :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lutego 2007, 17:43 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 10
Lokalizacja: ÂŁeba
Dzięki Jasiu za informację, jak zacznę rozbierać i napotkam problem to będę szukał rady u ciebie, a na razie czekam nadal na opinie i pomysły związane ze ściemnieniem lustra w długich i plastikowego odbłyśnika w drogowych. A może jakieś chemikalia barwiące? Może ktoś ma jakieś pomysły?
Pozdrawiam.
:cool:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lutego 2007, 18:08 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
pozar_morza napisał(a):
Robert Rawa napisał(a):
a gdzie mogę kupić oryginalnie przyciemnione lampy za cenę 100-150 zł za stronę?
To co do tej pory znalazłem na allegro i nie tylko to lampy hella za komplet używany około 250zł za stronę a nowe ponad 670.
Czy ktoś wie czym ściemniają lustra w firmach zajmujących się przerubkami i regeneracją lamp?
Pozdrawiam. :szok:


to poszukaj samych dlugich czarnych a krotkie sam zrobisz jak masz soczekwe jest to banal trzeba tylko zdjac szklo dodam ze najlepiej to zrobic odrazu jak zjadziesz z trasy bo klej sie nagrzeje od silnika i nie trzyma tak mocno a stluc jest bardzo prosto a jak nie to zostaje opalarka klosz z dlugich jest zdjac prosciej dla wprawionego tylko trzeba ostroznie uzyc kombinerek powiem ci tylko ze robi sie to kolo 8-10 godzin z duzym stresem a jak potluczesz to wyjdzie na to samo jak chcesz jakies rady na ten temat to zapraszam na pw bo rozbieralem te lampy na czesci pierwsze :)


ja ściągałem szkło ze świateł mijania. i grzałem opalarką lampe chyba z 20 min jak nie wiecej. akurat był to egzemplarz przeznaczony na zniszczenie więc troche szkła się pokruszyło i plastik troche powiginał. ogólnie nie jest łatwo zdjąć szkło ze świateł mijania. a z długimi jest podobnie czy tak jak napisałeś że dużo gorzej... ?? mnie czeka takie rozbieranie wiec musze się czegoś dowiedzieć:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lutego 2007, 18:42 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
ja ściągałem szkło ze świateł mijania. i grzałem opalarką lampe chyba z 20 min jak nie wiecej. akurat był to egzemplarz przeznaczony na zniszczenie więc troche szkła się pokruszyło i plastik troche powiginał. ogólnie nie jest łatwo zdjąć szkło ze świateł mijania. a z długimi jest podobnie czy tak jak napisałeś że dużo gorzej... ?? mnie czeka takie rozbieranie wiec musze się czegoś dowiedzieć:D[/quote]

dlugie nawet nie grzej tylko kombinerkami odginaj blache samo odejdzie a z tego co widzialem po rozebraniu black hell one maja (dlugie) w poziomi i w pionie blache pomalowana na czarno i tyle reszta to raczej zludzenie tego lustyra chyba sie nie przyciemnia ale dorobic cos takiego bedzie ciezko zeby nie zniszczyc lustra


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 marca 2007, 09:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
Robert Rawa napisał(a):
Witam wszystkich.
Czy ktoś z szanownych kolegów próbował samodzielnie przyciemniać, (bądź znany mu jest sposób na wykonanie takowego zabiegu) reflektory przednie w e34?
Jeżeli tak to proszę o porady gdyż w związku ze zmiana kloszy mam zamiar dokonać takowej odmiany oblicza mojej beci.
Pozdrawiam. :hyhy:


Dla mnie jest to cepelia. Zainwestuj w Black Hella a jeśli nie dysponujesz środkami kup zwykłe bo naprawde nie ma jak bezpieczeństwo a przez przyiemnione domowymi sposobami lampy możesz narobić kłopotu sobie i innym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 marca 2007, 23:55 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 840
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Moje BMW: E39 528i
Kod silnika: M52B28
Ja widzialem jak koleś w E30 sobie czarne rajstopy naciągnoł na lampy i przycisnoł je ramkami lamp :rotfl: Też jakieś sposón, ale jak dla mnie to już agro tuning :rotfl:

_________________
zobacz moje E39
viewtopic.php?f=6&t=80279&p=885097#p885097
zobacz moje byłe E39
viewtopic.php?t=16284
zobacz moje byłe BMW E34:
viewtopic.php?t=1557
viewtopic.php?t=8082


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 marca 2007, 09:10 
pozar_morza napisał(a):
ja bym sie w to nie bawil tylko kupil black hella krotkie to pestka jak jest soczewka bo tylko plastiki pomalujesz0 ale z dlugimi tego nie zrobisz tam jest cos jak lustro i jak to pomalujesz to nie bedziesz mial dlugich a wtedy pozegnasz sie z dowodem na pierwszej kontroli a najwazniejsze chyba jest twoje bezpieczensto za lampy dasz kolo 100-150zl za strone tylko musisz poszukac a swoje mozesz za tyle samo sprzedac a uwiez mi ze i tak i tak je sprzedaz i to nawet w szybkim czasie lampy i zderzaki i chlodnice to najmniej spotykane czesci na zlomach


Na długich musisz zamontować czarne krzyże, a na krótkich to tylko malujesz te bzdeciki, znam gościa co za 150zł przerabia Zwykłe lampy na Black Hella za 150zł ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 marca 2007, 10:59 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
Świetnie, że znasz takiego człowieka, ale może podał byś jakieś namiary na niego?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 marca 2007, 11:43 
valdorane napisał(a):
Świetnie, że znasz takiego człowieka, ale może podał byś jakieś namiary na niego?


Aha sory nie zauważyłem ze nie dałem :rotfl:

GG: 2213917
User o Nicku Nokerman ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 marca 2007, 22:46 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
150zł + przesyłka w dwie strony, chyba że ktoś jest z Puław...


Mijania soczewki to tylko chromowaną ramkę ozdobną się robi na czarno - zero druciarstwa. Szkło lepiej wybić i kupić nowe na allegro - stare i tak jest w kamieniach.

Długie to nie żadne malowanie a czarne blachy krzyże wstawione w poprzek że ich czarny kolor odbija sie w odbłyśniku. Czasami widać nieudolność tej roboty, bo widać krzyże z daleka....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL