BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 1 maja 2024, 21:52

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 marca 2007, 20:39 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
misssiaq6 napisał(a):
zmierzałem do tego że przerobienie zwykłych na black nie jest druciarstwem.

no to zwracam honor ;)

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 marca 2007, 21:39 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
tak krzyże musza być dopasowane do powieżchni szkła czyli wypukłe bo jak bedą płaskie to nie bedą wystarczajace ciemne po zamontowaniu. ja wole zrobic samemu krzyze a to co zostanie w kielni to przeznaczyć na szpere lub np. blosa. samoróbka wcale nie oznacza druciarstwa ale jak sie nie ma zdolnosci to moze to i tak wyglądać hehe aha e34 ma podobne lampy wiec na tym samym rzecz polega a krótkie śwaitła robi sie malując poprostu plastik który tam jest na czarno w rzeczy samej to "druciarstwo" niczym sie nie ruzni od helli poza ceną :D

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 08:32 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
a skad wiecie ze te lampy od zwyklych nie maja moze mocniejszych odblaskow? ja bym sie nie bawil w przerobki bo to jest bezpieczenstwo na drodze moze cos sie rozni czego nie da sie zobaczyc na gole oko a w oryginale mam chociaz pewnosc ze jest to z homologacja


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 09:24 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Hella w ogóle nie robi lamp typu black do BMW, tylko i wyłącznie do golfa 3. sprawdzałem na stronie. Jedynymi firmami jest in-pro i FK ale oni robią soczewki z ringami i te lampy kosztują ponad 1000 zł. do kombi białych kierunków nie ma, na przód black helli nie ma, wk****a mnie to jak nie wiem! :zly: robią kierunki boczne dymione, przednie dymione ale kloszy dymionych to już nie ma :zly:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 09:54 
http://forum.beemka-klub.pl/viewtopic.p ... c&start=25

Przykro mi ze muszę dać linka z innego forum, ale tu jest to dość dobrze opisane i bardzo ładnie to wychodzi, aha czytajcie od drugiej strony :ok:
Tylko boje sie aby szkiełko od lamp nie pękło przy rozklejaniu :kwasny:

Ja te lampy na pewno przerobie i zrobię fotki jak to wyszło, więc ja zrobię to pierwszy a potem 150zł i komuś przerobie :rotfl:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 10:40 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
ja tam bym się aż tak tym nie przejmował, że klosz pęknie, bo stare klosze i tak już sa matowe od kamieni.
jak będę przerabiał to chyba zamówie komplet kloszy i odrazu wymienię .
Te 130 za nowe klosze to żaden koszt w porównaniu do osiągniętego efektu

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 10:46 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
DAREX napisał(a):
Ja te lampy na pewno przerobie i zrobię fotki jak to wyszło, więc ja zrobię to pierwszy a potem 150zł i komuś przerobie :rotfl:

ja czekam na efekt końcowy... mam nadzieje że zdjęcia będą na forum w tym temacie :) jest jakiś termin w którym chcesz skończyć tą modyfikacje??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 10:47 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
Rafał525TDSt napisał(a):
Hella w ogóle nie robi lamp typu black do BMW, tylko i wyłącznie do golfa 3. sprawdzałem na stronie. Jedynymi firmami jest in-pro i FK ale oni robią soczewki z ringami i te lampy kosztują ponad 1000 zł. do kombi białych kierunków nie ma, na przód black helli nie ma, wk****a mnie to jak nie wiem! :zly: robią kierunki boczne dymione, przednie dymione ale kloszy dymionych to już nie ma :zly:


mocno sie mylisz sa black hella do bmw na 100% nie jeden z forum takie posiada np. ja i frank i sa to 100% oryginaly na stronce to sobie mozesz szukac stronka to nie wszystko to tak jakbys powiedzial ze na stronce bmw znajdziesz kazdy model a nie znajdziesz


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 10:49 
mcgiver napisał(a):
ja tam bym się aż tak tym nie przejmował, że klosz pęknie, bo stare klosze i tak już sa matowe od kamieni.
jak będę przerabiał to chyba zamówie komplet kloszy i odrazu wymienię .
Te 130 za nowe klosze to żaden koszt w porównaniu do osiągniętego efektu


No ja tez bym sie nie martwił, ale moje wyglądają jak nówki, i szkoda by było kupić jakieś podróby z allegro jak teraz są oryginalne Hella!
Na razie wycinam krzyże z kartonu aby dopasować do lampy, a później będę wycinał w aluminium(grubość jedni mówią ze 0,6mm ma oryginał, a jedni mówią ze 2mm wygląda lepiej), jak myślicie jaka grubość będzie najlepsza, na szczęście mam jedną zapasową lampę aby na niej testować ;)

Oczywiście ze zdjęcia będą na tym forum a jakby inaczej :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 10:51 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
DAREX napisał(a):
http://forum.beemka-klub.pl/viewtopic.php?t=9349&postdays=0&postorder=asc&start=25

Przykro mi ze muszę dać linka z innego forum, ale tu jest to dość dobrze opisane i bardzo ładnie to wychodzi, aha czytajcie od drugiej strony :ok:
Tylko boje sie aby szkiełko od lamp nie pękło przy rozklejaniu :kwasny:

Ja te lampy na pewno przerobie i zrobię fotki jak to wyszło, więc ja zrobię to pierwszy a potem 150zł i komuś przerobie :rotfl:


jak tego nie robiles to na 100% peknie :) rozkleic bardzo ciezko najlepiej w lato jak auto ledwo zjedzie z trasy ale to i tak tylko jedna rozkleisz bo reszta ostygnie nim to wyjmiesz :) a opalarka nie da rady lepiej juz kup nowe klosze a stare powybijaj


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 10:54 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
DAREX napisał(a):
mcgiver napisał(a):
ja tam bym się aż tak tym nie przejmował, że klosz pęknie, bo stare klosze i tak już sa matowe od kamieni.
jak będę przerabiał to chyba zamówie komplet kloszy i odrazu wymienię .
Te 130 za nowe klosze to żaden koszt w porównaniu do osiągniętego efektu


No ja tez bym sie nie martwił, ale moje wyglądają jak nówki, i szkoda by było kupić jakieś podróby z allegro jak teraz są oryginalne Hella!
Na razie wycinam krzyże z kartonu aby dopasować do lampy, a później będę wycinał w aluminium(grubość jedni mówią ze 0,6mm ma oryginał, a jedni mówią ze 2mm wygląda lepiej), jak myślicie jaka grubość będzie najlepsza, na szczęście mam jedną zapasową lampę aby na niej testować ;)

Oczywiście ze zdjęcia będą na tym forum a jakby inaczej :)


darex bedzie potrzebna ci spawarka :) z tylu lampy trzeba zrobic 4 dziury i przyspawac te krzyze bo niby jak sie beda trzymac? i one nie maja byc wypukle do klosza tylko do srodka lampy nie moga dotykac szkla bo to bedzie wygladac bardzo zle


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 10:59 
Tak wygląda oryginalna nowa Black Hella cena od 1500-2000zł

Obrazek


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 11:03 
pozar_morza napisał(a):
darex bedzie potrzebna ci spawarka :) z tylu lampy trzeba zrobic 4 dziury i przyspawac te krzyze bo niby jak sie beda trzymac? i one nie maja byc wypukle do klosza tylko do srodka lampy nie moga dotykac szkla bo to bedzie wygladac bardzo zle


Jak sie dobrze przypasuje krzyże to lampa będzie je trzymać :ok:
Zobacz tu:

http://forum.maxbimmer.pl/topics19/czar ... 03a6303317

Na to zdjęcie poglądowe jak wygląda krzyż tam są takie zaczepy jakby i jest trzeba zagiąć i one wtedy trzymają krzyż :ok:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 11:07 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
DAREX napisał(a):
pozar_morza napisał(a):
darex bedzie potrzebna ci spawarka :) z tylu lampy trzeba zrobic 4 dziury i przyspawac te krzyze bo niby jak sie beda trzymac? i one nie maja byc wypukle do klosza tylko do srodka lampy nie moga dotykac szkla bo to bedzie wygladac bardzo zle


Jak sie dobrze przypasuje krzyże to lampa będzie je trzymać :ok:
Zobacz tu:

http://forum.maxbimmer.pl/topics19/czar ... 03a6303317

Na to zdjęcie poglądowe jak wygląda krzyż tam są takie zaczepy jakby i jest trzeba zagiąć i one wtedy trzymają krzyż :ok:


te wlasnie zaczepy sie montuje do dziury i spawa a tak to beda ci te krzyze stukac o szklo i efekt bedzie lipa


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 11:09 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
mozesz to tez w sumie przykleic czyms bardzo mocnym


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 11:11 
Już lampa leży mi na biurku, w garażu mam parę dużych garnków aluminiowych, wezmę z nich spody maja grubość 1,8mm :hyhy:
Jasiu spawarkę mam a powiedz mi jeszcze jaką elektrodę użyć :rotfl:
Masz racje nie będę robił wypukłych do klosza tylko do środka lampy oczywiście, bo w oryginale nie dotykają szkła ??


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 11:13 
Mam mocny czarny klej kopalniany do tego jeszcze sylikon czarny a te dziurki zrobię w lampie i zagne te zaczepy i zakleję dodatkowo klejem :ok:


Ostatnio edytowano 18 marca 2007, 11:15 przez DAREX, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 11:14 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
DAREX napisał(a):
Już lampa leży mi na biurku, w garażu mam parę dużych garnków aluminiowych, wezmę z nich spody maja grubość 1,8mm :hyhy:
Jasiu spawarkę mam a powiedz mi jeszcze jaką elektrodę użyć :rotfl:
Masz racje nie będę robił wypukłych do klosza tylko do środka lampy oczywiście, bo w oryginale nie dotykają szkła ??


nie dotykaja na tej stronce co podales widac jak wygladaja a od siebie moge dodac ze te krzyze sa rowno z rantem lampy gdzie przychodzi klosz moge ci to mniej wiecej narysowac ale to pozniej


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 11:16 
pozar_morza napisał(a):
nie dotykaja na tej stronce co podales widac jak wygladaja a od siebie moge dodac ze te krzyze sa rowno z rantem lampy gdzie przychodzi klosz moge ci to mniej wiecej narysowac ale to pozniej


No jakbyś mógł był bym bardzo wdzięczny :ok:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2007, 11:28 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
Obrazek

a te czarne kosteczki to mniej wiecej tam maja byc dziury zeby te zaczepy zrobic mozna to klejem przywalic tak wyglada oryginal ale ja bym tego nie robil zreszta widac mala roznice w kloszu krotkich ma takie koleczko na postojowke biale lampy maja inaczej

Obrazek

porownaj z twoim zdjeciem black hella ja bym sie nie bawil w takie przerobki


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 45 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL