BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 12 maja 2024, 11:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Exx] Zniszczone siedzenia - zakup pokrowców
PostNapisane: 7 kwietnia 2007, 13:33 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1614
Moje BMW: kiedyś było
No więc mam ładne fotele (szary materiał), ale ponieważ wymieniłem fotel kierowcy (bo był uszkodzony), to ma on inny kolor niż reszta i jest mocno przetarty. Do tego tylne oparcie z podłokietnikiem (prawdopodobnie z E36 - to nie mój pomysł) jest także w innym kolorze.

Wniosek jest prosty: obszyć lub pokrowce. Ponieważ obszycie to droga impreza, to zostanę przy wersji ekonomicznej. Potrzebuję więc pokrowców. Nie interesuję mnie jakieś jaskrawe kolorki, super wzory, kwiatki i pseudo tuning. Potrzebuję dobrej jakości pokrowców, które ładnie będą przylegać do foteli.
Całkiem nieźle wyglądają te i do tego podobne kolorystycznie do oryginału, więc nie będą się odróżniać od boczków. Poza tym niezłe są te. Tyle, że tutaj martwi mnie błyszczący materiał oraz jego jakość. Podobnie tutaj.

Możecie coś polecić?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwietnia 2007, 13:50 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2408
Lokalizacja: dolnoÂślÂąskie
odradzam tego typu wynalazki :wstyd:

zainwestuj w drugi fotel do kompletu (albo pomysl nad caloscia), moze jakies sportowe, zeby to mialo rece i nogi

_________________
pozdro!
| a w uszach koncert rzędowej szóstki |


-> Zobacz Moja Bunie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwietnia 2007, 14:02 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1614
Moje BMW: kiedyś było
Wiedziałem, że tak będzie. :zalamany:
Niestety opcja "zainwestuj" to fajnie na forum wygląda. Od strony praktycznej wolę pokrowce, bo po prostu auto jest warte tyle, że komplet ładnych, zadbanych foteli podniesie jego wartość o 1/7 nawet, co jest bez sensu.

Poza tym sprzedałem (potępione przez Was) felgi Dezent i szukam nowych, więc wydatki już mam zaplanowane na ten miesiąc. Że nie wspomnę, iż nie widzę sensu wymieniać foteli, skoro teraz wszystkie są sprawne. Jak bym miał wymieniać, to już bym wolał, aby mi żona kumpla obszyła - bawi się w takie rzeczy.

Wracając do tematu, to te ostatnie pokrowce jednak odrzucam - jednak nie podobają mi się. W grę wchodzą pierwsze (wygląd) i drugie (cena). Może macie jakieś inne propozycje?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwietnia 2007, 15:14 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1551
Lokalizacja: Kozienice
Te pokrowce są nie bardzo! Skoro mówisz, że żona znajomego szyje takie rzeczy to bym się nie zastanawiał! Napewno uzyskasz lepszy efekt niż te Tuning pokrowce!
Dołożysz pare zł, i będziesz się cieszył, a z pokrowcami to się idzie zachlastać!

_________________
Moja lalka E46
Zwiastun ///3ERFEST
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwietnia 2007, 15:48 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 3382
Lokalizacja: Gliwice
Moje BMW: *
Kod silnika: *
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147922
Nie no to co pokazujesz tutaj to szczyt tandety... smoki na czerwonym materiale, czy pokrowce wyglądające jak mój pluszowy miś z lat dzieciństwa... bleee...

...ja po kupnie auta miałem podobny prolem... kupiłem je z obskurnymi pokrowcami i chciałem zdjąć po zakupie... zdejmuje a tam niespodzianka (przykra) - wszystko poprzecierane... żeby też nie wydawać zbyt wiele pieniędzy a obszycie całości (razem z tyłem sporo by wyszło) - kupiłem pokrowce... wiadomo, że pokrowce nigdy idealne nie będą, ale moim obiektywnym mniej lub bardziej zdaniem - nie widziałem u nikogo lepiej wyglądających pokrowców.... te są dość fajnie spasowane, dwu częściowe, a nie jedno, co też ma znaczenie, mocuje się je na wiele haczyków, więc się nie obsuwają itp. itd.

http://allegro.pl/item180163487_pokrowc ... _dech.html

ja mam wersję 9 - możesz zobaczyć foty w mojej galerii, ale i tak na żywo wyglądają lepiej....

_________________
"moje ex": E92 | E36 | E30


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwietnia 2007, 15:56 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2588
Lokalizacja: Dziki ZachĂłd
Moje BMW: 323i
Kod silnika: M52TuB25
Jak już pokrowce to lepiej bez żadnych wzorków i śmiesznych obrazków, bo to brzydkie jest wtedy po prostu. pamo te komplety co je przedstawiłeś są całkiem całkiem... póki nie stać mnie na skóry i inne takie to chyba zastanowię się nad takim rozwiązaniem :)

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwietnia 2007, 16:11 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1614
Moje BMW: kiedyś było
No więc od razu mówię, że interesują mnie jedynie czarne i odcienie szarości. To, że tam są czerwone to już nie moja wina. :P

Po przemyśleniach doszedłem do wniosku, że tylko te pierwsze naprawdę mi się podobają. Smoki są fajne, ale materiał beznadziejny.

pamo:
Te, co pokazałeś rzeczywiście są fajne. Rozważyłbym 7, 9 i 12. Najlepszy byłby 9 ze środkiem z 7, no ale nie ma.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2007, 08:44 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 179
Lokalizacja: Miko³ów
Powodzenia w zakładaniu tych pokrowców :hyhy: niewiem jak w E30, ale w E36 to jest koszmar :kwasny: Wszystkie te plastikowe spinki w przednich fotelach połamane :kwasny: teraz siedze jak w gnieździe :hyhy:

_________________
Jak kraœÌ to miliony...
Jak szaleĂŚ to BMW...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2007, 12:07 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1614
Moje BMW: kiedyś było
Zakładałem już pokrowce do Una i specjalnych utrudnień nie było. Do tego zaczepy były metalowe. Myślę, że i tutaj sobie poradzę...

Nadal jednak nie wiem, czy brać Q-Line, czy nr 7 z linka podanego przez pamo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2007, 12:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
te pokrowce co podał pamo wyglądają najsolidniej i najmniej festyniarsko :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2007, 17:35 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1314
Lokalizacja: Szczecin
Moje BMW: M3
moja rada: zamiast wydawac kase na pokrowce :wstyd: kup felgi, na ktore masz juz srodki . . . a jak zarobisz jakis grosz to kup fotel :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 kwietnia 2007, 19:19 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 344
Lokalizacja: GdaĂąsk
nie kupuj zadnych pokrowców ... ! zostaw tak jak jest... a jak przyjdzie kasa to pomyśl nad fotelem do kompletu ...

niestety dobry komplet siedzień sporo kosztuje ... jak kupowalem swoje auto to cena samych przednich foteli kieorwnicy i gałki drewnianej alpiny to było 60% ceny auta :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :D :D :D

_________________
e21 335 csi reconstruction in progess ;]
-------------------------------------------------------dyfer od e24 m635csi sprzedam ;] stan ideaÂł nowy olej
-------------------------------------------------------
zawiecha gwintowana i heble z 540i w e21 - projekt w przygotowaniu ;) niach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 kwietnia 2007, 07:55 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1926
Lokalizacja: Częstochowa
Moje BMW: 530i
Kod silnika: M54B30
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=149340
Jeśli chodzi o pokrowce, to polecam firmy www.jakbet.pl - sprzedaje je od 3 lat i jeszcze nie miałem ani jedenej reklamacji, może i są droższe niż te z allegro ale polecam je. Wejdz sobie na stronke i znajdz numer i zadzwoń ;)

_________________
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=149340
Niebieski junkers w mpaku !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwietnia 2007, 22:15 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
ULLISSES napisał(a):
Całkiem nieźle wyglądają te i do tego podobne kolorystycznie do oryginału, więc nie będą się odróżniać od boczków. Poza tym niezłe są te.


Fak men... to teraz pojechałes... :szok:
Poszukaj po szrotach albo na allegro fotelika który będzie miał taką tapicerkę jak Ty i nie baw się w takie szity jak pokrowce.. pokrowce były dobre do elegantów a nie do bmw...

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwietnia 2007, 00:00 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1551
Lokalizacja: Kozienice
Pułkownik Zuber napisał(a):
Fak men... to teraz pojechałes... :szok:
Poszukaj po szrotach albo na allegro fotelika który będzie miał taką tapicerkę jak Ty i nie baw się w takie szity jak pokrowce.. pokrowce były dobre do elegantów a nie do bmw...


W końcu ktoś powiedział prawde!!! :hurra: :hurra: :hurra:

_________________
Moja lalka E46
Zwiastun ///3ERFEST
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL