BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 20 kwietnia 2024, 00:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 17:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6907
Lokalizacja: JP
Damianrotfl napisał(a):
nie wiem czy coś ruszyło w temacie klap CSL (incoming coś tam załatwia) ale wczoraj natknołem się na tą aukcje na ebay'u. Spzedawca sprzedał już 21 sztuk.

http://www.ebay.com/itm/E46-CSL-TRUNK-F ... 7c&vxp=mtr

to jest takie samo dziadostwo jak u nas mają i ciężko ze spasowaniem ?
cena jest nawet fajna więc myśle ze jak by ładnie leżała na aucie to można by się zainteresować jakimś grupowym zakupem, co sądzicie o tej klapie ?


To klapa z Chin, wiec nie zdziw sie jak bedzie problem ze spasowaniem. To inny produkt niz to co jest na allegro, te w wiekszosci sa lepione u nas, ale moim zdaniem porownywalnej jakosci.

Nie zdziw sie tez jak Ci wysla jedna z tych gorzej pasujacych, bo realnie zwrot tego towaru do sprzedawcy bedzie dla Ciebie niemozliwy (albo bardzo kosztowny).

Sa oczywiscie firmy, ktore produkuja klapy dobrze pasujace, ale one odpowiednio kosztuja, bo ktos kontroluje ich jakosc, sa produkowane troche w innych warunkach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 17:33 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 1235
Lokalizacja: śląsk
Moje BMW: e46 330ci
Kod silnika: M54B30
no to racja, jak to ma być też produkt słabej jakości to lepiej już kupić w PL i wtedy nie ma problemów z odesłaniem (nie będzie to tak kosztowne)

kurde dziwne to troche, że chętnych na klape na wzór CSL jest dużo a nie ma możliwości kupienia dobrze pasującej klapy ( pomijam ori za 3500k)

Vermilion a są takie firmy może w PL co mają takie dobrze pasujące klapy, no i z czego one są wykonywane : ABS, włókno węglowe ? aha ile takowe kosztują ?

_________________
...work in progres, stay tuned for final look...

http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=103307

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 17:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 9899
Moje BMW: E46Coupe
Garaż: /E46Turbo
320Cd @ 2.5 M50Turbo.
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=86&t=94261
W Polsce importerem produktów seibon jest best-performance bodajże, z Częstochowy. Koszt 3500zł jak dobrze pamiętam. Carbonowa ;)

Ori z ASO podobnie chyba 3200zł i jest ona z prasowanego laminatu i carbonu. Jedyna wersja z użyciem laminatu która nie wyglada jak kajak :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 18:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6907
Lokalizacja: JP
Damianrotfl napisał(a):
kurde dziwne to troche, że chętnych na klape na wzór CSL jest dużo a nie ma możliwości kupienia dobrze pasującej klapy ( pomijam ori za 3500k)


Bo wszyscy sa tak chetni, ze jak przychodzi co do czego, to ciezko wydac 2500-3000 zl na taka klape, ktora bedzie miala rozsadna jakosc.

Damianrotfl napisał(a):
Vermilion a są takie firmy może w PL co mają takie dobrze pasujące klapy, no i z czego one są wykonywane : ABS, włókno węglowe ? aha ile takowe kosztują ?


Na stanie, watpie. Raczej z wlokna weglowego.

deejeys napisał(a):
W Polsce importerem produktów seibon jest best-performance bodajże, z Częstochowy. Koszt 3500zł jak dobrze pamiętam. Carbonowa ;)


Seibon tez miewa problemy ze spasowaniem, ale kupujesz wtedy od polskiej firmy i mozesz zwrocic bez problemu. Produkty seibona maja tylko wierzchnia warstwe z wlokna weglowego, szkielet jest z wlokna szklanego (chyba, ze mowimy o czesciach z Dry Carbonu).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 21:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Oryginalna klapa CSL w ASO to obecnie 4000zł ale pasuje idealnie nic innego sensownego nie ma po co pakować się w jakiegoś seibona za 3500 który i tak jest gorszy od oryginału.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 21:40 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 1235
Lokalizacja: śląsk
Moje BMW: e46 330ci
Kod silnika: M54B30
Vermilion napisał(a):
Bo wszyscy sa tak chetni, ze jak przychodzi co do czego, to ciezko wydac 2500-3000 zl na taka klape, ktora bedzie miala rozsadna jakosc.


Wiesz jak to jest w PL stosunek zarobki/koszta produktów. Jeśli chodzi o e46 to jest auto dostępne dla większości przeciętnych ludzi, gadżet taki jak klapa CSL jest ekstra (myśle o nim tylko dlatego że jestem studentem i nie mam innych większych wydatków, narazie :D ) i każy kalkuluje, że jak ma dać 2500-3500 za jakąś klapę to woli tą kase przeznaczyć na coś innego felgi, poprawienie osiągów, czy jeszcze inne bajery. Sam uważam że tyle kasy za jakąś klape to troche sporo, swoją drogą co jest tak drogiego w całym przygotowaniu odpowiedniej formy i produkcji takich klap z odpowiedniego materiału :zdziwko:

Vermilion napisał(a):
Seibon tez miewa problemy ze spasowaniem, ale kupujesz wtedy od polskiej firmy i mozesz zwrocic bez problemu. Produkty seibona maja tylko wierzchnia warstwe z wlokna weglowego, szkielet jest z wlokna szklanego (chyba, ze mowimy o czesciach z Dry Carbonu).


Do firmy z czewy mam rzut beretem więc to najlepsza opcja, ale jak to jest wykonują ją najpierw z włókna szklanego a pożniej naklejają na to powłoke carbonową, przecież to produkt podobny to tych zwykłych a oni chcą za to 3500zł troche nienormalne :zdziwko:


--==Mały==-- to widze, że ASO podnosi ładnie ceny na większość produktów :/

_________________
...work in progres, stay tuned for final look...

http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=103307

Obrazek


Ostatnio edytowano 24 stycznia 2013, 21:44 przez Damianrotfl, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 21:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 9899
Moje BMW: E46Coupe
Garaż: /E46Turbo
320Cd @ 2.5 M50Turbo.
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=86&t=94261
Zobaczymy jak moja do mnie przyjdzie jak będzie wyglądać...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 21:46 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 1235
Lokalizacja: śląsk
Moje BMW: e46 330ci
Kod silnika: M54B30
deejeys jak ją dostaniesz z miesięcznym zapasem ryżu to ja się pisze na nią już :rotfl:
aha powiedz mi tylko czy ta co ją zamawiasz ma listwę na lampki rejestracji? ori nie ma i wygląda dużo lepiej

_________________
...work in progres, stay tuned for final look...

http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=103307

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 21:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Nie podnosi wręcz przeciwnie ja kupowałem jakoś 1,5-2lata temu to cena była 4200zł to zależy głównie od kursu euro. Po maksymalnym rabacie zapłaciłem wtedy 3800zł.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 21:57 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 1235
Lokalizacja: śląsk
Moje BMW: e46 330ci
Kod silnika: M54B30
z tego co kojarze to Ty albo inny forumowicz na mforum zbił cene juz do 3400, dobrze kojarze ?

_________________
...work in progres, stay tuned for final look...

http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=103307

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 22:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
3400zł było przy zakupie bodajże 5 czy 10 sztuk przy 1 sztuce min było 3700zł ale zamówiłem później i kurs euro się zmienił więc zapłaciłem 3800.
Co by nie mówić jest to bardzo dużo do tego dochodzą jeszcze lampki i kilka innych pierdół za ok 150zł.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 22:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6907
Lokalizacja: JP
Damianrotfl napisał(a):
Wiesz jak to jest w PL stosunek zarobki/koszta produktów. Jeśli chodzi o e46 to jest auto dostępne dla większości przeciętnych ludzi, gadżet taki jak klapa CSL jest ekstra (myśle o nim tylko dlatego że jestem studentem i nie mam innych większych wydatków, narazie :D ) i każy kalkuluje, że jak ma dać 2500-3500 za jakąś klapę to woli tą kase przeznaczyć na coś innego felgi, poprawienie osiągów, czy jeszcze inne bajery. Sam uważam że tyle kasy za jakąś klape to troche sporo, swoją drogą co jest tak drogiego w całym przygotowaniu odpowiedniej formy i produkcji takich klap z odpowiedniego materiału :zdziwko:


Wiem, wlasnie dlatego wytlumaczylem Ci dlaczego nie ma takich produktow na rynku. Dobrej jakosci klapa, ktora bedzie porownywalna jakoscia z oryginalna i dobrze zabezpieczona przed promieniowaniem UV tak aby nie trzeba bylo jej lakierowac (czyli to czego nie ma klapa oryginalna), musi kosztowac w przedziale, ktory Ci podalem, innej opcji poprostu nie ma.

Damianrotfl napisał(a):
Do firmy z czewy mam rzut beretem więc to najlepsza opcja, ale jak to jest wykonują ją najpierw z włókna szklanego a pożniej naklejają na to powłoke carbonową, przecież to produkt podobny to tych zwykłych a oni chcą za to 3500zł troche nienormalne :zdziwko:


Oni ich nie robia, Seibon to firma z USA, oni je tylko importuja pod Twoje zamowienie. Seibon na pewno pasuje duzo lepiej niz klapy z laminatu z allegro, ale tez nie jest idealny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 22:47 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 1235
Lokalizacja: śląsk
Moje BMW: e46 330ci
Kod silnika: M54B30
więć klapa wykonana w całości z włókna węglowego lub częściowo tak jak ta od SEIBON'a nie pofaluje?
wiadomo że włókno carbonowe tworzy specjalny wzór na którym będzie widać jakiekolwiek pofałdowanie mm

dużo pytań mam :) ale jak już wydawać tyle hajsu na taki bajer to lepiej za wczasu dowiedzieć się o jakości tych produktów i jak one się będą zachowywać pod działaniem UV

_________________
...work in progres, stay tuned for final look...

http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=103307

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 22:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6907
Lokalizacja: JP
Damianrotfl napisał(a):
więć klapa wykonana w całości z włókna węglowego lub częściowo tak jak ta od SEIBON'a nie pofaluje?
wiadomo że włókno carbonowe tworzy specjalny wzór na którym będzie widać jakiekolwiek pofałdowanie mm


Wiesz, nie spotkalem sie jeszcze z producentem, ktory daje na to gwarancje. Generalnie chodzi wlasnie o falowanie od nagrzania i zolkniecie.

Z falowaniem mozna sobie poradzic jakos konstrukcja - najdrozsze klapy czy maski np. Vorsteinera maja budowe kanapkowa, w srodku jest rdzen o przekroju plastra miodu - ktory nie tylko zmniejsza mase, ale tez ustrzywnia cala konstrukcje.

Damianrotfl napisał(a):
dużo pytań mam :) ale jak już wydawać tyle hajsu na taki bajer to lepiej za wczasu dowiedzieć się o jakości tych produktów i jak one się będą zachowywać pod działaniem UV


Chronic przed dlugotrwalym dzialaniem slonca.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 22:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Seibona ma chyba Pako na swojej M3 wiec możesz zapytać jak się sprawuje.
Ja jak kupowałem to czytałem na forach USA i wyszło,że Seibon nie jest idealny i warto jednak kupić ori.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 23:05 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 1235
Lokalizacja: śląsk
Moje BMW: e46 330ci
Kod silnika: M54B30
no wiesz jak SEIBON 3500 a ori w okolicach 4k do tego dochodzi fakt, że ori pasuje idealnie to nie ma dylematu którą, tylko teraz tak jak napisał Vermilion ori nie jest zabezpieczona przed promieniowaniem UV to też one mogą różnie się zachowywać przy dużym nagrzaniu. Troche to dziwne pomysł klapy bardzo fajny ale chyba nie dopracowany juz od samego etapu produkcji, szkoda że nie jest tworzona z blachy lub aluminium ale to wtedy więcej kg a csl miał ją redukować

_________________
...work in progres, stay tuned for final look...

http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=103307

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 25 stycznia 2013, 00:04 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 28
Posty: 1807
Lokalizacja: EBE
Moje BMW: E46 coupe
Kod silnika: M54 B25
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116277
Jest milion innych rzeczy do kupienia za 4000zł niż ta klapa. Ogólnie bardzo fajny mod. Ale sporo kosztuje.
I moim zdaniem warto kupić tą z ASO jak już ktoś chce kupować.

ale 4000 zł to głupota :dobani: :rotfl:

_________________
Wejdz, popatrz i oceń moją 325Ci coupe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 26 stycznia 2013, 18:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 9899
Moje BMW: E46Coupe
Garaż: /E46Turbo
320Cd @ 2.5 M50Turbo.
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=86&t=94261
http://allegro.pl/e46-coupe-csl-carbon- ... 60729.html

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 26 stycznia 2013, 20:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 3502
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: ///Z3
Kod silnika: M43TUB19
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=173199
Realizacja zamówienia 40 dni :zdziwko: Do cabrio to już sobie mogę pomarzyć o takiej klapie :(

_________________
BMW ///Z3
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] coupe klapa csl -orginal gdzie kupic?
PostNapisane: 26 stycznia 2013, 21:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 9899
Moje BMW: E46Coupe
Garaż: /E46Turbo
320Cd @ 2.5 M50Turbo.
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=86&t=94261
Piter, dlaczego?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL