BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 8 maja 2024, 19:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lipca 2007, 20:17 
Cytuj:
I tak dowodzik zabiorą


Słowa mojego ojca po skończeniu lamp "Szykuj pieniądze na mandat" :zdziwko:
myślę ze nie będzie tak źle w siódemce były czerwone kierunki i nikt sie nie czepiał :)
Z resztą dokończę to co zacząłem i zrobię foty, sami ocenicie :ok:


Ostatnio edytowano 5 lipca 2007, 12:29 przez DAREX, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lipca 2007, 20:20 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Mandatu nie będzie - zabiorą dowód. A wg mnie albo będzie brąz, albo nie będzie widać kierunku. Bardzo dużo samochodów ma fajne brązowe światła z tyłu :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lipca 2007, 20:22 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
folie nakladaj na mokro. woda plus troszke ludwika wlej sobie do jakiejs butelki ze spryskwaczem.oczysc lampe, zmocz obficie woda ze spryskiwacza, z folii odklej papier i strone z klejem tez obficie zmocz woda.nakladasz na element (np. lampe) i dokladni plastikowa szpachelka wyciskasz babelki i ustawiasz sobie rowniuitko folie. zostawiasz do wyschniecia i luz.

tak sie przyciemnia szybki i tak wykonuje sie m.in wszytskie reklamy wyklejane z folii :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lipca 2007, 20:26 
KotSylwester napisał(a):
Mandatu nie będzie - zabiorą dowód. A wg mnie albo będzie brąz, albo nie będzie widać kierunku. Bardzo dużo samochodów ma fajne brązowe światła z tyłu :rotfl:


Jaki Brąz jest czarny kierunek i świeci na pomarańczowo, jak mi sie uda uchwycić to zrobię jego fotkę jak miga i już :)

Cytuj:
folie nakladaj na mokro. woda plus troszke ludwika wlej sobie do jakiejs butelki ze spryskwaczem.oczysc lampe, zmocz obficie woda ze spryskiwacza, z folii odklej papier i strone z klejem tez obficie zmocz woda.nakladasz na element (np. lampe) i dokladni plastikowa szpachelka wyciskasz babelki i ustawiasz sobie rowniuitko folie. zostawiasz do wyschniecia i luz.

tak sie przyciemnia szybki i tak wykonuje sie m.in wszytskie reklamy wyklejane z folii


Wczas ale pomógł bedzie ;)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lipca 2007, 21:55 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
proszę proszę jaka kłótnia :P hehe każdy przydymić migacz może... jeden mocniej 2 gorzej :D hehe<LOL>


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL