BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 kwietnia 2024, 15:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.


Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E46] Kierownica multimedialna e46
PostNapisane: 5 listopada 2009, 08:29 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 6
Lokalizacja: Szczecin/Malmo
Jak wiecie jedną z wielu ozdobnych listw w BMW e46 są listwy aluminiowe. Nietety w moim aucie były czarne listwy. Dośćszybko mi się znudziły więc postanowiłem coś z tym zrobić.

W moim przypadku zrobiłem tak że pojechałem na złom i za nieduże pieniądze wymontowałem sobie cały komplet takich samych jak moje listw ozdobnych!

Potem kupiłem papier ścierny o ziarnistości 3000 (do szlifierki na mokro), do tego podkład do lakieru, lakier z odcieniem mojego lakieru auta i transparent nawierzchniowy.

Z wyjęciem tych listw które są w desce rozdzielczej niebyło problemu. Jednakże na opur natrafiłem chcąc wymienić listwe w kierownicy! Dlatego kilka fotek poniżej dla tych którzy będą to w przyszłości robić!

UWAGA!!!!
POSZE O ZACHOWNAJE NAJWIEKRZYCH SRODKOW OSTROZNOSCI! PAMIETAJCIE ABY PO PIERWSZE ODLACZY AKUMULATOR, PLUS+ JAKI I MINUS-. PO DRUGIE GDY PODLACZACIE NA NOWO AKUMULATOR SPRAWDZCIE ABY NIKOGO NIE BYLO W AUCIE W TYM CZASIE!! KROTKIE SPIECIE MOZE SPOWODOWAC EKSPLOZJE PODUSZEK!


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek




Wrazie pytan itd piszcie!

Zycze powodzenia, Erwin


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 listopada 2009, 18:40 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 42
Lokalizacja: tk
kolego Erwin napisal bys co i jak robic zeby sciagnac te plastiki z kierownicy zeby nic nie polamac. poduszke najpierw? musze tam spawdzic elektryke bo mi tempomat nie dziala i chce zaczac od tego. dodam ze ostatnio w moim aucie grzebal elekryk co mi zakladal alarm. wczesniej wszystko dzialalo moze oni cos rozlaczyli z gory dziekuje i pozdrawiam j.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46] Kierownica multimedialna e46
PostNapisane: 25 listopada 2009, 13:14 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 6
Lokalizacja: Szczecin/Malmo
A wiec tak...
Nalezy zaczac od poduchy. Nalezy wcisnac dosc dlugi, plaski srubokret w lewa dziure z tylu kierownicy i wcisac go w kierunku kierownicy. Jezeli trafisz w sprezyne to poduszka sama odskoczy, a jak nie to prubuj dalej. To samo trzeba powtorzyc z prawej strony. Jak juz wyjmniesz poduszke to reszta jest oczewista. Nie trzeba intrukcji. Cala sprawa jest banalnie prosta jak sie wie jak to zrobci. Mi zajelo prawie godzine :( bo niewiedzialem!

Pozdrawiam, Erwin


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL