BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 08:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.


Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 14 sierpnia 2011, 18:04 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 93
Lokalizacja: Brzesko - [KBR]
Moje BMW: E36 Coupe
Kod silnika: M43B16 :/
pioreckim napisał(a):
Właśnie przed chwilą wróciłem z auta i sprawdziłem czy dobry opis dalem okazuje sie ze dobry tylko ciekawe czemu tobie nie dziala ;/


No właśnie sam chciałbym to wiedzieć. Sprawdzałem już to na 2 nowych przekaźnikach... Pytanie jeszcze jest takie czy te symbole na przekaźniku mają jakieś znaczenie? Aha jeszcze na początku dokupiłem wtyczkę do przekaźnika i w niej były zmostkowane styki 86 i 85 za pomocą diody prostowniczej w kierunku 86 -> 85. Próbowałem nawet obracać ją ale nic to nie pomogło...

_________________
Obrazek
Obrazek
[you] Zobacz moje drzewko


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 14 sierpnia 2011, 19:49 
Oznaczenie nie ważne, może to być przekaźnik czterostykowy lub pięciostykowy a tą diodę prostowniczą w podstawce przekaźnika zdejmij ją ona jest zbędna. A czym sprawdzałeś, że doszedłeś do wniosku, że na nim cały czas jest plus?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 14 sierpnia 2011, 20:42 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 93
Lokalizacja: Brzesko - [KBR]
Moje BMW: E36 Coupe
Kod silnika: M43B16 :/
pioreckim napisał(a):
A czym sprawdzałeś, że doszedłeś do wniosku, że na nim cały czas jest plus?


Sprawdzałem miernikiem i na styk 87a jest cały czas +. Na styku 85 niestety nie ma impulsu +. Możliwe to, żeby 2 nowiutkie przekaźniki ze sklepu były uwalone :?: Mogę je gdzieś podmienić w aucie, żeby je sprawdzić :?: A jeśli tak to gdzie :?:

_________________
Obrazek
Obrazek
[you] Zobacz moje drzewko


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 14 sierpnia 2011, 20:56 
walker0210 napisał(a):
Na styku 85 niestety nie ma impulsu +
Że co? Na styku 85 ma być "-" z alarmu.
walker0210 napisał(a):
Możliwe to, żeby 2 nowiutkie przekaźniki ze sklepu były uwalone :?:
Całkiem możliwe, ale żeby dwa na raz? To jest chyba nie realne.
walker0210 napisał(a):
Mogę je gdzieś podmienić w aucie, żeby je sprawdzić :?: A jeśli tak to gdzie :?:
np. przekaźnik świateł mijania te boscha pomarańczowe.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 14 sierpnia 2011, 21:18 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 93
Lokalizacja: Brzesko - [KBR]
Moje BMW: E36 Coupe
Kod silnika: M43B16 :/
pioreckim napisał(a):
walker0210 napisał(a):
Na styku 85 niestety nie ma impulsu +
Że co? Na styku 85 ma być "-" z alarmu.


Miało być 87 oczywiście :wstyd:

pioreckim napisał(a):
walker0210 napisał(a):
Mogę je gdzieś podmienić w aucie, żeby je sprawdzić :?: A jeśli tak to gdzie :?:
np. przekaźnik świateł mijania te boscha pomarańczowe.


Jutro je podmienię i sprawdzę.

_________________
Obrazek
Obrazek
[you] Zobacz moje drzewko


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 16 sierpnia 2011, 20:40 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 2808
Lokalizacja: Tomaszów Lub i okolice :)
Moje BMW: E36 318i 96r.
Kod silnika: M52B28TU
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=88829
Witam, korzystając z już założonego posta :), chciałbym się przypiąć pod niego co myślicie o założeniu czegoś takiego :

http://moto.allegro.pl/spy-z-powiadomieniem-na-pilota-2-x-lcd-czujniki-i1750282050.html

Chyba że macie inne propozycje alarmu, ale musi być z pilotem nie chce żadnych scyzoryków itp. takich które centralni oferują jakieś bajery typu domykanie szyb, otwieranie bagażnika, itp?

_________________
Moja Bunia: viewtopic.php?f=6&t=88829



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 16 sierpnia 2011, 21:08 
Mira_s1987, Na allegro masz pełno, z tańszych polecam ci EXUS V10, albo stiga miałem takie w BMW i w golfie sprawowały bez problemu, full bajery ale bez powiadomienia bo po co mi to, te bajery mozna było włączać i wyłączać


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 17 sierpnia 2011, 15:53 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 43
Posty: 7
Lokalizacja: Wlkp
Moje BMW: e36
Kod silnika: M52B20
witam podepnę sie pod temat jakim alarmem najlepiej zastapic oryginalny http://realoem.com/bmw/showparts.do?mod ... g=95&hl=11

tak zeby było najłatwiej podłączyc


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 17 sierpnia 2011, 18:30 
fedor napisał(a):
witam podepnę sie pod temat jakim alarmem najlepiej zastapic oryginalny http://realoem.com/bmw/showparts.do?mod ... g=95&hl=11

tak zeby było najłatwiej podłączyc
ja jestem właśnie w trakcie zastąpienia podpowiem ci tylko, że wystarczy sprawdzać kabelki próbnikiem i organolepetycznie do czego one służą np. kabelek z pinu 7 oryginalnego alarmu odpowiada za lewy kierunkowskaz to podpinasz pod nowy nie oryginalny alarm do pinu który pełni funkcję migania kierunków.
A jeśli nie dasz rady i potrzebujesz instrukcji to wpisz w google "e36 TYP TWOJEGO ALARMU instruction, pin out"

Pozdro.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 17 sierpnia 2011, 19:44 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 43
Posty: 7
Lokalizacja: Wlkp
Moje BMW: e36
Kod silnika: M52B20
to jakaś nazwa ,który z tych co poleciłeś koledze EXUS V10, stiga a może coś lepszego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 18 sierpnia 2011, 09:36 
fedor napisał(a):
to jakaś nazwa ,który z tych co poleciłeś koledze EXUS V10, stiga a może coś lepszego
tak, najbardziej mi odpowiadał exus bo jeszcze dostajesz homologacje do ubezpieczalni :super:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 27 sierpnia 2011, 22:28 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 2808
Lokalizacja: Tomaszów Lub i okolice :)
Moje BMW: E36 318i 96r.
Kod silnika: M52B28TU
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=88829
pioreckim, to według twojego schematu nie trzeba wykorzystywać sygnału domykania z centralki alarmowej??
moja centralka alarmowa na domykanie wysyła masę a w bmw jest to realizowane plusem i do tego dałem przekaźnik do zmiany sygnału i podpoiłem do biało-czerwonego :) w żółtej kostce, ale tak jak ci pisałem nie zamyka mi z pilota ani nie otwiera tylko z kluczyka a wczoraj działało, a sygnały otwarcia i zamknięcia z centralki podpoiłem pod przewody z drzwi kierowcy które to realizują.

A I SPRAWDZIŁEM JA MAM JUŻ 4 PIN W TEJ ŻÓŁTEJ KOSTCE idzie do niego niebiesko-czerwony przewód

_________________
Moja Bunia: viewtopic.php?f=6&t=88829



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 28 sierpnia 2011, 19:26 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1868
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: Wierne
Kod silnika: M52B28
Trzeba było podłączać tak ja napisałem. Ale to już wola tego co montuję.
Ja od czasu montażu moim sposobem nie mam żadnych z nim problemów.
A to już będzie ze 2 lata.
Rygluje, domyka szyby, otwiera, zamyka.
Wszystko ok.

_________________
[you] zobacz moje E36 coupe na syndykacie lub na 3er lub na sporcie
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 29 sierpnia 2011, 20:10 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 2808
Lokalizacja: Tomaszów Lub i okolice :)
Moje BMW: E36 318i 96r.
Kod silnika: M52B28TU
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=88829
Już wszystko ok, ja użyłem sposobu pioreckim, ale dzięki wszystkim, którzy starali się pomóc :super:
A i żeby nie było zbędnego motania przewód biało/czarny (sygnał zamknięcia) nie jest w tym schemacie potrzebny wystarczy sygnał domykania i tak idą na ten sam pin ja mam bez tylko sygnał otwarcia i domykanie i działa. Jak by ktoś chciał uprościć schemat :)

_________________
Moja Bunia: viewtopic.php?f=6&t=88829



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 15 września 2011, 19:29 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 93
Lokalizacja: Brzesko - [KBR]
Moje BMW: E36 Coupe
Kod silnika: M43B16 :/
Po dłuższej przerwie powalczyłem z tym domykaniem szyb. Najpierw postanowiłem sprawdzić moje przekaźniki i podmieniłem je z tym od świateł mijania (zielonym). Gdy włożyłem do skrzynki bezpieczników któryś z moich to wywalało mi bezpiecznik od świateł. Okazało się że piny są całkowicie inaczej poustawiane !! Spróbowałem zmienić polaryzację na kablu komfortu za pomocą przekaźnika od świateł i za pierwszym razem się udało. Zdjąłem z niego obudowę i z tych które ja kupiłem. Wyszło na to, że moje przekaźniki w środku są lustrzanym odbiciem ori przekaźnika siemensa. Podpatrzyłem co i jak i podłączyłem na przekaźniku, którym kupiłem. Teraz takie mam pytanie. Domykanie szyb działa zawsze po zamknięciu auta pilotem, a ja chciałbym zrobić tak, żeby zamykanie działało osobno i żeby można było potem dosunąć szyby z pilota. Da radę tak zrobić ??

_________________
Obrazek
Obrazek
[you] Zobacz moje drzewko


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 9 stycznia 2012, 18:35 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 245
Lokalizacja: Rybnik/Niedobczyce
Moje BMW: M52B25
Ze tak odkopie , bo mam mega problem .

Witam gdzieś już w temacie pisałem ,ze jest nie halo z centralką . Myślałem ze to tylko obolały siłownik ,ale dziś przyszła używka i co ? Dalej cisza . Sprawa wyglada tak .

Jeśli ruszam tym bolcem drzwi otwieraja sie i zamykaja on trzyma ten hak z zamka co otwiera i zamyka rygiel czyli otwarcie zamykanie dostaje on sygnał i rusza tym bolcem co w nim jest hak od otwierania - oto on.

Obrazek

Obrazek

Czyli tak jesli ruszam tymi bolcami bagażnik i drzwi pasażera reagują czyli ok . Zamykam auto bolec w pozycji otwartej - zamykam na pilot i powinien isc do góry otwieram drzwi a bolec dalej na dole czyli tak jakby nie dostał żadnego prądu. Oba siłowniki ta sama sytuacja , czyli rozwiazanie jedno silowniki są sprawne na 100% ? Brak prądu w tych drzwiach ??

Wazne info które mogą co nie co rozwiązać .

1. Siłownik wlewu baku tez nie reaguje ,ale kiedyś działał jak zamykałem auto wsadzając kluczyk od kierowcy zamykał wszystko prócz klapki z baku szedłem na strone pasażera i zamykałem pasażera i domykało bak. Od niedawna nie zamyka juz baku ,ale pewnie siadł siłownik , ale raczej to nic wspólnego ,bo kiedyś działał a drzwi kierowcy też nie ragowały na siłowniki jak zamykałem zamki od strony pasażera.

2. Jak ruszam tym bolcem od silownika od kierowcy to jak zamykam czy otwieram juz nie pamietam jest odgłos po zamkniecu (jakas 1sekunda) i robi dziwne "tyk" , ale jak otwieram czy zamykam nie pamietam dokładnie robi też "tyk" ale 10 razy głośniej i prawdopodobnie jest to w tej wtyczce komfortu czyli pod schowkiem pasażera i też tak jakby coś w siłowniku od pasażera ,ale moze to tylko echo idzie po drzwiach ,ale tego niewiem .

3. Jak zamkne i poczekam z 2-3 minuty i otworze tym bolcem od siłownika to w bagażniku też jakiś odgłos ,ale musze poczekać dość troche.

4. To taki dodatek ,ale też może coś powie . Jak kupiłem samochów była w komorze silnika syrena od alarmu ,ale odkreciłem ja ciągłem delikatnie kablem bo był lużny i wyszedł cały ucięty do równa , a i zarówka z ostrzegania alarmu tzn. straszam tez był w srodku i kable były luzem ucięte.

5. Tez moze nie wazne ,ale co nieco ma wspólnego z elektryką . W bagażniku musze mieć wyciągniętą zarówke która podświetla bagażnik ,bo po zapaleniu jej reaguje domykanie szyb z prawej strony - pasażer WTF ? I jak niedaj boże mam otwarte drzwi pasażera to szyba wysuwa sie do końca i wylatuje z prowadnicy i musze recznie silniczkiem drzwi pasażera później sterować zeby opadła ,a drugi człowiek mi spuszcza szybe siłą w dół. I jest to roboty na 2 godziny . Ważne tylko jaki jest objaw.

6. Nie reagują żadne drzwi tylko coś tyka jak są otwarte drzwi. Niema ryglowania

Ktoś kiedyś powiedział że to reaguje na jakiś alarm i coś w komforcie jest przestawione ,ale ile w tym prawdy .

Hmm wiecej informacji ważnych niemam no może jeszcze takie pytanie .

A co jak drzwi są z innego auta ma to jakieś znaczenie ? Bo mam wolne dwie wtyczki

zołta i biała ( zółta od domykania szyb (jak ktoś ma foto gdzie ją wsadzić bardzo prosze pokazać) , a biała z dwoma brązowymi kablami ponoć do grzania klamki ale wiszą oby dwie wtyczki luzem , moze to inne drzwi i niema gdzie włożyć wtyczki z domykania szyb , bo za cholere nie potrawie zeńskiej wtyczki znaleść . )

Jak ktoś potrafi mi pomóc chętnie wysłucham wszelkich rad , a najlepsze odpowiedzi nagradzam zimnym Lechem Poczta Polska :D :pijaki: :brawo: bo jestem w ciemnej murzyńskiej pupie !

Ja obstawiam , że jest gdzieś przetarty kabel ,bądź gdzieś urwany sygnał od drzwi kierowcy. Dajcie rady co gdzie i jak tego szukać ;)

Centralny zamek z pilota mam zrobiony tak jeśli to ważne.

Obrazek

Czyli czerwony +12 , czarny masa , zółty i żółto czarny +12 , 2 x brąz migacze , biały otwieranie i biało czarny zamykanie (dorobiony pin 17 którego nie było) i wszystko reaguje prócz drzwi kierowcy i klapki baku . Nie montowałem przekaźnika i domykanie to zrobie na wiosne.

:( :(

_________________
Obrazek
Kliknij i usiądź w mojej Coupe ===> http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=99019


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 11 stycznia 2012, 23:52 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 245
Lokalizacja: Rybnik/Niedobczyce
Moje BMW: M52B25
Panowie pomóżcie ,bo juz nic do głowy nie przychodzi .

Według tego schematu ( z innego forum rozmawiałem z "Czesiio" ) Moze wy mi cos wiecej powiecie .

Posłał mi taki schemat i co i jak .

Obrazek

Sprawdź czy są przejścia między przewodami od kostki siłownika do modułu komfortu.
Drzwi kierowcy / piny kostek modułu komfortu
Biały - biały pin 1
Czarny - czarny pin 9
Niebiesko/szary - n/s pin 2 (12v z modułu)
Druga kostka modułu komfortu
Biało/zielony - b/z pin 1
Biało/czarny - b/c pin 14
Trzecia kostka modułu
Czerwono/zielony 12v z bezpiecznika nr. 7 i na moduł c/z pin 18

to moja odpowiedź :

według Czesio tego co pisałeś to ,wróciłem i przejrzałem co trzeba .

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wtyczka od siłownika drzwi kierowcy .

Obrazek

Sprawdzałem miernikiem co jest co w taki sposób i :

Obrazek

Obrazek

Dodatkowo ida takie dwa kabelki obok tej wiazki od sterownika

czerwono zielony i bialo czerwony

Obrazek

i coś takiego może to też coś innego niż powinno być ?

Obrazek

No i pucha bezpieczników też jest ok bezpiecznik nr. 7

Obrazek

Pierwszych 1-5 bezpieczników brak, ale 7 jest ;)

Jeśli pamietasz coś ze swojej instalacji powiedz mi co u Ciebie jest tak a u mnie inaczej Dzieki ;)

czyli co zle piny tak i jego brak 18 w zielonej wtyczce , przetarte kable gdzieś czy ten siłownik OUT idzie go jakoś sprawdzić czy on jest dobry ? i te 12V potrafi go popchnąć :D bo zeby inny z allegro to sami . Czy poprostu jechac po kablach pokolei .

_________________
Obrazek
Kliknij i usiądź w mojej Coupe ===> http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=99019


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 14 stycznia 2012, 12:54 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 2657
Lokalizacja: Świebodzice
Moje BMW: E36 320i
Kod silnika: M50B20++
Garaż: Murowany w szeregu :P
Jeżeli masz możliwość to zgadaj się z kimś kto ma kompa i podłączy ci się pod moduł komfortu i za pomocą komputera pozamyka ci zamki, szyby itp. Bo coś mi się wydaje że twój moduł komfortu jest uszkodzony....

Po pierwsze:
Fatum napisał(a):
Posłał mi taki schemat i co i jak
Auto masz z 1996 a czytasz schemat dla 1994, gdzie są inne moduły i inne wyjścia.

Fatum napisał(a):
Dodatkowo ida takie dwa kabelki obok tej wiazki od sterownika

czerwono zielony i bialo czerwony


czer/ziel -stały plus któy po przekręceniu kluczyka o 90' daje + na biało/czerwony i służy on do ryglowania.


Fatum napisał(a):
5. Tez moze nie wazne ,ale co nieco ma wspólnego z elektryką . W bagażniku musze mieć wyciągniętą zarówke która podświetla bagażnik ,bo po zapaleniu jej reaguje domykanie szyb z prawej strony - pasażer WTF ? I jak niedaj boże mam otwarte drzwi pasażera to szyba wysuwa sie do końca i wylatuje z prowadnicy i musze recznie silniczkiem drzwi pasażera później sterować zeby opadła ,a drugi człowiek mi spuszcza szybe siłą w dół. I jest to roboty na 2 godziny . Ważne tylko jaki jest objaw.


Zwarcie w wiązce bądź przerwa. Stawiam na sterownik bo za duże jaja się dzieją...
Fatum napisał(a):
A co jak drzwi są z innego auta ma to jakieś znaczenie ? Bo mam wolne dwie wtyczki

zołta i biała ( zółta od domykania szyb (jak ktoś ma foto gdzie ją wsadzić bardzo prosze pokazać) , a biała z dwoma brązowymi kablami ponoć do grzania klamki ale wiszą oby dwie wtyczki luzem , moze to inne drzwi i niema gdzie włożyć wtyczki z domykania szyb , bo za cholere nie potrawie zeńskiej wtyczki znaleść . )


Masz rozszerzoną wiązkę i te wtyczki są do klamki z mikrowłącznikiem i wkładką grzejną ;)

Będe dopisywał jak coś mi się przypomni. Sprawdzałeś krańcówki w drzwiach?

_________________
Takie tam 2.8 w sedanie<---KLIK
Mapa osób z interfejsam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 30 stycznia 2012, 20:40 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 543
Lokalizacja: Szczecin
Moje BMW: e36 320i
Kod silnika: M52B20
czas odkopać temat
kupiłem sobie alarm z allegro i mam 2 problemy z nim
żeby otworzyć auto muszę 2 razy nacisnąć otwieranie bo się za pierwszym razem zamyka
oraz straciłem możliwość sterowania centralnym zamkiem z drzwi kierowcy, jak pociągnę za klamkę albo rygiel nie otwiera mi samochodu. czy ktoś spotkał się z podobnym problemem ?

_________________
zobacz moje e36
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=69377


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E36] Centralny zamek z pilota
PostNapisane: 4 lutego 2012, 11:17 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 3397
Lokalizacja: Kraina BMW
Kod silnika: MXXBXX
Garaż: E36 Coupe Black Bitch http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 9#p1307309

FunPage E36 Coupe Black Bitch http://www.facebook.com/e36bbcosmos/
Czolg napisał(a):
czas odkopać temat
kupiłem sobie alarm z allegro i mam 2 problemy z nim
żeby otworzyć auto muszę 2 razy nacisnąć otwieranie bo się za pierwszym razem zamyka
oraz straciłem możliwość sterowania centralnym zamkiem z drzwi kierowcy, jak pociągnę za klamkę albo rygiel nie otwiera mi samochodu. czy ktoś spotkał się z podobnym problemem ?
Źle po prostu podłączyłeś.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL