BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 20 kwietnia 2024, 02:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.


Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [Exx] RENOWACJA konsoli środkowej - FOTO
PostNapisane: 30 kwietnia 2010, 10:56 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 393
Lokalizacja: POLSKA
no widze ze tutaj prace wrą:) ja również zabieram sie za tego typu sprawy.. oczywiscie tunel srodkowy obowiązkowo a poza tym ten schowek na okulary i popielniczkę ale przydało by sie jeszcze w jakis sposób załatwić też tamten panel z przyciskami od asc/dsc grzania foteli itp... zeby sie tam plastiki nie odróżniały...przyznam sie ze poprzedni własciciel musiał miec chyba porządne pazury bo tam mam wszystko porysowane i schodzi...poza tym bede malował listwy ozdobne wewnątrz..narazie mam standardowy szaro czarny mat;/ beznadzieja...schodzi wszedzie...chcialbym pomalować w czarny połysk taki jak często sie spotyka w M-pakach...(podobny lub taki sam kolor jest na listwach okiennych w Mpakach...wie ktos może jakie jest oznaczenie tego lakieru bo chciałbym mieć identyczny...? jesli ktos ma taką wiedzę to chciałbym też wiedziec jakie jest oznaczenie tego czarnego połysku w Mpakowych listwach okiennych zewnętrznych o ile czyms sie one różnią od tych wewnątrz ozdobnych


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] RENOWACJA konsoli środkowej - FOTO
PostNapisane: 2 maja 2010, 16:18 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 58
Lokalizacja: Horsens/Dania-Żywiec/Polska
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: m47
Spray do zderzakow, papier scierny 80, 100 i 240 oraz nietrafiony prezent na urodziny do odtluszczenia (czyli perfuma :hyhy: )
paczka chusteczek zamiast klocka do szlifowania sprawowala sie niezle :rotfl:

wyszlo matowo z bardzo drobna struktura. na zywo wyglada lepiej. ta fotka po prawej przedstawia element przed zabiegiem.
jesli ktos chce sie za to zabrac to naprawde musi miec duzo cierpliwosci do zdarcia tej cholernej gumy :cenzura: :cenzura: :cenzura:

Obrazek

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] RENOWACJA konsoli środkowej - FOTO
PostNapisane: 23 czerwca 2010, 17:32 
Offline
Forumowicz

Posty: 120
Lokalizacja: XXXXXXXX
Moje BMW: E46 320i
Kod silnika: M52
pablost napisał(a):
Vanduch, fajny efekt ja znalazłem coś takiego,

http://www.allegro.pl/item982519217_din ... stiku.html

ciachne tunel tym a potem czarnym matem, i zobaczymy jak to będzie wyglądać


I jak się sprawdził ten lakier? bo też chce go użyć ponoć jest najlepszy do plastików


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] RENOWACJA konsoli środkowej - FOTO
PostNapisane: 23 czerwca 2010, 20:27 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 47
Posty: 3258
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: E46 Touring
Kod silnika: Klekot M47
Jimmy Boy napisał(a):
I jak się sprawdził ten lakier? bo też chce go użyć ponoć jest najlepszy do plastików

Sorry kolego, tego lakieru nie mogłem kupić i zrobiłem tak... viewtopic.php?f=5&t=71172 :P

_________________
Moje BMW e46 Touring 99" - Fafik_____________________________________________Grosz do grosza... :)
///podpis niezgodny z regulaminem
Hobby: Sutenerstwo, kontrabanda, tkwienie po uszy w "układzie", notoryczna współpraca z WSI ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] RENOWACJA konsoli środkowej - FOTO
PostNapisane: 20 sierpnia 2010, 18:23 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2287
Lokalizacja: Gliwice
Moje BMW: E46 330Ci
Kod silnika: M54B30
Garaż: Jest: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=144663&start=0

Było: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82221
Koledzy dodam tak od siebie, ja wczoraj malowałem w E46 tą klapkę, pod którą jest popielniczka i zapalniczka, co zauważyłem, a co może się przydać:
ta jakby chromowana listewka, nie trzeba jej oklejać przed malowaniem (co zajmuje dużo czasu a i tak z reguły nie daje 100% oklejenia), gdyż ja ją podważyłem śrubokrętem-probówką i wychodzi ten element bez problemu, a po pomalowaniu normalnie się go tylko wciska!!!!
Mam nadzieje komuś to pomoże :super: :super: :super:

_________________
KLIK-->> ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA- MOJE 330Ci CABRIO

"Typer EURO 2012 -II miejsce"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] RENOWACJA konsoli środkowej - FOTO
PostNapisane: 13 kwietnia 2017, 08:17 
Offline
Forumowicz

Posty: 104
Lokalizacja: Gdańsk
Moje BMW: e46 330d
Kod silnika: M57 D30TÜ
Cześć, odkopię temat: a co z beżowym środkiem? Nie ma Bolla w beżu, nowy tunel 290zł, jakieś pomysły?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] RENOWACJA konsoli środkowej - FOTO
PostNapisane: 22 kwietnia 2017, 08:37 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 4
Moje BMW: e46,'99r, 318i,118KM
Kod silnika: M43B19
Cześć, ja mam jasny środek auta i cały tunel był w jasnym kolorze, bez problemu pomalowałem go czarnym Boll'em do zderzaków. Świetnie się to prezentuje i nie widać żeby to jakoś odbiegało od reszty. Większość nie zauważa nawet, że to zostało pomalowane przeze mnie, a nie że fabrycznie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL