BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 22:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.


Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [Exx] Wyprowadzenie wejścia Line In w radiu BMW BUSINESS RDS
PostNapisane: 16 grudnia 2015, 13:41 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Zapytam podpowie ktoś na zdjęciach jak podpiąć ten AUX pod TDA7376B? jasiek2000 zrobił super foty a może on lub ktoś inny zaznaczyć gdzie dokładnie podpiąć aby działało? Mam te samo radio co na tych zdjęciach chciałem to zrobić pod AM ale jak?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Wyprowadzenie wejścia Line In w radiu BMW BUSINESS RDS
PostNapisane: 1 marca 2016, 19:43 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: e39
Kod silnika: m52b20
Odkopie temat bo szukam już kilka dni i nie mogę nic konkretnego znaleźć. Chodzi mi o wyprowadzenie aux w radiu business rds be3350 kaseciak, bmw e39 1999r radio jednoczęściowe. Przydałoby się pod AM bo kaseta u mnie nie funkcjonuje, jeżeli ktoś wie jak to zrobić pod TAPE to też byłbym wdzięczny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Wyprowadzenie wejścia Line In w radiu BMW BUSINESS RDS
PostNapisane: 8 maja 2016, 12:01 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: E38
Kod silnika: M73
Witam, mam układ TDA7053AT i chcę się wpiąć pod AM.

Znalazłem schemat http://pdf.datasheetcatalog.com/datashe ... 7053AT.pdf

Proszę o podpowiedź gdzie się wlutować i co przerwać, ponieważ obrazki w temacie są już niedostępne.

Dziękuję :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Wyprowadzenie wejścia Line In w radiu BMW BUSINESS RDS
PostNapisane: 8 maja 2016, 12:46 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: E38
Kod silnika: M73
Nie mogę edytować poprzedniego posta. Przepraszam, zabrałem się za monitor zamiast za radio w bagażniku. :wstyd:

Wstyd co nie miara :zabawa:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Wyprowadzenie wejścia Line In w radiu BMW BUSINESS RDS
PostNapisane: 27 maja 2016, 12:23 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz
Avatar użytkownika

Wiek: 47
Posty: 3
Lokalizacja: Sosnowiec
Moje BMW: BMW e38 740i
Kod silnika: M62B44 [lpg]
A gdzie podłącza się ten kabelek do radia z małą nawigacją 4:3?

_________________
===================================

BMW e38 740i / m62b44 / LPG


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Wyprowadzenie wejścia Line In w radiu BMW BUSINESS RDS
PostNapisane: 16 czerwca 2016, 19:28 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 179
Lokalizacja: Radzyń
Moje BMW: E36
Kod silnika: M50B20
Cytuj:
Teraz wpinamy szeregowo - jeden kondesatorek do jednego kanału - drugi do drugiego.


Panowie mógłby ktoś z was rozpisać jak to podłączyć, bo po wyciągnięciu 3 kabli z bm-a jak to sie ma to podłączenia szeregowo 2 kondensatorów? Lewy kanał i prawy kanał i masa. jakby ktos mogłby mi to pisac bylbym wdzieczny.

Czy dobrze rozumiem że lewy kanal do plusa kondensatora a z minusa kondensatora kabel do mini jacka, i drugi kanał to samo? a masa wspolna na srodku mini jacka?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Wyprowadzenie wejścia Line In w radiu BMW BUSINESS RDS
PostNapisane: 18 kwietnia 2017, 19:41 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 6
Moje BMW: e39
Kod silnika: M52B23
siema mam pytanie mam business rds 65.12 philips'a jest tam układ tea6320 i podłączałem według schematu
Obrazek
i mi nie działa :cenzura: jak radio jest wyłączone i jack podpięty pod fona to tak jakby fon nadawał do radia a gdy odpalone radio telefon gra głośno lecz po odłączaniu/podłączaniu słychać trzaski


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Wyprowadzenie wejścia Line In w radiu BMW BUSINESS RDS
PostNapisane: 30 kwietnia 2017, 19:47 
Offline
Forumowicz

Wiek: 35
Posty: 106
Lokalizacja: dolny śląsk
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57
Dawno temu sam kombinowałem z tym modem i z perspektywy czasu imho nie warto, jakość sygnału + fabryczna inst audio powodują że dźwięk jest jak z głośniczka do walkmana :/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Wyprowadzenie wejścia Line In w radiu BMW BUSINESS RDS
PostNapisane: 25 października 2017, 20:07 
Offline
Forumowicz

Wiek: 39
Posty: 190
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E39 523iA
Kod silnika: M52
Witam

Posiadam radio bmw business rds philips ph7860 chipset TDA7330B Wyprowadziłem aux z mojego radia, ale mam problem. Kabel testowałem narazie na trzech telefonach i tylko na jednym działa poprawnie. Wlutowałem się w płytkę radia kablem z gniazdem i do niego podłączyłem kabel jack-jack. Problem tym że na Lenovo K6 note i HTC a9s działa i muzyka leci z głośników jak najpierw podepniemy jack do telefonu włączymy muzykę i teraz wpinamy się w gniazdo które zostało wyprowadzone z radia... i wszystko gra jak należy, niestety w przypadku zmiany piosenki, oba telefony jak by się rozłączały z kablem znika ikonka słuchawki i zaczyna lecieć muzyka z telefonu. Żeby znowu grało trzeba powtórzyć podłączenie w odpowiedniej kolejności. Trzeci telefon to HTC desire 820 i tutaj wszystko działa jak należy, podłącza się kable w różnej kolejności, przełącza muzykę, wyłącza muzykę i nie ma żadnych problemów.. cały czas działa ikonka słuchawki się świeci no i gra muzyka. Pytanie czemu występują takie problemy na pozostałych dwóch telefonach, może coś z tymi przewodami jest nie tak, ale to tylko moje gdybanie... Przydałaby się jakaś pomoc, może ktoś z was zna rozwiązanie, powód?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Wyprowadzenie wejścia Line In w radiu BMW BUSINESS RDS
PostNapisane: 2 marca 2018, 00:03 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 11
Witam, mam pytanko odnosnie AUX na AM i TDA7342.
Sa wejścia L1,L2,L3 i odpowiednio R1,R2,R3. Według schematu na R3 i L3 jest podłączona kaseta , wiec uznalem ze na L1 i R1 jest fm więc na L2 i R2 bedą AM-y, odłączyłem od płytki "nóżki" i podłączylem kabelek okazało sie że na L2 i R2 jest podłączona kaseta. Możliwe żeby sie to nie zgadzało ze schematem ?
Gdzie w takim razie się wpiąć żeby aux był na AM ? L3 i R3 ?

link do noty katalogowej
http://pdf.datasheetcatalog.com/datashe ... Xyzutv.pdf

JAk widzę wiekszosc ma TDA 7310 u mnie ten element też wystepuje ale ma tylko 10 nuzek wiec raczej nie tam nalezy sie wpinac.
Dzieki za pomoc, pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Exx] Wyprowadzenie wejścia Line In w radiu BMW BUSINESS RDS
PostNapisane: 22 listopada 2018, 16:32 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: e38
Kod silnika: M62B44
witam chcialbym wyprowadzić wyjśćie aux aby podłaczyć telefon badź mp3-ke. Posiadam radio philips 4:3 a uklad scalony ma numer HA12161FP (Dolby) mógł by mi ktoś wytłumaczyć pod które piny musze lutować przewody ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL