BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 21:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.


Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: E36 Problemy z programowaniem kluczyka centralki
PostNapisane: 9 kwietnia 2019, 19:10 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 95
Moje BMW: e36 cabrio
Kod silnika: m52b28
Witam. Ten post będzie krótki bez zdj, ale przeszukałem dzisiaj dosłownie cały internet jak zaprogramować kluczyk do e36 ( 3 przyciski radiowy) i po kilkudziesięciu próbach dalej nici.. było, że przy otwieraniu z kluczyka należy poczekać 15 min bo jest blokada, czekałem 15/30/45 i nic..

Ale znalazłem na to obejście, przynajmniej u mnie zadziałało, jedyny warunek to posiadanie możliwośći podpięcia autka pod inpe ( dosłownie na 2min)

1. Sprawdzamy i jeśli są to usuwamy błędy EWS, moduł komfortu i wszystko co związane z zamkami w drzwiach
2. Uruchamiamy opcje Activate w INPIe( do testów silników zamków itd. F5 albo F6 juz nie pamietam :rozpacz: )
4. Znajdujemy opcje zamknięcia samochodu ( coś w stylu "central locking lock" ) klikamy, autko powinno się zamknąć
5.Analogicznie do poprzedniego punktu tylko otwieramy auto ('unlock'), auto powinno się otworzyć
6. odpinamy interface, jeśli mamy czujnik otwarcia maski to zamykamy maskę ( nie wiem czy jest to konieczne ale lepiej zamknąć)
7. wchodzimy do auta, wyciągamy kluczyk, zamykamy wszystkie drzwi i próbujemy zakodować..

A później już wiadomo, kluczyk na pozycje 1 ( na 3 sek), wyciagamy kluczyk trzymamy przycisk otwierania auta i 3x klikamy logo bmw ( przycisk zamykania auta ) u mnie od razu załapało, a wcześniej walczyłem z kluczykiem 4 godziny :zabawa: :zabawa:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL