BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 26 kwietnia 2024, 19:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Exx] BIGAS, BRC czy ...?
PostNapisane: 3 sierpnia 2007, 08:18 
Offline
Forumowicz

Posty: 324
Lokalizacja: BĂŞdzin
No więc decyzja zapadła... zakładam gazownię (proszę o powstrzymanie się od komentarzy w stylu... stać Cię na auto to i powinno stać Cię na benzynę). Po rozmowie z gaziarzem pozostały na tapecie instalki BRC za 5000 zł, Bigas za 5800 zł i jeszcze Prins jest, ale ze względu na cenę 7500 wyeliminowałem go. Dużo dobrego przeczytałem i dowiedziałem się o włoskim Bigasie i wstępnie jestem zdecydowany na niego. Może ktoś coś ostatecznie doradzi mi w tym temacie??

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=fy18NUod8Ho&feature=related


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sierpnia 2007, 12:32 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1137
Lokalizacja: Świetochłowice
Garaż: bylo e39V8 e38V12 e65V8 e60
kazdy bedzie zachwalał swoją instalkę w aucie wiec jak juz zakladasz do swojej buni to poprostu gaziarz powie ci co najlepiej zalozyc ja mam BRC i jak do dzis działa bez problemowo :super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 sierpnia 2007, 12:54 
Offline
Forumowicz

Posty: 324
Lokalizacja: BĂŞdzin
SEBOL28 napisał(a):
kazdy bedzie zachwalał swoją instalkę w aucie wiec jak juz zakladasz do swojej buni to poprostu gaziarz powie ci co najlepiej zalozyc ja mam BRC i jak do dzis działa bez problemowo :super:


Wiesz jak to jest z gaziarzami, każdy chwali to z czym ma najmniej roboty i najwięcej zarobi. Dzisiaj np. trafiłem na takiego co mi chciał sprzedać staga300 powyżej 5000 zł i mówi, że nie ma nic lepszego do mojej beemki :rotfl:

To BRC i BIGAS pozostały na placu boju, no chyba, że prinsa mi ktoś założy do 6.000 zł - więcej nie dam :hyhy:

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=fy18NUod8Ho&feature=related


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sierpnia 2007, 15:00 
dowiedz sie:
1.do ilu koni bedzisz mial parownik(nie chcesz przeciez zeby przy wyzszych obrotak brakowalo mu "jedzonka")
2.wtryskiwacze musza byc jak najszybsze i jak najblizej kolektora zamontowane.
3.u mnie jest opcja ze wtryskiwacze zalaczaja sie przed przlaczeniem na gaz na sucho zeby sie przeczyscic.
4.czy komputer gazu bedzie sam sobie robil mapy gazu czy tez bedzie tlumaczyl tylko z komputera bmw,u mnie uzywa map paliwa z kompa benzyny tylko sobie je "tlumaczy" dla wtrsykiwaczy.

mam landi renzo omegas i jestem zadowolony juz prawie 10 tys zrobilem i jest gites,po strojeniu z laptopem spalanie spadlo mi z 12-13 na 11-12,ale i tak dla wlasnego spokoju pojade dostroic jeszcze na hamownie i zmierzyc moc :D

pozdrawiam.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 38 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL