BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 13:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: BMW E90 N46 problem sondy.
PostNapisane: 10 lutego 2024, 01:53 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 19
Moje BMW: E90
Kod silnika: N46 B20
Witam . Mam problem w silniku N46 w BMW e90 . Ciągle wywala mi błędy sond 2C6D , 2C6E co już jest zastanawiające bo tylko jedna jest za katalizatorem. Sondy obie nowe bez skutku. Błędy przed wymianą wywalało co jakiś czas jak i po. Co może być przyczyną ? Wszystkie uszczelki powymieniane kolektor dolotowy, pokrywa zaworów, kolektor wydechowy, miska oleju. Przepływomierz też wymieniłem i tu też zagadka bo w INPIE w air mass jest ciągle 0 brak reakcji. Tak jak na starym było tak i na nowym. Niewiem jedni piszą że tak jest bo ogladalem tez filmy na youtube i inni też tak mieli z tym silnikiem a inni znowu mają normalnie . Niewiem już sam co może być. Może katalizator do wymiany ? Bo słychać jak dłuzej jade takie głuche dzwieki jakby z katalizatora i smierdzą strasznie spaliny. Ale jeśli katalizator zepsuty to by tylko błędy z samych sond wywalało ? I od dłuższego czasu jest zwiększone dosyć zużycie paliwa. Prosze doradźcie coś bo już niewiem co mam robić.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL