BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 16:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [36] 320i Ubywa benzyny mino ze chodzi non stop na lpg
PostNapisane: 27 marca 2014, 09:47 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1231
Lokalizacja: KROSNO
Moje BMW: F31 320 ED
Kod silnika: N47T
ded napisał(a):
Ukrywanie wszystkiego nie koniecznie ma sens. O ile jestem zwolennikiem pojedynczych wtrysków pod kolektorem to ich demontaż jest już trochę kłopotliwy. Filtry to muszę mieć obowiązkowo na wierzchu, dobrze też mieć dostęp do reduktora. Pochowana instalka nie jest wyznacznikiem jakości, nie mniej zwykle montuje ją ktoś bardziej kumaty co wiąże się z wyższą ceną i lepszymi komponentami.



Wkońcu ktoś mądrze powiedział, ja tez wole miec graty na wierzchu , nie mówię o porozrzucanych gratach byle jak ale ładnie wkomponowanych w całość, tak żeby nie przeszkadzały w niczym. Reasumując ja jestem zadowolony z instalki, jeżeli ktoś zakłąda gaz ma być widoczny a nie pochowane bóg wie gdzie, wrazie jakiej awari nie widzisz nic co się dzieje z gazem.

_________________
„Jeśli masz Astona DB9 na podjeździe i nim nie jeździsz, to tak jakbyś miał Keirę Knightley w łóżku i spał na kanapie"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [36] 320i Ubywa benzyny mino ze chodzi non stop na lpg
PostNapisane: 27 marca 2014, 12:17 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 645
Lokalizacja: Sochaczew
Moje BMW: 328ci,330Cab, X6 sd
Kod silnika: m52b28tu, m54b30
Wymiana filtów trwa 15 min. Wtryskiwacze są pod górną osłoną wystarczy odkręcić dwie śrubki. Aby dostać sie do reduktora wyjąc przepływkę z puszka filtra, 4 srubki plus dwa zatrzaski. Ale co ja tam wiem..... :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [36] 320i Ubywa benzyny mino ze chodzi non stop na lpg
PostNapisane: 28 marca 2014, 05:44 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
ROBBMW napisał(a):
Własnie że nie bzdura, bo byłem 3 razy na kompie i graty są jak najbardziej przwidziane do mocy auta więc nie pitolcie głupot kogo bym nie spytał kto ma auto na lpg, mówią żę coś tam podbiera benzyny minimalnie. takie są sekwencje , więc nie wierzę w takie głupoty iż auto jedzie tylko na samym lpg. Ja nie mówię o bóg wie jakim spalaniu benzyny jak się jedzie na gazie tylko minimalnie coś tam podbiera, a na rozruch też coś samochód potrzebuje.



Nie mówimy tutaj o paliwie na rozruch tylko o podpieraniu się PB przy normalnej już jeździe kiedy autko chodzi na LPG jeśli się podbiera benzyną to nic dodać nic ująć - komponenty instalacji są zwyczajnie za słabe albo kwestia ustawień...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL