BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 01:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E34] 525i 24V chce zagazowac...
PostNapisane: 6 września 2007, 22:08 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 23
Lokalizacja: Enschede-Holland
Hello.
Dosyc czesto jezdze do polski i nosze sie z zamiarem zainstalowania instalacji gazowej.Paliwko mnie zabija,mimo ze zarabiam w euro.

Mam prosbe koledzy:
poradzcie mi jaka instalacje montowac-konkretnie jakiej firmy powinny byc podzespoly itd
zbiornik gazu zamierzam montowac w miejscu kola zapasowego-podobno zmiesci sie 40 litrowy
Napiszcie prosze jakie sa u was ceny montazu instalacji w waszych miastach,jak dlugo trwa montaz?
Bede w Olsztynie wiec tam bede zakladal-moze znacie jakis dobry warsztat w okolicach?
Z gory dzieki
Bede tu lukal


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 września 2007, 19:12 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 576
Lokalizacja: Dingolfing/Głogówek
Garaż: 320d
WItam
JA mam QP 325i M50b25 i powiem CI kazdy krzyczal sekwencja poniewaz nie było mie stac na taka instalacje załozyłem BLOSa i nie narzekam raz mi kichła(na zyczenie byłem ciekawy co sie stanie jak wcisne gaz i pokrece ) a tak zadnej roznicy nie widze na przyspieszeniu, warunkiem koniecznym w dobrym stanie cewki swiece. Spalanie bajka 10,8 teraz na szerokich oponach 225 w jezdzie mieszanej wienc nie zle POLECAM NO ale jak zarabiasz w euro to sekwencje a jak sekwencje to Princa lub staga 300 (chyba stag 300 :niepewny: )


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 września 2007, 01:45 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 23
Lokalizacja: Enschede-Holland
Fajnie ze ktos odpisuje

Moje oponki to 255 tyl przod 235 teraz pali mi na trasie przy 160 10-11 litra
co dziwne to przy tych 6 cylindrach niewazne czy jedziesz 90 czy 120 -160 pali tyle samo dlatego na autostradach bujam do 160 3,500 obrotow i jest ok
przy 200-240 spalanie jest 15-17 litra ale tak pociagam tylko z 50 km ciaglym, pozniej mi jej szkoda w koncu mam juz 240 tys na liczniku ale nagar trzeba spalic.I na drugi dzien ladnie pracuje.Beemki lubia zeby je od czasu do czasu przypilowac.

pozdrawiam i czekam na kolejne posty
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 września 2007, 03:42 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
Butch napisał(a):
Beemki lubia zeby je od czasu do czasu przypilowac.

one nie lubia jak ich się nie piłuje :D


no właśnie jak lata stag 300??? dobre to?

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 września 2007, 08:38 
Offline
Forumowicz

Posty: 153
Lokalizacja: lublin
ComTom, ja też mam e36 qp i mam zwykłą instalacje na blosie i nie nażekam jeździ sie super tylko że umnie czasem strzela na gazie ale strzela dość nietypowo bo podczas odpalania za każdym razem odpalam na pb ale niewiem gaz sie pewnie zbiera w kolektorze i strzela ale dlaczego ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 września 2007, 09:34 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 576
Lokalizacja: Dingolfing/Głogówek
Garaż: 320d
Nie powinien strzelac w ogole ja moge podejsc do mojego autka za tydzien i przy odpalaniu nie bedzie strzelal (pod warunkiem ze pale go bez gazu , raz mi kichnoł ale jak mnialem noge w podlodze i puscilem zaplon tak ze nie odpalil cofnelo wtedy wal :hyhy: )wydaje mi sie ze jakis elektro zawor Ci puszcza najbardziej prawdopodobne ze ten przy parowniku(jak smierdzi Ci gazem w komorze silnika to ten scenariusz) jak nie to bardzo prawdopodobne ze ktoras cewka ma juz dosc. A i generalna zasada jak palisz auto na gazie to do konca tzn.tak zeby zapalilo nie mozesz puszczac jak nie odpalil kluczyka bo wtedy mozliwe jet kichniecie. PZDR


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 września 2007, 10:06 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 23
Lokalizacja: Enschede-Holland
Witam

Panowie temat nieaktualny. Bylem w Polsce instalacja juz zamontowana.Sekfencja Zavoli,tank w kole zapasowym 70 litrow-przejechalem juz 1700 km i moge chyba tylko polecac.Zaplacilem 3150zl.Wizyty na stacji benzynowej staly sie o wiele przyjemniejsze.
Pozdrawiam

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL