BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 14:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e36] Róznica mocy benz/lpg m50b20
PostNapisane: 5 czerwca 2014, 14:50 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Wiek: 34
Posty: 3
Moje BMW: e36
Kod silnika: m50b20
Witam problem mam taki ze na gazie jedzie duzo slabiej niz na benzynie. gazownik tez nie wie co jej jest. Objawy sa takie ze im wiecej gazu tym bardziej tak warczy/buczy jakby zaraz miala strzelic na gazie hehe a nie jedzie. na benzynie lata kreci sie pieknie jak na 2.0 ale znow wolne obroty ma gorsze niz na lpg. Sam kupilem kabel wzialem sie za ustawienia i auto zaczelo sie lepiej odpychac po nienaturalnym istawieniu mnoznika tzn taka gore narysowalem ale palilo znow ok 14-15. czasy wtryskow ponad 4 ms benz MAP 0.52 czyli wskazywaloby to na lewe powietrze.. ale nie moge go znalezc za cholere. guma od przeplywki nowa krokowy czyszczony. nie wiem czy nie zdjac kolektora.. zostaje jeszcze mozliwosc sprawdzenia kompresorem. a jakis czujnik np gdyby byl uszkodzony ? pomysly mi sie koncza


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Róznica mocy benz/lpg m50b20
PostNapisane: 5 czerwca 2014, 22:06 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Kolego... jeśli pytasz to rozwiń wypowiedź bo nawet nie wspomniałeś słowem jaką masz instalację co wchodzi w skład jej podzespołów... jakie wtryski ? jaki reduktor itd... ? Najlepiej jeszcze fotki spod maski wklej byśmy widzieli jak to jest za montowane. Przy dobrze skonfigurowanej i wysterowanej instalacji nie powinieneś odczuwać nawet najmniejszego spadku mocy :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Róznica mocy benz/lpg m50b20
PostNapisane: 6 czerwca 2014, 10:17 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Wiek: 34
Posty: 3
Moje BMW: e36
Kod silnika: m50b20
wiadoma sprawa instalka jest ok Redutkor Tomasetto artic wiec te 150 kucy na lajcie bo spadki sa z 1.2 do 1 czyli ok wtryski ac w01 czerwone sterownik stag. tak jak mowilem znam pare aut z instalkami od tego pana i smigaja bez problemow w tym e39 mojego wujka na czerwonych valtekach i zero spadku mocy .. a ja mam lepsze wtryski jakby nie patrzec.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e36] Róznica mocy benz/lpg m50b20
PostNapisane: 1 lipca 2014, 01:21 
Offline
Forumowicz

Posty: 122
Moje BMW: 528i
Kod silnika: m52b28
Jakie ciśnienie na wtryskach?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL