BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 13:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e46] 323 czujnik ciśnienia.
PostNapisane: 11 marca 2015, 22:36 
Offline
Forumowicz

Posty: 177
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój
Moje BMW: e46
Witam! Mam pytanko, posiadam instalacje stag 300-6(isa) , reduktor landi renzo, wtryskiwacze również landi med czarne, i czujnik ciśnienia p02 i właśnie o niego chodzi. Otóż on powinien być podłączony również do wężykiem do kolektora, tak? u mnie nie jest podłączony, próbowałem podłączyć, ale auto na gasie gasło jak był podłączony, dziura w kolektorze na to jest zrobiona i zaślepiona. Szukam informacji czy tak może być, czy jednak trzeba coś zrobić aby to podłączyć? Również mam problem z przełączaniem sie bp na gaz, samo nie chce sie przełączać, musze ręcznie. Byłem u gazownika, to stwierdził , że tak musi byc... Mam również czasami tak, że auto potrafi sobie zgasnąć na gazie i tyle z tego. Kupiłem je z instalacją gazową i same problemy, jakieś rady? auto wgl nie ma takiej mocy jak na benzynie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] 323 czujnik ciśnienia.
PostNapisane: 11 marca 2015, 23:35 
Online
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Zarzuć fotki jak to wszystko jest zamontowane :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] 323 czujnik ciśnienia.
PostNapisane: 12 marca 2015, 22:31 
Offline
Forumowicz

Posty: 177
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój
Moje BMW: e46
Jakies fotki są, ale nie najlepszej jakości.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] 323 czujnik ciśnienia.
PostNapisane: 13 marca 2015, 22:17 
Offline
Forumowicz

Posty: 177
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój
Moje BMW: e46
Hmm, teraz mam inny problem. Auto sobie potrafi zgasnąć na wolnych obrotach, np. dojeżdzam do skrzyżowania wciskam sprzęgło i to kończy się zgaśnięciem auta, kupiłem kabel do tego staga, to mogę powstawiać zdjęcia, tylko czego konkretnie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] 323 czujnik ciśnienia.
PostNapisane: 26 marca 2015, 21:49 
Offline
Forumowicz

Posty: 177
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój
Moje BMW: e46
Troche ogarnąłęm sam, gazownicy nic mi nie zrobili, nie podłączone było ciśnienie z kolektora do regulatora ciśnienia i mówili, ze musieli obniżyć ciśnienie bo wtryski za duże, podłączyłem to i hula i wziąłem się sam za ustawianie gazu i mam pytanie czy wszystko jest ok. Reduktor to Landi renzo IG1, wtryski meedy, stag 300 is2 , pokręcili mi coś w reduktorze i nie wiem czy wszystko tam jest ok, przeprowadziłem autokalibracje, mapa zrobiona i nie wiem jak teraz ten mnożnik ustawić, czy jest dobrze? Wywala błąd na początku wartość progowa sondy, auto to BMW e46 323ci 99r. Poniżej fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ps. przypomniało mi się, że jak dodam gazu, to jakby miał "laga" i odpuszcza, na początku wyskakiwało mi, że za duże dysze, ale podłączyłem ten wąż od podciśnienia z kolektora i nie wyskakiwało już


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL