BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 1 maja 2024, 11:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 stycznia 2008, 13:48 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
Cytuj:
Mysle ze wiecej, do 4 - 5 litrow.

Tutaj to raczej powinna sie wypowiedziec osoba ktora jezdzi 3.0D ale mniej niz 10l nie spali a w automacie to na bank ponizej 11l nie zejdzie. a moja M54B30 po miescie pali minimum 11L (w testach tak podaja i ja tez sie kiedys zmusilem do ekonomicznej jazdy) a przy normalnej dynamicznej jezdzie bez palowania 12.5l

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 stycznia 2008, 13:07 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 78
Lokalizacja: GdaĂąsk
Ja mam E46 2000r 2.0TD i jestem bardzo zadowolony...co prawda mam go od roku i narazie wszystko pieknie smiga...

Jesli chodzi o LPG to nigdy w zyciu bym sie na to nie zdecydowal nawet jeli mial bym jezdzic 3.0 Ci.......ojciec mial Lpg i co miesiac musial jezdzic do gazownikow....samochod tracil obroty i czesto gasl na mocniejszym hamowaniu...

_________________
Moje BMW http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=14398#top


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2008, 21:57 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 540
Lokalizacja: Stalowa Wola
Moje BMW: E36 Cabrio x2 :)
Kod silnika: M52B20&M52TUB28
U mnie jest instalacja sekwencyjna ze sterownikiem STAG- 300, zrobilem 40 tys km i smialo moge polecic. Nie dzieje sie kompletnie nic, poza tym, ze jak podjezdzam pod dystrybutor to mam banan na twarzy i moge powiedziec "do pelna..." ;) Osiagi takie same, na trasie spala mi okolo 8 litrow LPG wiec za 17-18 zl obskakuje 100 km. Denerwuja mnie wypowiedzi w stylu "gaz do kuchenek", "gaz w BMW to profanacja" "zmien marke" itd. No pewnie jak sie robi 5000 km rocznie zeby sie wylanosowac na miescie i zaszpanowac przed panienkami - po co zakladac gaz. Po co mam placic 2 razy tyle jak nie musze, pieniadze ktore mi zostana moge przeznaczyc na utrzymanie auta w nienagannym stanie, a nie jezdzic padłem tylko po to zeby mowic ze mam PB. Rozumiem jak ktos mial zle doswiadczenia i sie zrazil, a nie takie wypowiedzi bez argumentow. Jak partacz nie zakladal to nie bedzie probemu lepiej doplacic te 100 czy 200 zl i pojechac do zakladu renomowanego. W moim nastepnym aucie rowniez zaloze LPG. :)

_________________
Obrazek

Zobacz żółtka!!!

Zobacz czarną waryjatkę!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2008, 22:20 
bieniu napisał(a):
U mnie jest instalacja sekwencyjna ze sterownikiem STAG- 300, zrobilem 40 tys km i smialo moge polecic. Nie dzieje sie kompletnie nic, poza tym, ze jak podjezdzam pod dystrybutor to mam banan na twarzy i moge powiedziec "do pelna..." ;) Osiagi takie same, na trasie spala mi okolo 8 litrow LPG wiec za 17-18 zl obskakuje 100 km. Denerwuja mnie wypowiedzi w stylu "gaz do kuchenek", "gaz w BMW to profanacja" "zmien marke" itd. No pewnie jak sie robi 5000 km rocznie zeby sie wylanosowac na miescie i zaszpanowac przed panienkami - po co zakladac gaz. Po co mam placic 2 razy tyle jak nie musze, pieniadze ktore mi zostana moge przeznaczyc na utrzymanie auta w nienagannym stanie, a nie jezdzic padłem tylko po to zeby mowic ze mam PB. Rozumiem jak ktos mial zle doswiadczenia i sie zrazil, a nie takie wypowiedzi bez argumentow. Jak partacz nie zakladal to nie bedzie probemu lepiej doplacic te 100 czy 200 zl i pojechac do zakladu renomowanego. W moim nastepnym aucie rowniez zaloze LPG. :)


dobrze Bieniu mowisz. chcesz gaz? to zaloz. nie chcesz? nie zakladaj. problem z glowy, a nie takie glupie pisanie jak dales przyklad.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 stycznia 2008, 14:27 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 15
Lokalizacja: EÂłk
Ale problem macie jak dzieci. jeden zakłada gaz, drugi smiga na bp, trzeci na on, a czwarty na oleju z frytek, to wasza sprawa jest co macie za rodzaj paliwa sam decydujesz na czym jeżdzisz i czy szkodzisz autu czy tez nie.Ja np tez do bogaczy nie naleze i musze tyrac zeby kupic te p.. BMW e36 318i i wstawie gaz oszczedniej wole wydac te 2000tys na gaz niz pracowac na paliwo i reszta na drobne poprawki.Mysle ze kazdy wyraza swa opinie jak chce a nie tymasz to ja to eee shit. jak dzieci. Nie po to tu jestesmy i klikamy se. :znudzony: Brat kupił z francji BMW 525 chyba taka smjał sie z mego golfa3 1.6+gaz kolo 100km, 97rok. chciał sie scigac muwie ok niemjałem szans ale nie o to caman, wchodzilismy w zakret ja tak se na recznym on chciał przykozaczyc drift, za ciezka noga i poszla dupa, stała rowniarka i drzewo chciał pomjedzy i nie udało sie prawy przód wartos auta 15tys. potem sprzedal za 2,5tys. prawdo podobnie skrzywiona rama a kupił w ten sam dzien co rozwalił, i ja sie smjalem ale to przeszlosc. Nie o to mi chadzi widze jak kazdy sie przechwala a ja mam dalej golfa tego z gazem i jest ok. Ale chce kupic BMW i do jazdy spokojnej i oszczedne w mjare a nie na kazdym zakrecie drifty ehh niby szpan a to sa cioty. Zarobili za granica i sie woza szkoda gadac albo żal.pl :zalamany:


Ps; nie chciałem nikogo urazic :(
Pozdro :P :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 stycznia 2008, 18:17 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 401
Lokalizacja: Mszana Dolna/GĂłrna
Ja na Moje BMW harowałem tez w niemczech i marzyłem o niej 10 lat wiec w końcu ja mam!To nie o to chodzi Poprostu trzeba jeździć z głowa ja na początku nie szalałem auto trzeba wyczuć jak wyczujesz auto to dopiero możesz coś pokazać! Mam ja od sierpnia i jeszcze jej nie wyczułem a zrobiłem troche kilometrów! Po za Tym nie szaleje! Mnie POPROSTU CIESZE JAZDA BMW I JUZ :) :hyhy: hehe ostatnio to jezdze 60km/h prawie wszedzie a w Miasteczku moim nawet 30Km/h hehe bo mi sie nie spiszy ! Co do LPG Nie jestem jego zwolennikiem ale kazdy niech robi co uważa jego silnik jego Auto :) Pozdrawiam :hyhy:

_________________
zobaczcie Moje Cudo http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=12574


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL