BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 18:43

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [E39] 523i jaka instalacja ?
PostNapisane: 7 maja 2018, 20:40 
Offline
Forumowicz

Posty: 171
Moje BMW: E39 523i 1999
Kod silnika: M52TUB25
Tyle czasu mineło .. więc słuchajcie jak się to skończyło :)
Po atakach kolegi JigSaw i właściciela warsztatu z Gdyni o nazwie GOLPG że wina leży w moim samochodzie a nie w montażu instalacji , zawitałem w warsztacie Vanosa .
Vanos jednoznacznie stwierdził nieprawidłowy montaż instalacji gazowej, wtryski były nawiercone jakies 10 - 15 cm od wtryskiwaczy benzynowych ... :szok: :mur: Nie jestem pewny juz bo dobrze nie pamietam ale stare nawierty były prawie w tym "grzebieniu" gdzie zawór disa siedzi więc jak to miało działać :dontgetit: .
Oprócz tego było mocno namieszane w mnożniku a same poprowadzenie instalacji i zrobienie nawiertu na podciśnienie z kolektora to była jakaś pomyłka . Wszędzie kilometry przewodów :wsciekly: To po prostu nie mogło działać .
Przed wizytą w Vanosie dostałem pisemną gwarancję ze w razie wykrycia usterki w instalacji gazowej zoobowiązują sie do zapłaty za naprawę i tak też się stało - oddali mi tyle ile zapłaciłem za poprawę instalacji . Niestety dziury w kolektorze zostały .. zaślepione ale są .
Podsumowując : Warsztat z gdyni sp**rdolił instalację gazową kompletnie. Byli tak pewnie swego że to wina mego auta że nawet dali gwarancje w razie czego . Oczywiście wyszło na moje po wizycie w vanosie - długie przewody , złe nawierty , źle zrobione podciśnienie i pare innych rzeczy . Nie potrafili tego naprawić przez ponad tydzień . vanos miał to zrobione w 8h i do dnia dzisiejszego nie mam żadnych innych problemów z gazem . NIE POLECAM WARSZTATU GOLPG Z GDYNI !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E39] 523i jaka instalacja ?
PostNapisane: 7 maja 2018, 21:31 
Online
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23072
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Wyszło tak jak Ci mówiliśmy... trafiłem na partaczy...


Ja bym na Twoim miejscu domagał się jeszcze kaski albo drygiego kolektora a nie takie sitko połatane :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E39] 523i jaka instalacja ?
PostNapisane: 23 maja 2018, 17:23 
Offline
Forumowicz

Wiek: 39
Posty: 240
Lokalizacja: Ciechanów
Moje BMW: 523ia e39
Kod silnika: m52
Szczurek1986 dobrze pisze nic wiecej nie szukaj


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL