BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 1 maja 2024, 00:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] NIEROWNA PRACA SILNIKA W 320i POMOCY!!!
PostNapisane: 9 lutego 2008, 19:27 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 26
Lokalizacja: Valkenburg PoznaĂą
WITAM!!!Pomozcie!!!Kupilem E36 320i z 91roku.. Autko stalo 5 lat w garazu...jesp zadbane ale silnik nie pracuje rowno..(jakby nie palil na wszystkie gary)..nastepny problem to wycieraczki (nie idzie ich wylaczyc) no i centralny zamek po zamknieciu auta kluczykiem zaraz sie otwiera...POMOZCIE!!!!!

_________________
Bylo E36 318i compakt, E34 525tds, Ford Mondeo WK-3, jest E36 320i sedan
casanovak corp.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: NIEROWNA PRACA SILNIKA W BMW E36 320i POMOCY!!!
PostNapisane: 9 lutego 2008, 23:58 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 86
Lokalizacja: Sieradz
casanowak napisał(a):
WITAM!!!Pomozcie!!!Kupilem E36 320i z 91roku.. Autko stalo 5 lat w garazu...jesp zadbane ale silnik nie pracuje rowno..(jakby nie palil na wszystkie gary)..nastepny problem to wycieraczki (nie idzie ich wylaczyc) no i centralny zamek po zamknieciu auta kluczykiem zaraz sie otwiera...POMOZCIE!!!!!


...co do centralnego...to mialem to samo ale nie oplaca sie kupywac nowego czujnika domykania...naklej na niego np izolacje i bedzie good:) (czujnik jest zamontowany w zaczepie zamka...od str kierowcy jak siedzisz to na wysokosci lokcia jak otworzysz drzwi to bedziesz widzial taki maly plasticzek co sie wciska i on sam odbija)...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lutego 2008, 02:06 
Offline
Forumowicz

Posty: 246
Lokalizacja: Leszno
Moje BMW: Jetta A5
Witam!

Jesli chodzi o tak długie stanie to sprawdził bym świece na pierwszym miejscu zalał bym jakiś dodatek dobry do benzyny zęby autko przeczyściło sobie wtryski bo lubia sie zapychać jak postaja długo...
Generalnie powodów dla jakiś miało by nie palić na jeden cylinder jest dużo np:
-świece
-kable
-cewki
itd...
Generalnie radził bym podjechać na kompa tam wszytko sie wyjaśni niż gdybyac i metoda prób i błędów wymieniać wszystko pokolei :-)

Pozdrawiam !

_________________
"Nie dziękuj " kliknij "Pomógł" :super:

VW on board :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lutego 2008, 16:40 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 26
Lokalizacja: Valkenburg PoznaĂą
A o co chodzi z tymi wycieraczkami???Caly czas chodza i nie idzie ich wylaczyc...Czy jest taka mozliwosc ze komputer przez te piec lat stracil pamiec i wszystko sie pomieszalo....Na kompa na pewno pojade tylko jest problem bo pracuje w Holandii i nie mam pojecia ile moze cos takiego kosztowac...z jezykiem nie ma problemu wiec chociaz jedno dobere ale jak mi zaczna wymieniac co trzeba zrobic to moge sie zdziwic co do znajomosci jezyka heheh:) motoryzacja to jednak odrebna dziedzina jezykowa blizej mi nie znana...Wie ktos moze ile kosztuje w polsce w serwisie BMW takie podpiecie pod kompa??? Dziekuje wszystkim za pomoc...

[ Dodano: 10 Luty 2008, 16:41 ]
Aha i jeszcze jedno pytanko czy moj silnik 2.0 z 1991 roku jest z vanos-em???

[ Dodano: 10 Luty 2008, 22:33 ]
wypompowalem stare paliwo nalalem v power i wlalem dodatek auto chodzilo chyba godzine i gazowalem i jezdzilem i nic...chodzi jak traktor..Wymienilem cewki, filtry, olej, odlaczylem sonde lambda i przeplywomierz, wymienilem tez kopolke i palec i przewody wysokiego napiecia i swiece i nic...auto dalen nie pali na wszystkie gary...koncza mi sie pomysly...ktos mi cos mowil o silniczku krokowym ale nie wiem za bardzo co to jest i gdzie sie znajduje...pomozcie

_________________
Bylo E36 318i compakt, E34 525tds, Ford Mondeo WK-3, jest E36 320i sedan
casanovak corp.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lutego 2008, 09:12 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 38
Posty: 849
Lokalizacja: Łódź/Poznań
Moje BMW: e32
Kod silnika: m30b35
zapchane wtryski? wymontuj i sprawdz czy sikaja wszystkie :)

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=319097#319097 moja e30 :)
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=587194#587194 moja E32 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lutego 2008, 10:04 
Offline
Forumowicz

Posty: 246
Lokalizacja: Leszno
Moje BMW: Jetta A5
"ktos mi cos mowil o silniczku krokowym ale nie wiem za bardzo co to jest i gdzie sie znajduje...pomozcie[/quote]"

To nie bedzie silniczek krokowy gdyby bylo cos nie tak z nim to by autko wieszalo ci sie na obrotach lub tez mialo by je mocno nierowne.

_________________
"Nie dziękuj " kliknij "Pomógł" :super:

VW on board :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 marca 2008, 22:29 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Lokalizacja: warszawa
witam,mialem taki problem z wycieraczkami kiedy moja bunia stala w garazu pol roku.jesli po zalaczaniu stacyjki wycieraczki zaczna chodzic na biegu stalym i nie da sie ich wylaczyc to wymien modul sterujacy,znajdziesz ten modul w zaleznosci od wersji i rocznika auta albo pod schowkiem albo pod wykladzina pod pedalem sprzegla,to pudlo jest czarny ma wymiary gdzies 10x7 a kostka w niebieska ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL