BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 15:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E34] m20b20 gaz na blosie
PostNapisane: 14 marca 2008, 18:35 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 56
Lokalizacja: GrudziÂądz
pozdrowienia i witam.mam problem z odpaleniem buni jak silnik zimny juz wymieniłem pompe i czujnik położenia wału po wizycie na kompie oraz sonde,filtr paliwa poza tym świece są dobre przewody również ok robiłem reset kondensatora.Nadal na zimno nie zapala muszę dwa trzy razy zakręcić jak odpali wszystko w porządku i jak ciepły teżjest ok.Pomóżcie bo już nie daję rady. :zalamany:


Ostatnio edytowano 14 marca 2008, 20:16 przez barthi-80, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 marca 2008, 18:52 
Offline
Forumowicz

Wiek: 37
Posty: 279
Lokalizacja: Europa
Moje BMW: e39 528
Kod silnika: M52B28
moze masz wtryski zapchane...z tego co zrozumialem masz zagazowana bunie...ja mialem cos takiego w e30 na Lpg....trzeba bylo sie nakrecic zeby odpalila...ale przyszedl taki moment ze mi gaz padl...i jezdzilem na BP i wszystko wroclo do normy...odpala za pierwszym razem...na DOTYK...jak gadalem z mechanikiem to powiedzial ze prawdopodobnie to wina wtryskow...na gazie podobno sie to czesto zdarza..przynajmniej na gazie II generacjii


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 marca 2008, 23:12 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 35
Posty: 80
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Moje BMW: E39 2.5 TDS
sa takie preparaty do czyszczenia wtryskow wlej i pojezdzij troche na benzynie, jesli nie pomoze moze byc to wina czujnika tem silnika (nie tego od plynu chlodzacego na desce w srodku) tylko od ECU taki niebieski czujnik, 2 opcja mogl Ci pasc regulator cisnienia, zdejmij gume od przeplywomierza i zobacz czy masz w srodku benzyne, jesli masz to padl Ci regulator cisnienia, powiem Ci ze tez mialem taki motor i mialem problemy z odpalaniem ale na cieplym, na zimnym palil od razu, sprawdz jeszcze czy masz cisnienie paliwa na wezu, zdejmij wezyk rano przed odpaleniem i zobacz czy poleci benzyna malym cisnieniem


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: e-34
PostNapisane: 25 marca 2008, 09:17 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 56
Lokalizacja: GrudziÂądz
dzięki wam i mam nadzieję że będzie dobrze.pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 42 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL