BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 09:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 4 kwietnia 2011, 19:47 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznan
Moje BMW: C400 4matic
Panowie a w Poznaniu albo gdzies w poblizu gdzie warto zakladac LPG?

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=91120 ocen moja Becie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 4 kwietnia 2011, 22:52 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 1483
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E38 740 4,4 6Manual
Kod silnika: M62B44
Jest Nawet podałem adres kilka stron temu - Firma Pitec

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 8 kwietnia 2011, 08:34 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1377
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza, Warszawa, Lublin
Moje BMW: e46,e90,e60,e61
Kod silnika: M52TU,n62b44,m57
Proponowałbym aby ktoś mający troszkę czasu zrobił listę najlepiej jakby została umieszczona w 1 poście.

Wymienić poszczególne województwa i przypisać do nich miasta oraz zakłady montujące gaz i pisać który ile razy był polecany.

Osobiście teraz przeglądam cały wątek by poznać opinie na temat zakładów na śląsku na koniec zrobię edita i wymienię zakłady których się tu doszukałem ;) na pewno kiedyś to komuś ułatwi życie ;).

Dodatkowo mam pytanko co myślicie o zakładzie w Sosnowcu teraz nie znam ulicy jak się dowiem napiszę ale nazwa jego to LANDI.

O ile się nie mylę to jadąc od strony Dąbrowy Górniczej w górę ul. braci miroszewskich skręcamy w prawo w dziurawą drogę po lewej domki jednorodzinne, po około 500 metrach w lewo i tam po 50 metrach z prawej jest tan zakład - ulica prawdopodobnie kukułek"

Gość montował szwagrowi gaz w Audi a4 , po gadce widać, że mądry opanowany chłop, gada z głową, przy okazji wykrył kilka usterek w aucie... Ale niestety na BMW raczej się nie zna bo pytał mnie ile mam koni 2.8 litrowej e46.
Ciekawi mnie też czy to że padła szwagrowi cewka na 2 dzien może mieć wpływ czy tylko zbieg okoliczności

Tak więc miło by było usłyszeć jakąś opinię na ten temat.


Osobiście wybrałem takie wpisy dotyczące Śląska
Kilka pominąłem bo nie brzmi dla mnie wiarygodnie wypowiedź sprzed kilku lat kogoś kto posiada np 5 postów, albo kogoś kto poleca zakład w którym można się na osobe polecającą powołać oraz która nie posiada 10 postów.

Wklejam całewypowiedzi

"AND-DAR "w Dąbrowie Górniczej.Miesci się na ulicy Sadowej 11 (obok Urzedu Celnego) tel.032-7955-797 oraz na kom.tel: 0-506-139-004 oraz 0-506-139-003. Właściciele tej firmy sami jeżdzą beemkami przerobionymi na gaz.Z tego co sie dowiadywłem zanim sam zainstalowałem gaz większość taksówkarzy w Katowicach którzy mają BMW lub samochód z silnikiem 6, 8 i 12 cylindrowym poleca własnie tą firme jako jedną z najlepszych.Zreszta sam jestem zadowolony z instalacji którą zakładałem u nich i nie ma z nią żadnych problemów.

A teraz moja wypowiedź zasugerowałem się pozytywnymi opiniami na temat AND-DAR na chwile obecną żałuję tej decyzji od samego początku mam spory problem z instalacją. W trakcie przyśpieszania szarpie autem jak traktor jakiś początkowo do 2tyś tera już do 3 tyś. Ciąglę staram sie odszukać przyczyny instalator kompletnie nic nie robi by pomóc 0. Początkowo świece (świece wymienione) wiadomo świece sprawdzone to teraz cewki... Zobaczę jak się sprawa dalej potoczy i wprowadzę zmiany w moim wpisie . Jednak na chwile obecną bym się wstrzymał z zakładaniem instalacji do BMW u tego Gazownika

Co do gazu na Śląsku, polecam zakład:

AUTO-GAZ
Mikołów, ul. Dzieńdziela 5
tel. (032) 322 02 32 kom.502 908 548
e-mail: auto-gaz@auto-gaz.biz

Może nie jest najtańszy w okolicy, ale ceny są do zaakceptowania, prace wykonywane są sumiennie i starannie. Kilkoro znajomych zakładało u nich gaz, i żaden do tej pory nie narzeka.


Osobiście ich nie polecam!! przez nich moje kochane autko "siadło" cała elektryka poszła przez złe sprawdzenie szczelności i ulatnianie się gazu !! Najgorszy warsztat jaki znałem!!

na Śląsku :

GZW Odbudowa i Tuning
ul. Wolności 38
42-674 Zbrosławice
tel: 663 082 622 | 889 77 11 77
ja osobiście sprawdziłem gazownika z Rybnika firmę MarCar
a tu link z namiarami na chłopaków z Rybnika:
http://www.smolna.rybnik.pl/katalog_firm/81

_________________
Przeniosłem się do Warszawy gdyby ktoś potrzebował pomocy to pisać śmiało.


Ostatnio edytowano 31 maja 2011, 13:21 przez Masters, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 29 kwietnia 2011, 18:20 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 269
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E46 320i
Kod silnika: m54b22
Polecam wszystkim Pawła, nick: Toudi.
okolice Nasielska, jechałem do niego specjalnie z Warszawy. Facet zna się na rzeczy i ma ogromną wiedzę na temat BMW jak i szeroko pojętej mechaniki. Wczoraj odebrałem od niego swoje E46 320i i jestem bardzo zadowolony :ok:
Instalacja chodzi bez zarzutu, a do tego estetyka montażu na najwyższym poziomie. Na pewno będę robił u niego następne samochody.

_________________
E36 316i M43B16 --> E46 320i M54B22


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 29 kwietnia 2011, 19:23 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 1483
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E38 740 4,4 6Manual
Kod silnika: M62B44
Też polecam Pawła ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 2 czerwca 2011, 17:11 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 64
Lokalizacja: Puławy/Warszawa
Moje BMW: 523i
Kod silnika: m52b25
KotSylwester napisał(a):
Autogaz
Jacek Karasiński
022 797 39 00
603 350 272
Al.Krakowska 14 vis a vis Shell (wcześniej był posesję za Media Markt)
Warszawa

Znany mi od 10 lat. Montowałem u niego w BMW: 2xE34 520i, E36 318i, E46 323ci.
W innych autach: VW Passat VR5, Mazda 323F V6, Mustang 3.8 V6, Focus 2.0 i kilku moich znajomych w: 2szt Seat Cordoba, Skoda Fabia, Focus 1.6, Mondeo 1.6, Golf 3 i inne...

Profesjonalna i miła obsługa.
POLECAM


Jak najbardziej podzielam zdanie..fachowo,miło :) Bardzo polecam ten warsztat.Po dłubaniu innych ,,gazowników,, ten warsztat naprawił wszystko cacy + roczna gwarancja na części :D

_________________
Galeria mojej 523i, 18" AC Schnizner
viewtopic.php?f=6&t=95571


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 2 czerwca 2011, 21:38 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 1483
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E38 740 4,4 6Manual
Kod silnika: M62B44
leonidas2010 napisał(a):
KotSylwester napisał(a):
Autogaz
Jacek Karasiński
022 797 39 00
603 350 272
Al.Krakowska 14 vis a vis Shell (wcześniej był posesję za Media Markt)
Warszawa

Znany mi od 10 lat. Montowałem u niego w BMW: 2xE34 520i, E36 318i, E46 323ci.
W innych autach: VW Passat VR5, Mazda 323F V6, Mustang 3.8 V6, Focus 2.0 i kilku moich znajomych w: 2szt Seat Cordoba, Skoda Fabia, Focus 1.6, Mondeo 1.6, Golf 3 i inne...

Profesjonalna i miła obsługa.
POLECAM


Jak najbardziej podzielam zdanie..fachowo,miło :) Bardzo polecam ten warsztat.Po dłubaniu innych ,,gazowników,, ten warsztat naprawił wszystko cacy + roczna gwarancja na części :D




ta za to ja mam przyjemność poprawiać po tym zakładzie : źle zamontowane zbiorniki, nie prawidłowa diagnostyka , nie ustawiony gaz pod czas jazdy , gwarancja hmm.. tygodniami , błędna diagnostyka

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 3 czerwca 2011, 06:10 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Nikodem napisał(a):
Cytuj:
Cytuj:
Autogaz Jacek Karasiński022 797 39 00603 350 272Al.Krakowska 14 vis a vis Shell (wcześniej był posesję za Media Markt)WarszawaZnany mi od 10 lat. Montowałem u niego w BMW: 2xE34 520i, E36 318i, E46 323ci.W innych autach: VW Passat VR5, Mazda 323F V6, Mustang 3.8 V6, Focus 2.0 i kilku moich znajomych w: 2szt Seat Cordoba, Skoda Fabia, Focus 1.6, Mondeo 1.6, Golf 3 i inne...Profesjonalna i miła obsługa.POLECAM
Jak najbardziej podzielam zdanie..fachowo,miło Bardzo polecam ten warsztat.Po dłubaniu innych ,,gazowników,, ten warsztat naprawił wszystko cacy + roczna gwarancja na części ta za to ja mam przyjemność poprawiać po tym zakładzie : źle zamontowane zbiorniki, nie prawidłowa diagnostyka , nie ustawiony gaz pod czas jazdy , gwarancja hmm.. tygodniami , błędna diagnostyka


A ja stanę w obronie warsztatu Jacka, który zabronił się stosować do rad Nikodema, który to "kazał" usunąć sprężynkę z zaworu bezpieczeństwa na butli gazowej... :wstyd:

Nigdy nie miałem problemów z tym serwisem, wiem tylko o jednym kliencie, któremu odmówił naprawy bo ktoś w między czasie nakombinował w instalacji. :ok: Nie kwestionuję wiedzy nikodema, bo mam reduktor, który mi polecił. Natomiast U Jacka od razu się dowiedziałem że te reduktory są do d.... i już mam drugi, bo pierwszy się rozszczelnił na gwarancji.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 10 czerwca 2011, 20:00 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 1483
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E38 740 4,4 6Manual
Kod silnika: M62B44
Kocie nie wiem czy wiesz ale Imiona maluję się z Dużej Litery

a reduktor Tobie padł przez nie odpowiedni montaż

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 27 czerwca 2011, 22:19 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1521
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: 528i 318i
Kod silnika: M52TUB28 M40B18
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=25990
no masz chyba wyżej kolegę z Wawy co ogarnia temat LPG w tamtych okolicach a piszesz post bez zastanowienia

_________________
www.bmwklubtorun.pl

MOJA E34 528i DELPHIN METALIC ==>> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=25990
MOJA E39 535i V8 BIARRITZBLAU METALLIC ==>> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=60703 ( Sprzedana :-( )
MOJA E30 318i CIRRUSBLAU METALLIC ==>> viewtopic.php?f=6&t=78957


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 29 czerwca 2011, 20:41 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Moje BMW: e39 528i
dzięki za pomoc jeżeli chodzi o kolegę z Warszawy tj Nikodema to czekam na jego odzew :) natomiast jak ceny i jakość wykonania u Jacka Krasińskiego bo na forum zdania są podzielone


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 29 czerwca 2011, 21:30 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
temidek, robiłem u niego 10 aut swoich i robiło u niego ok.10 aut moich znajomych. To o czymś świadczy. O cenach się nie wypowiadam, bo jako "stały klient" mam trochę inne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 30 czerwca 2011, 12:56 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 1483
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E38 740 4,4 6Manual
Kod silnika: M62B44
Kocie nie przechwalasz trochę tego zakładu ? wiem , że masz z niego profity i dzięki temu cię inaczej liczy ale nie przesadzaj

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 1 lipca 2011, 07:31 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Nikodem, Ja mam profity z tego zakładu?? Bardzo nieuczciwiego podchodzisz do konkurencji. Uważasz że to uczciwe wypisywać takie bzdury? Rozumiem że trochę się zajmujesz LPG i na forum jesteś guru od LPG, ilu osobom z forum przerobiłeś zawór bezpieczeństwa w butli, wyjmując sprężynkę i może on nie zadziałać w sytuacji stłuczki, jak to mi doradziłeś? Sorry ale lekko przegiąłeś z tymi oszczerstwami. :wstyd:

Polecam Jacka z czystym sumieniem. Jeżeli miałbym jakiekolwiek wątpliwości to moje auta gazowałbym gdzie indziej. RAZ zdarzyło mi się robić przeróbkę instalacji u kolegi i więcej na to się nie zdecyduję. U Jacka monotowałem LPG w swoich: E34 520i - 2szt. Focus 2.0, Mazda 323 V6, Passat VR5 Syncro, E36 cabrio, E46 coupe, przerabiałem w 99 roku u nich moje E23 po zmianie silnika z gaźnika na wtrysk.... No ale zaraz powiesz że instalacje miałem za darmo? A może jeszcze mi dopłacali?

Z moich kolegów: 2xCordoba, Focus 1.6, Felicia 1.3, Golf 3 1.8, Mondeo 1.8 i wiele innych.

Jak na razie jedna osoba jest średnio niezadowolona bo ktoś namieszał w instalacji - nie wiesz kto?


Ostatnio edytowano 1 lipca 2011, 08:16 przez KotSylwester, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 1 lipca 2011, 23:32 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 1483
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E38 740 4,4 6Manual
Kod silnika: M62B44
Kocie puki co jeszcze nie napisałem co kto zrobił źle bo na tym forum nie jesteśmy po to by obrzucać się błotem , lepiej przymknąć oko i umówić się i napić się voodki bo każdemu z nas może się nogą podwinąć ale bardzo widzę chcesz bym napisał o tym ?

co do wielozaworu informowałem , że najlepiej kupić wielozawor typu extra , w przypadku wersji Normal można wyciąganą sprężynkę z zaworkiem ograniczającym wypływ - która jak sama nazwa wskazuje organiczna wypływ a nie blokuje go do zera , dodatkowo nie każdy wielozaworu takie coś posiada

mnie porostu drażni , że zachwalasz na silę - raz dodałeś do warsztatu polecanego bo jesteś w końcu zadowolony wystarczy - będzie kto inny zadowolony poleci dalej i tyle a ty jak widać wchodzisz palcem w d**ę i tyle

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 2 lipca 2011, 09:47 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Moje BMW: e39 528i
a czy ktoś zna firmę


AUTOGAZ
instalacje LPG
autolpg.waw.pl.
Warszawa, ul. Chłodna 31A,


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 2 lipca 2011, 10:24 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Moje BMW: e39 528i
jaka jest wasza opinia o tej firmie (Energy Gaz Polska Warszawa ul. Ostrobramska 38A 04-193)


myślałem o takiej instalacji do mojego BMW (e39 528i)
co do cena/jakość

http://moto.allegro.pl/montaz-lpg-stag- ... 02121.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 4 lipca 2011, 09:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Nikodem, Jeżeli ktoś pyta to z czystym sumieniem polecam. Znam właściela od ponad 10 lat i nie zdażyło się że wyjechałem niezadowolony. Natomiast pisanie że mam korzyści z polecania jest absurdalne. Mam w tym warsztacie inne ceny bo robiłem w nim wszystkie moje auta od 2000r. a było ich niemało.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 4 lipca 2011, 14:40 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 28
Posty: 2890
Lokalizacja: Bangladesz
Moje BMW: Sędziwy Paździerz
temidek napisał(a):
jaka jest wasza opinia o tej firmie (Energy Gaz Polska Warszawa ul. Ostrobramska 38A 04-193)


myślałem o takiej instalacji do mojego BMW (e39 528i)
co do cena/jakość

http://moto.allegro.pl/montaz-lpg-stag- ... 02121.html

Czytałem że druciarze i nie warto się do nich wybierać, po raz n-ty napiszę: "Toudi, Toudi, Toudi!" Nikt inny, no ew. Nikodem, ale to z dużą dozą cierpliwości ;)
695 695 314 - Paweł, Nasielsk.

_________________
e30 87' M-technic 1
Ładne 320iT Mpak


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Polecane warsztaty-montujące instalacje gazowe
PostNapisane: 8 lipca 2011, 10:13 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 43
Posty: 810
Lokalizacja: KOS
Moje BMW: BMW E91
KotSylwester napisał(a):
Nikodem


Spokojnie, ten Pan ma też swoje za uszami!!
Przez niektórych nazywany "NIKOŚ WARIAT"

Jest paru monterów w Polsce, którzy ogarniają LPG w BMW.

Na południu mogę polecić co najmniej dwóch.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL