BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 1 maja 2024, 16:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 października 2007, 21:13 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
qrax napisał(a):
spalanie 16l nie jest normalne, mi palila 15 jak mialem uszkodzona sonde

to jeszcze kwestia jak jeżdzisz , moja też mi łyka do 16 ale ja nie odpuszczam gazu więc uważam że to norma , chociaż spalanie żędu 12 litrów też notowałem.

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 października 2007, 21:32 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 3382
Lokalizacja: Gliwice
Moje BMW: *
Kod silnika: *
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147922
ooo.... czyli jest nadzieja dla mojego autka ;p myślałem, że to coś poważnego, że czasem gaśnie i trzęsie na skrzyżowaniu, a to czasem błahostka... skorzystam z porad i posprawdzam co nie co w silniku....

_________________
"moje ex": E92 | E36 | E30


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 października 2007, 08:49 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1903
Lokalizacja: Tuchola
Moje BMW: E30 344i
Kod silnika: m62b44
Garaż: E36 Coupe 325i
E30 Coupe 344i
mcgiver napisał(a):
qrax napisał(a):
spalanie 16l nie jest normalne, mi palila 15 jak mialem uszkodzona sonde

to jeszcze kwestia jak jeżdzisz , moja też mi łyka do 16 ale ja nie odpuszczam gazu więc uważam że to norma , chociaż spalanie żędu 12 litrów też notowałem.


masz po pierwsze piatke, po drugie po czipie - wiec ma prawo palic wiecej, ale jak na e36 2.5 takie srednie spalanie to za duzo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 października 2007, 10:49 
Offline
Forumowicz

Posty: 228
Lokalizacja: Warszawa-WesoÂła
Witam miałem podobny problem w 525 24V Vanos
1. guma miedzy obudowa filtra powietrza a grillem na sekwencji musi być!! czyli to co mówili koledzy wcześniej
2.Jeżeli masz inastalkę an gwarancji to nie daj sie robić w balona i nie płać za regulacje bo to ma chodzić tak jak powinno i jest to problem gazownika a nie Twój!!
3. U mnie pomogła regulacja, ale nie na postoju tylko podczas jazdy, na postoju niby wszstko było ok, ale jak ruszyłem to znowu gasła...więc gazownika za łeb do samochodu i jezdizlismy dotąd aż wyregulował.
4. sprawdz poprawność działania sondy lambda bo to też może byc przyczyną

Ps. U mnie średnie spalanie LPG w cyklu mieszanym 15.5l noga raczej ciężka

_________________
Pozdrawiam Grzesiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 października 2007, 13:09 
Offline
Forumowicz

Wiek: 39
Posty: 304
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: E46,E39
Kod silnika: M54B30,m52b28
Zastanawiam się właśnie nad tym spalaniem na benzynie :), 62 litry starcza mi na 400km może ponad czyli 15,5l , przy spokojnej, bardzo spokojnej myślę ze zrobiłbym 500, może ponad czyli 12.5l :)

Wracając do gazu- instalka jest na gwarancji ale nie mam czasu i siły szarpać się z warsztatem gdzie była montowana. Byłem kilka razy ale przy nich problem nie wystepował, a jak wracałem do domu to gasła:( Raz nawet 2 godziny jezdziłem koło warsztatu i nic, nie gasła. Ich robota polegała na podłączeniu kompa i na kompie jest wszystko ok, przy nich problem nie występuje i nie są w stanie pomóc, mam przyjechać do nich jak bedzie gasła. I przyjade enty raz i problem nie wystąpi (jak u dentysty - idziesz i u niego ząb już nie boli) Dzieli mnie od nich dystans 30km więc jest to tez problemowe. Szara rzeczywistość, jak nie zapłacisz to nie bedziesz miał i tyle...


PS: Wiecie może gdzie w Warszawie w okolicy Targówek Przemysłowy, Rembertów, Wawer itd... jest jakiś sensowny warsztat gdzie podepnę się pod komputer i zrobią jakąś diagnostykę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL