BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 maja 2024, 15:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kupno samochodu, co zrobić z oc
PostNapisane: 20 maja 2010, 19:31 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
maniek6r napisał(a):
Zatem strzelam, że jesteś naganiaczem jakiegoś ubezpieczyciela


Nie czytasz dokladnie , nawet osmiu :D

maniek6r napisał(a):
Poza tym, robisz nadmierną ilość błędów gramatycznych, stylistycznych i ortograficznych, więc w Twoją znajomość prawa i umiejętność łączenia faktów prawnych wątpię już całkowicie


Tez bardzo ciekawe spostrzezenie :D

maniek6r napisał(a):
Skoro już siedzisz w tym biznesie, to nawet się nie przyznawaj, bo jak bym był Twoim przełożonym to byś wyszedł z pracy już nie od zaplecza, ale drzwiami dla Jana Kowalskiego. Dla mnie to by był wstyd, że człowiek tak niekompetentny obsługuje klientów.


Naprawde jestes szczesciarzem.


Dziwne ze czlowiek z taka wiedza jak Ty odezwal sie w tym dziale chyba pierwszy raz od momentu dolaczenia do forum a to juz minelo kilka miesiecy. Zastanawia tez fakt ze nie zareagowales wczesniej na te wszystkie bzdury ktore tu wypisuje od prawie pol roku, ba nawet kiedys odwazylem sie napisac je w artykule dotyczacym wypowiedzenia oc ktory jest na tym forum i Twoje sokole oko tego nie wychwycilo. Hmm czyzby to byl jakis zbieg okolicznosci...

Pozdrawiam Cie i pilnuj mnie bo jeszcze nie raz pewnie bede tu pisal jakies glupoty :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kupno samochodu, co zrobić z oc
PostNapisane: 20 maja 2010, 19:47 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
maniek6r napisał(a):
Nabywca powinien zawiadomić ubezpieczyciela, że jest nowym właścicielem, ponieważ skąd ubezpieczyciel ma wiedzieć, że pojazd kupił ktoś inny.



Pewnie stad ze zbywca dostarcza umowe sprzedazy na ktorej sa dane nabywcy

maniek6r napisał(a):
Postawmy się w sytuacji sprzedającego, gdy nie rozwiążemy umowy (jako kupujący) na podstawie przepisu z art. 28


Nabywca nie rozwiazuje umowy z ubezpieczycielem na podstawi artykulu 28 tylko 31 jesli chodzi o sytuacje gdy przysluguje mu na to 30 dni (tj nie chce korzystac z polisy zbywcy). Na podstawie art 28 umowe rozwiazuje wtedy gdy korzysta z niej do konca okresu ubezpieczenia (czyli tak jak zwykle roczne oc najpozniej na dzien przed koncem). Jesli nabywca wysle do TU w ciagu 30 dni wypowiedzenie i jako podstawe da art 28 to TU go nie przyjmie jako "wypowiedzenie nabywcy" tylko jako zwykle wypowiedzenie oc ktore zadziala dopiero z koncem okresu ubezpieczenia a nie po 30 dniu od kupna.

Mialem nie komentowac ale nie moge tego czytac naprawde ,bo nie wiem czy smiac sie czy plakac :)


Ostatnio edytowano 20 maja 2010, 21:07 przez jawa85, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kupno samochodu, co zrobić z oc
PostNapisane: 20 maja 2010, 20:24 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Nie chce nabijac postow ale jak edytuje wczesniejszy to co niektorzy moga juz nie doczytac.

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=38&t=66823

Gdyby kolego nie chcialo Ci sie szukac to prosze tu jest instrukcja ktora napisalem odsnonie wypowiadania polisy oc , a takze oc nabywcy poniewaz sa to dwa rozne tryby wypowiedzenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL