BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 05:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Oc kilka pytań
PostNapisane: 21 lutego 2010, 17:30 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 5
Moje BMW: 318is E36 Coupe
Kod silnika: M44B19
Możesz dopisać wujka jako współwłaściciel i możesz jeżdzić na jego zniszki , no ale przy nastepnej kolizji to jemu polecą znizki :hyhy: ,

_________________
lukasz1108


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oc kilka pytań
PostNapisane: 21 lutego 2010, 20:02 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3682
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: E39 @ e46 @ e36
Kod silnika: m52b20 @ m43b16
DarPiet napisał(a):
hmm mozna zrobic myk, jezeli kolizja jest w miare blisko konca okresu ubezpieczenia to jakos zaraz po szkodzie wziac zaswiadczenie o przebiegu ubezpieczenia w ktorym jeszcze szkoda moze nie widniec i isc z tym do innej firmy ubezpieczeniowej i tam kupic nowe OC,
tylko ze czasem tez we wniosku pytaja o liczbe szkod w ostatnim roku i takie dzialanie ociera sie o skladanie falszywych oswiadczen:)


Nawet nie musisz brać zaświadczenia... nie wszyscy ubezpieczyciele je wymagają...
Wystarczy pokazać aktualna polisę, i znaleźć odpowiedni punkt...
Ci co chcą nabyć nowych klientów to nawet nie pytają o przebieg szkodliwości odnotowanej w dotychczasowej jeździe... A jak na razie większość firm ubezpieczeniowych nie współdziała ze sobą, wiec zawsze można niektóre rzezy naciągnąć (choćby były przebieg bez szkodliwości jazdy)
Z reszta tak jak wcześniej pisałem, wystarczy dobrze poszukać... a zniżki dostaje się za tzw. ,,free''

Przede wszystkim jeżeli auto stoi na tatę, to po co te kombinacje ze zmiana ubezpieczyciela, wzwyżki za wiek nie dostanie, a za jedna szkodę po prostu na nowy rok nie dostanie -10% zniżek i tyle... Wiec nie wiem po co tyle kombinować...

A jak już tak wiele to OC wynosi to po prostu przepisać auto na kogoś kto posiada max znizki i dopisać współwłaściciela... (umowa odsprzedaży na współwłasność, lub darowizna)

_________________
Moja R6
viewtopic.php?f=60&t=120270

Moja e39
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=93561

Moja 19letnia e36 (niestety aktualnie już była)
viewtopic.php?f=6&t=104802&p=1262357#p1262357


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oc kilka pytań
PostNapisane: 21 lutego 2010, 20:15 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
COUPE napisał(a):
Przede wszystkim jeżeli auto stoi na tatę, to po co te kombinacje ze zmiana ubezpieczyciela, wzwyżki za wiek nie dostanie, a za jedna szkodę po prostu na nowy rok nie dostanie -10% zniżek i tyle... Wiec nie wiem po co tyle kombinować...


Ojciec jest wlascicielem a kolega wspolwlascicielem wiec zwyzka za wiek jest. Poza tym jesli to byl pierszwy rok ubezieczenia i odrazu szkodowy to dostanie conajmniej 20% zwyzki od skladi podstawowej. Niektore firmy daja jeszcze wieksze zwyzki dla osob co w pierwszym roku maja szkody.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oc kilka pytań
PostNapisane: 22 lutego 2010, 11:20 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2972
Lokalizacja: wawa
Moje BMW: e46
Kod silnika: m47n
COUPE napisał(a):
Nawet nie musisz brać zaświadczenia... nie wszyscy ubezpieczyciele je wymagają...
Wystarczy pokazać aktualna polisę, i znaleźć odpowiedni punkt...
Ci co chcą nabyć nowych klientów to nawet nie pytają o przebieg szkodliwości odnotowanej w dotychczasowej jeździe... A jak na razie większość firm ubezpieczeniowych nie współdziała ze sobą, wiec zawsze można niektóre rzezy naciągnąć (choćby były przebieg bez szkodliwości jazdy)

to prawda nie pytaj bo po co...ale w razie jakiegos zdarzenia tto pierwsze co robia to przeswietlaja klienta...bo tu najlatwiej znalesc podstawe do niewyplacenia pieniedzy,dodatkowo od razu sie ma sprawe karna
wiec takie rady proponuje stosowac wobec siebie jedynie bo mozesz kolegom niezlego syfu narobic

_________________
Obrazek


https://picasaweb.google.com/100024553116878785483/Indochiny


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Oc kilka pytań
PostNapisane: 22 lutego 2010, 11:55 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Zazwyczaj we wniosku do ubezpieczenia jest punkt gdzie zapisane sa znizki klienta i oswiadczenie o szkodzie. Ty wniosek podpisujesz wiec jesli wpisza Ci tam 60% bo sie nie przyznasz do szkody to skladasz falszywe oswiadczenie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL