BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 19:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Asistance a awaria samochodu za granica
PostNapisane: 23 września 2012, 22:05 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1436
Lokalizacja: Augustów
Moje BMW: e30,e36
Kod silnika: m40,m41,m43,m62
Osobiscie nie spotkalem sie z oferta holowania bez limitu km,jesli awaria jest za granica.Zawsze jest jakies 200km gwarantowane i hotel plus ewentualnie powrot do domu i potem transport po odbior auta jesli naprawa ma potrwac dlugo.Hotel mozna tez wymieniacz reguly na auto zastepcze.

Przegladalem oferty kilku firm i jedyne realnie cos dajace,to pzu i starter.Obie mam przetestowane w praktyce.Starter byl tanszy i co wazne,jedyny limit na holowanie w pl to odleglosc do twego domu,co jest mega wypasem!


Kolega mial za to awarie w slowenii i ass w pzu.Normalnie hotel.holowanie itp.

Ale tak,jak wszysg pisza,musisz wziac konkretne umowy i przestudiowac.Czesto sa niezle zastrzezenia.
Nie wydaje mi sie zebys jednak kupil za kilkaset zlotych ass bez limitu km holowania przy awarii za granica.Nigdy nie spotkalem sie z taka oferta


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Asistance a awaria samochodu za granica
PostNapisane: 23 września 2012, 22:55 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 46
Posty: 532
Lokalizacja: Hersham
Moje BMW: brak
Nie wiem jak jest w Polsce wiec nie wiem jakie sa warunki np w Pzu.Ja dokupilem sobie holowanie bez limitu.Znajomy tez jakies pol roku temu jechal z Uk do Pl silnik mu umarl .Ubezpieczalnia zaplacila za hotel,przelot i.auto sciagneli do Uk z belgii.On chyba mial wykupione assistane w Adac


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL