BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 08:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 16 stycznia 2013, 12:39 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 18
Moje BMW: Szukam
Kod silnika: -
Witam.
Ktore towarzystwa ubezpieczeniowe nie maja zwyzki za wiek ? Samochod bedzie na osobe z -60% jednak uzytkowac go bedzie osoba ponizej 25 roku zycia


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 16 stycznia 2013, 12:43 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1029
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moje BMW: Mitsubishi Galant
Kod silnika: 4G63
spotkałem się jak narazie ze jednym który robi w ten sposób że nalicza zniżki nie za wiek, a za okres posiadania prawa jazdy. Jest to ubezpieczalnia PCU w Brzozie/k Bydgoszczy. Ale to prywatna ubezpieczalnia mająca umowy z innymi większymi i popularnymi ubezpieczalniami.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 16 stycznia 2013, 23:24 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1097
Lokalizacja: Krakow
Moje BMW: E39 520IA FL
Kod silnika: M54B22
Ja pierdziele tak trudno skorzystac z kalkulatorow online? Wiem, ze chocby HDI nie dowala takich wzwyzek.

_________________
Bylo niezapomniane e39, jest drugie e39.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 17 stycznia 2013, 00:04 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 4264
Lokalizacja: Poznań
Allianz- tylko musisz kupić przez neta!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 17 stycznia 2013, 13:27 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1029
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moje BMW: Mitsubishi Galant
Kod silnika: 4G63
Pawelos, jesteś w błędzie. Obecnie jestem w HDI i mam liczone zwyżki za wiek. Nie wiem jak to ma się w zakupach przez internet w tym TU

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 17 stycznia 2013, 13:37 
Pawelos napisał(a):
Ja pierdziele tak trudno skorzystac z kalkulatorow online?



Żaden kalkulator nie obliczy tak dobrze składki jak dobry agent.


Kto jest właścicielem z dowodzie? Tylko osoba "starsza"? To bierz w PZU.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 17 stycznia 2013, 20:53 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 2371
Lokalizacja: Skierniewice
Moje BMW: e32
Kod silnika: m60b40
axa nie robi zwyzek za wiek i pojemność , sprawdz tam

_________________
Obrazek

Bo najważniejsza jest Pasja


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 19 stycznia 2013, 18:56 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 200
Moje BMW: e36
Kod silnika: M52b28
Trudno będziesz miał znaleźć swojego czasu tez szukałem

_________________
Wiele Serc! Jedno BICIE!
BMW ponad zycie!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 22 stycznia 2013, 09:13 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 13
Moje BMW: E36
gms napisał(a):
Pawelos, jesteś w błędzie. Obecnie jestem w HDI i mam liczone zwyżki za wiek. Nie wiem jak to ma się w zakupach przez internet w tym TU


Wydaje mi się że wszyscy najwięksi biorą zniżki za wiek. Jeśli jest ktoś kto nie bierze to policzą za coś więcej i wyjdzie na to samo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 22 stycznia 2013, 09:45 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 5693
Lokalizacja: Ciechanów
Moje BMW: e39
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p ... 0#p2043810
Nie ma sie co znizkami ekscytowac tylko patrzec na cene... Niestety czasem jedno nie jest tozsame z drugim. Ja zawsze ubezpieczalem w mbanku- wychodzilo najtaniej. Wlascicielem obydwu moich beemek zawsze byla moja mama (max znizki), ja bylem wspolwlacicielem. Wiem ze w mbanku mozna wybrac czy znizki licza od wlasciciela czy wspolwlaciciela, tak ze "kolejnosc" nie ma znaczenia.

W zwiazku z tym jesli auto masz na siebie to wystarczy darowizna w skarbowym + wizyta w urzedzie komunikacji- chyba wszytko za darmo jest jesli w darowizna jest w pierwszej linii pokrewienstwa.

W mbanku trzeba zalozyc konto (prowadzenie za darmo, mozna go nie uzywac, tyle ze nie nalezy brac karty bankomatowej, bo za nieuzywanie jej sie placi). Samo ubezpieczenie po zlozeniu wniosku jest juz zwykle po godzinie do wydruku. Jest z tym troche zabawy, jak ktos nie ma konta, to warto zaczac o tym myslec tydzien wczesniej, zeby sie spokojnie wyrobic. W porownaniu z innymi tanimi ofertami zawsze bylem kilka stowek do przodu. Nie wiem jak licza zwyzke za wiek, ale zawsze bylo najtaniej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 22 stycznia 2013, 09:55 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 353
Lokalizacja: Poznań / Konin
Moje BMW: E91 LCI Mpakiet
Kod silnika: N47
ded napisał(a):
Nie ma sie co znizkami ekscytowac tylko patrzec na cene... Niestety czasem jedno nie jest tozsame z drugim. Ja zawsze ubezpieczalem w mbanku- wychodzilo najtaniej. Wlascicielem obydwu moich beemek zawsze byla moja mama (max znizki), ja bylem wspolwlacicielem. Wiem ze w mbanku mozna wybrac czy znizki licza od wlasciciela czy wspolwlaciciela, tak ze "kolejnosc" nie ma znaczenia.

W zwiazku z tym jesli auto masz na siebie to wystarczy darowizna w skarbowym + wizyta w urzedzie komunikacji- chyba wszytko za darmo jest jesli w darowizna jest w pierwszej linii pokrewienstwa.

W mbanku trzeba zalozyc konto (prowadzenie za darmo, mozna go nie uzywac, tyle ze nie nalezy brac karty bankomatowej, bo za nieuzywanie jej sie placi). Samo ubezpieczenie po zlozeniu wniosku jest juz zwykle po godzinie do wydruku. Jest z tym troche zabawy, jak ktos nie ma konta, to warto zaczac o tym myslec tydzien wczesniej, zeby sie spokojnie wyrobic. W porownaniu z innymi tanimi ofertami zawsze bylem kilka stowek do przodu. Nie wiem jak licza zwyzke za wiek, ale zawsze bylo najtaniej.


Tyle tylko, że w mBanku z reguły pierwsza propozycja jest kusząca, kontynuacja ubezpieczenia już nie wygląda tak kolorowo o czym się przekonałem 3 razy i pozostało mi szukać innego ubezpieczyciela. Obecnie Liberty Direct - byli tańsi niż oferta Link4 po 2 latach współpracy.

_________________
R6 Fanatic
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 22 stycznia 2013, 09:58 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 13
Moje BMW: E36
no tak bo cena końcowa ubezpieczenia jest najważniejsza. To przecież OC. Ma być tanio i nikt by się resztą nie przejmował. Ale jeśli chcemy jeszcze AC to już niekoniecznie tylko cena ma znaczenie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 22 stycznia 2013, 10:18 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 5693
Lokalizacja: Ciechanów
Moje BMW: e39
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p ... 0#p2043810
tryall, to mnie zaskoczyles, bo ja zawsze przed przedluzeniem wyliczam sobie i tak stawke tym mulikalkulatorem i za kazdym razem mbank byl najtanszy (peugeot 206 AC+OC, panda AC+OC, Lancia Kappa OC, e36 OC, e39 OC). Przedluzenie kosztowalo mnie zawsze tyle, ile wyliczal kalkulator i to byla najtansza oferta. Moze teraz zmienili polityke... Wiem, ze chyba 2 lata temu byly jakies znaczne podwyzki we wszystkich firmach i faktycznie sporo wzroslo, ale z reguly skladka za zeszly rok byla taka sama jak kontynuacja na kolejny a wiekszosc tych aut ubezpieczalem wiecej niz przez rok.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 20:53 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Hestia nie daje zwyżki za użytkownika, ale młody nie może być wpisany jako współwłaściciel.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 20:57 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 2808
Lokalizacja: Tomaszów Lub i okolice :)
Moje BMW: E36 318i 96r.
Kod silnika: M52B28TU
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=88829
biznesmen napisał(a):
Witam.
Ktore towarzystwa ubezpieczeniowe nie maja zwyzki za wiek ? Samochod bedzie na osobe z -60% jednak uzytkowac go bedzie osoba ponizej 25 roku zycia


Znaczy auto jest zarejestrowane tylko na osobę z tymi zniżkami? To każde nie daje w zwyżek za wiek tylko przy pytaniu
czy oprócz właściciela
jeździ ktoś kto nie ma.... bla bal- mówisz nie i tyle :) OC i tak jest tylko dla policji :)

_________________
Moja Bunia: viewtopic.php?f=6&t=88829



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 21:01 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Mira_s1987 napisał(a):
OC i tak jest tylko dla policji :)


Jednak gdy poszkodowany zgłasza szkodę to TU może poprosić sprawcę o przesłanie ksera prawa jazdy osoby kierującej pojazdem i sprawa się wyda.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 21:09 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 4264
Lokalizacja: Poznań
ded napisał(a):
tryall, to mnie zaskoczyles, bo ja zawsze przed przedluzeniem wyliczam sobie i tak stawke tym mulikalkulatorem i za kazdym razem mbank byl najtanszy (peugeot 206 AC+OC, panda AC+OC, Lancia Kappa OC, e36 OC, e39 OC). Przedluzenie kosztowalo mnie zawsze tyle, ile wyliczal kalkulator i to byla najtansza oferta. Moze teraz zmienili polityke... Wiem, ze chyba 2 lata temu byly jakies znaczne podwyzki we wszystkich firmach i faktycznie sporo wzroslo, ale z reguly skladka za zeszly rok byla taka sama jak kontynuacja na kolejny a wiekszosc tych aut ubezpieczalem wiecej niz przez rok.


dokładnie, jak jeszcze miałem fiata tempre (a był zarejestrowany na ojca) to wyliczyli mi OC za 260zł, następny rok już coś koło 350zł i jak sprzedawałem to przed końcem wysłali kalkulację na 450zł, tak więc mimo max zniżek co roku stówkę więcej sobie życzyli.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 21:19 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 5693
Lokalizacja: Ciechanów
Moje BMW: e39
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p ... 0#p2043810
Byczus, dziwne, bo ja przy max znizkach place 500zl za 528 z 1997r, moze ta roznica zalezy od miejsca zmieszkania...

jawa85 napisał(a):
Jednak gdy poszkodowany zgłasza szkodę to TU może poprosić sprawcę o przesłanie ksera prawa jazdy osoby kierującej pojazdem i sprawa się wyda.

I jakie moga byc konsekwencje tego, ze auto prowadzila osoba np ponizej 25 roku zycia dla wlasciciela polisy? Oczywiscie wlasciciel auta stwierdzi, ze osoba, ktora prowadzila auto podczas kolizji nie jest jego stalym uzytkownikiem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 24 stycznia 2013, 22:33 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1696
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
ded napisał(a):
I jakie moga byc konsekwencje tego, ze auto prowadzila osoba np ponizej 25 roku zycia dla wlasciciela polisy? Oczywiscie wlasciciel auta stwierdzi, ze osoba, ktora prowadzila auto podczas kolizji nie jest jego stalym uzytkownikiem.


W większości taryf OC wśród zwyżek składki znajdziesz pozycję "wiek użytkownika...". To czy ktoś użytkuje stale lub wsiadł raz i spowodował szkodę nie ma znaczenia. TU może wystąpić o zapłatę różnicy w składce, kiedyś spotkałem się z wnioskiem który określał dopłatę podwójnej różnicy w takiej sytuacji i klient żeby zawrzeć ubezpieczenie musiał ten wniosek podpisać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Towarzystwa ubezpieczeniowe bez zwyzki za wiek - PILNE
PostNapisane: 28 stycznia 2013, 15:38 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Moje BMW: 330Ci
Kod silnika: M54
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=125246
Bez zwyżki za wiek proszę bardzo: youcandrive.pl (ogólnie jest to ergohestia),tylko auto nie może być tuningowane i osoba do 30 roku życia.
Najbardziej opłaca się jednorazowo, jeśli nie to doliczają np mini ac czyli + jakieś 200zł. Drugie w kolejności do tanich ubez. to mBank i Liberty ale mają zwyżki.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL